Prekių Ženklai FIBARO
Prekės kodas: Fibaro Door/Window Sensor
Likutis: Turime
48.99€
Be PVM: 40.49€

Galimi variantai


Door/Window Sensor 2 – kontakto jutiklis su integruotu temperatūros jutikliu

Fibaro Door/Window Sensor 2 yra bevielis, baterijomis maitinamas, Z-Wave Plus magnetinis kontakto jutiklis. Jutiklis fiksuoja atidarytas duris ar langą, kai jutiklio korpusas yra atskiriamas nuo magneto. Fibaro jutiklis naudingas ne tik sužinoti, apie langų ir durų padėtį, bet ir kurti automatizuotiems scenarijams. Įtrauktas į išmanių namų tinklą, jutiklis gali įjungti apšvietimą, valdyti šildymo sistemą, aktyvuoti signalizaciją ir tt.


Tobulas derinys, viename įrenginyje

Fibaro Door/Window Sensor 2 jutiklis apjungia kelių įrenginių funkcijas: kontakto jutiklio ir temperatūros jutiklio, viename įrenginyje. Šis tobulas įrenginys pakels jūsų namų saugumo ir komforto lygį.


Fibaro Door Window Sensor


Fibaro Door Window Sensor

Apsauga nuo sugadinimo ir vagystės

Fibaro Door/Window Sensor jutiklis nedelsiant informuos jumis apie bet kokį bandymą jutiklį pašalinti, arba atidaryti jo korpusą.


Fibaro Door Window SensorNaudokite ten, kur norite

Dėka bevielės Z-Wave technologijos, Fibaro Door/Window Sensor 2 gali būti naudojamas, bet kur jūsų namuose. Jį lengvai sumontuosite, naudodami vien dvipusę lipnią juostą. Jis puikiai tinka, bet kuriame interjere ir negadina vaizdo. Kadangi jutiklis yra bevielis įrenginys, jo montavimui nereikės jokių elektros darbų, laidų tiesimo ir prijungimo.


Fibaro Door Window Sensor

Integruotas temperatūros jutiklis

Home Centre 2 dizainas išsiskiria visomis prasmemis. Iš aliuminio ir kokybišku medžiagu pagamintas korpusas, suteikia modernu ir elegantišką vaizdą, o del unikaliu sprendimu jis dar ir visiškai tylus.


Fibaro Door Window Sensor
Fibaro Door Window SensorĮspėjimai jūsų telefone

Jutikliui užfiksavus durų/langų pasikeitusią padėtį, jutiklis apie tai informuos išmanių namų valdiklį, o jūs informaciją, išmaniajame telefone gausite nedelsiant.Atnaujinimai

Fibaro Door/Window Sensor 2 palaiko bevielį programinės įrangos atnaujinimą. Fibaro pasirūpino, kad jums niekada nereikėtų rūpintis ar įrenginys turi naujausia programinę įrangą.


Fibaro Door Window Sensor


Intuityvus

Pridėti prie Z-Wave išmanių namų tinklo Fibaro Door/Window Sensor 2 yra labai paprasta. Visą tai atliksite vos kelių mygtukų paspaudimu. Fibaro kuria produktus, kuriuos yra lengva naudoti, o jų diegimui ir montavimui nereikia specialistų pagalbos.


Fibaro Door Window Sensor


Techniniai duomenys
Išmatavimai 71 x 18 x 18 mm
Ryšio įranga Z-Wave Transmitter (868.42MHz)