Prekių Ženklai FIBARO
Prekės kodas: Fibaro Heat
Likutis: Užklausti
81.99€
Be PVM: 67.76€


Išmanus Šildymo Reguliavimas.  Išmaniausias, kada nors sukurtas termostatas.

Fibaro Heat Controller nuotoliniu būdu valdomas radiatoriaus termostatas, skirtas kambarių temperatūrai valdyti. Jis matuoja temperatūrą ir automatiškai parenka šildymo nustatymus.  Su šiuo termostatu, temperatūrą galima reguliuoti tiek nuotoliniu, tiek rankiniu būdu. Nuo šiol temperatūrą kambariuose galėsite valdyti, išmaniajame telefone iš bet kurios namų, ar pasaulio vietos. Integruotas temperatūros jutiklis, užtikrins, kad temperatūra automatiškai adaptuosis iki jūsų pageidaujamo lygio. Termostato korpuse esantis LED žiedas, keičia spalvą, atitinkamai pagal temperatūrą, todėl galėsite dar lengviau suprasti, kas vyksta jūsų namuose.Neribotos galimybės

Su Fibaro idealiai tinka daugiazonio šildymo sistemoms. Su šiuo termostatu, jūs galėsite parinkti individualius šildymo nustatymus, skirtingiems kambariams ir taip sutaupyti šildymo išlaidų.

Fibaro Home Center 2Modernus Ir Intuityvus Valdymas

Korpuso priekyje esantis LED žiedas leidžia termostatą valdyti daug intuityviau, vos prilietus termostatą ranka jis pradės šviesti spalvomis, atitinkančiomis kambario temperatūrą. Taip jūs dar lengviau ir greičiau suprasite situaciją ir galėsite ją pakeisti.

Fibaro Home Center 2


Fibaro Home Center 2

Rankinis Temperatūros Valdymas

Reguliuokite temperatūrą rankiniu būdu, pasukdami termostato galvutę ir nustatydami reikiamą temperatūros lygį. Termostatas, atsižvelgia į kambario tūrį ir tolygiai sušildo kambarį iki reikiamos temperatūros.


Fibaro Home Center 2

Nuotolinis Temperatūros Valdymas

Mėgaukites modernių technologijų teikiamais patogumais, valdydami temperatūrą, išmaniajame telefone. Parsisiųskite Fibaro programėlę ir galėsite nustatyti temperatūrą iš bet kurios pasaulio vietos, naudodami savo išmanųjį telefoną.


Fibaro Home Center 2

Šildymo Programos

Fibaro patobulino ir idiege patentuotas duomenu apsaugos technologijas. Kiekvienas Home Center 2 valdiklis turi atsargines atminties diską, kuriame saugomos sistemos atsargines kopijos. Tai leidžia užtikrinti aukštą apsaugos nuo neteisetos prieigos prie sistemos lygi.


Taupykite energiją ir pinigus

Fibaro termostate yra naudojami modernūs algoritmai, leidžiantys ženkliai padidinti šildymo sistemos efektyvumą ir pasiekti realių santaupų. Tai ne tik draugiškas sprendimas aplinkai, bet ir jūsų šeimos biudžetui.

Termostate naudojami sprendimai užtikrins, kad energija yra tausojama visais atvejais.

Fibaro Home Center 2


Fibaro Home Center 2

Vaikų kambariuose

Pasirūpinkite savo mažaisiais. Būkite tikri, kad temperatūros sąlygos, jų kambariuose yra visada idealios ir jie augtų sveikoje aplinkoje.


Fibaro Home Center 2

Vonios kambaryje

Žinome, kaip nemalonu ryte ateiti į šaltą vonios kambarį, tačiau jį šildyti nuolatos nėra prasminga. Su šiuo termostatu, galėsite būti tikri, kad ryte ateisite į jaukų ir šiltą vonios kambarį.


Fibaro Home Center 2

Miegamajame

Miegas yra geriausios kokybės, kai miegamajame yra šiek tiek vėsiau. Optimali temperatūrą yra 17 laipsnių, Fibaro termostatas pasirūpins, kad jūsų miego metu yra palaikoma reikiama temperatūra, o prieš jums nubundant ji pakeliama iki komforto lygio, kad galėtumėte lengviau išlipti iš šiltos lovos.98% suderinamumas

Termostatą galima naudoti su visais, populiarių tipų radiatorių vožtuvais. Dėka komplekte esančių specialių adapterių, termostatą galima naudoti beveik su visais, rinkoje esančiais radiatoriais.

Fibaro Home Center 2Balso komandos

Įsitaisėte taip patogiai, kad nenorite pajudėti iš vietos, kad pakeisti temperatūrą? Pakeiskite temperatūros nustatymus balsu. Fibaro sistemą galima patogiai valdyti balso komandomis.

Fibaro Home Center 2Bet kurių namų interjerui

Fibaro Radiator Thermostat dizainas  sukurtas taip, kad tiktų, bet kurių namų interjerui. Pats termostatas sukurtas taip, kad kuo mažiau išsiskirtų iš aplinkos, bet tuo pačiu puikiai derėtų, tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere.

Fibaro Home Center 2Automatinis kalibravimas ir nukalkinimas

Fibaro termostatą ne tik lengva sumontuoti, bet jo priežiūra yra visiškai minimali. Termostatas turi automatinę kalibravimo ir periodinio nukalkinimo funkcijas. Tai leis jums nesirūpinti ir būti tikriems, kad termostatas yra funkcionalus ir veikia tinkamai.

Fibaro Home Center 2Protingi maitinimo sprendimai

Fibaro Heat Controller termostatas turi integruotą bateriją, įkraunamą per USB. Vienu įkrovimo pakanka visam šildymo sezonui, o baterijai pradėjus sekti, jūs būsite nedelsiant apie tai informuotas.

Fibaro Home Center 2Lengvas diegimas

Fibaro Heat Controller termostato diegimas yra visiškai paprastas ir nereikalaujanti specialisto pagalbos, ar specifinių žinių. Fibaro parengė visas diegimo instrukcijas, kurias galėsite sekti, išmaniajame telefone ir viską atlikti sklandžiai ir greitai patys.

Fibaro Home Center 2


Techniniai duomenys
Funkcijos Termostatas, temperatūros jutiklis
Maitinimas Termostatas: 3.7V Li-Poly baterija Jutiklis: CR2032
Technologija Homekit
Tipas Išmanaus šildymo komplektas