Prekių Ženklai FIBARO
Prekės kodas: FG-STARTERK
Likutis: Užklausti
387.99€
Be PVM: 320.65€


Pradėkite savo išmanių namų kelionę su Fibaro Starter Kit komplektu

Fibaro Starter išmanių namų komplektas yra paprasčiausias ir lengviausias būdas pradėti naudotis namų automatika. Komplekte esantys penki išmanųs įrenginiai, valdomi Home Center Lite valdiklio, suteiks jums galimybę džiaugtis išmanesniais namais, bei jų valdymu.

Norite išjungti šviesą, kai paliekate kambarį? Norite stebėti, kas vyksta namuose, kai esate išvykęs? Ar norite gauti greitą pranešimą, jei atsiras netikėtų įvykių, tokių kaip gaisras ar vandens nuotėkis?

Fibaro kompleke yra keturi jutikliai, išmanusis kištukas ir Z-Wave valdiklis. Keturi jutikliai: potvynių jutiklis, judesio jutiklis, dūmų jutiklis ir durų ir langų jutiklis stebės visus svarbius jūsų namuose vykstančius procesus ir leis imtis atitinkamų veiksmų. Smartkištukas leis nuotoliniu būdu valdyti prijungtus prietaisus ir stebėti jų energijos suvartojimą.

Jūsų namų automatizavimo sistemos valdymas tamps dar paprastesnis, naudojant Fibaro programą, kuri galima iOS ir Android įrenginiams.


Fibaro Starter KitPajuskite saugumą ir ramybę

Naudodamiesi Fibaro išmanių namų komplektu galėsite sumažinti netikėtų įvykių riziką ir išvengti nuostolių. Aptikus grėsmę - sistema reaguoja savarankiškai, paleisdama iš anksto užprogramuotą ir konkrečiai situacijai pritaikytą scenarijų. Be viso šio, būsite informuojami mobiliuoju telefonu, o tai užtikrins greitą reagvimą.

Sumažinkite sąskaitas ir rūpinkitės aplinka

Su Fibaro Starter Kit išmanių namų komplektu savo namuose galėsite įdiegti energijos taupymo ir aplinkos tausojimo sprendimus. "Home Center Lite" valdymo konsolė suteikia jums galimybę naudotis išsamia energijos suvartojimo statistiką ir identifikuoti daugiausia elektros energijos suvartojančius prietaisus. Elektros suvartojimo stebėjimas taps paprastas, o tai padės sumažinti išlaidas. Starter Kit komplekte rasite Wall Plug kištuką, kuriuo galėsite išjungti nenaudojamus ar sugadintus neveikiančius. Dėka judesio jutiklio pagalbos - galėsite valdyti šviesas bet kurioje patalpoje. Prietaisas atskiria žmones nuo gyvūnų, todėl jutikliai reaguos tik į reikiamus objektus.

Su Fibaro Starter Kit galite...

Nuotoliniu būdu stebėti savo namus ir žinoti, kas juose vyksta

Gauti momentinius pranešimus, jei kas nors įsibrovė į jūsų namus

Gauti įspėjimus apie įvykius, tokius kaip gaisras ar vandens nuotėkis

Valdykite savo prietaisus nuotoliniu būdu

Automatizuoti prietaisų veikimą.


Fibaro Home Center Lite

Fibaro Home Center Lite yra išmanus ir kompaktiškas Z-Wave valdiklis, kuris valdo ryšį tarp Fibaro jutiklių ir Z-Wave įrenginių. Valdiklis prisijungia prie jūsų interneto tinklo, kad galėtumėte valdyti namų automatizavimo įrenginius iš savo kompiuterio arba telefono.


Fibaro Home Center LiteFibaro Motion Sensor

Fibaro Motion sensor judesio jutiklis nukelia jūsų namus į aukštesnį saugumo lygį, nustatydamas įsibrovimo požymius ir pranešdamas apie tai savininkui. Jutiklis gali būti naudojamas jūsų namuose ne tik apsaugos tikslams, bet ir energijos naudojimo optimizavimui, konfigūruojant šviesos veikimą, kad, kai paliekate kambarį ji automatiškai išsijungtų.


Fibaro Motion SensorFibaro Smoke Sensor

Fibaro Smoke sensor dūmų jutiklis stebi anglies monoksido ir anglies dvideginio koncentraciją ore ir siunčia signalus į "Fibaro" valdiklį, kai ji pasiekia tam tikrą lygį. Jis gali būti naudojamas apsaugoti jūsų namus ir artimuosius nuo tokių pavojingų įvykių, kaip gaisras arba apsinuodijimas smalkėmis.


Fibaro Smoke SensorFibaro Flood Sensor

Fibaro Flood sensor drėgmės jutiklis gali būti įrengtas jūsų rūsyje arba po kriaukle, jei norite gauti momentinius pranešimus apie vandens nuotėkį. Jutiklis nedelsiant išsiųs įspėjimus, leidžiančius imtis aktyvių veiksmų, kad išvengti arba sumažinti žalą.


Fibaro Flood SensorFibaro Door/Window Sensor

Fibaro Door and Window sensor durų ir langų jutiklis praneša jūsų Z bangos valdymo konsolei apie jūsų namų durų ar langų būseną (atidaryta/ uždaryta). Valdymo konsolės pagalba, jutiklis gali būti sukonfigūruotas taip, kad suaktyvintų tam tikrus veiksmus, kaip pvz: išsiųsti pranešimą savininkui arba įjungiti žibintus, kai aptinkamas įsibrovimas.


Fibaro Door/WindowFibaro Wall Plug

Fibaro Wall Plug išmanus kištukas gali bet kurį elektroninį prietaisą paversti nuotoliniu būdu valdomu prietaisu, leidžiančiu valdyti jo būseną (įjungta / išjungti) ir išmatuoti energijos sąnaudas.


Fibaro Wall Plug


Techniniai duomenys
Bevielis ryšys Z-Wave (868.42MHz)
Išmatavimai 90 x 90 x 33 mm
Procesorius ARM Cortex-A8 (720MHz)
Ryšio įranga 10/100/1000Base-T (Gigabit) Ethernet via RJ45 connector