Prekių Ženklai FIBARO
Prekės kodas: Fibaro Intercom
Likutis: Turime
799.00€ 839.99€
Be PVM: 660.33€

Fibaro Intercom

Fibaro Intercom yra išmani, elegantiška ir daugiafunkcinė telefonspynė domofonas, tiems, kurie nori daugiau saugumo ir patogumo. Su Intercom, jūs galėsite stebėti vaizdą, prie jūsų durų, bei žinoti, kas atvyko ne tik būdami namuose, bet ir net tada, kai esate išvykę. Telefonspynė turi integruotą kamerą, kurios matymo kampas net 180 laipsnių, todėl aplinkui galėsite matyti daug daugiau.

Fibaro Intercom turi funkciją, kurios dėka, jūsų svečiai galės palikti video žinutę, tuo atveju, jeigų jūsų nėra namie, arba negalėjote atsiliepti nuotoliniu būdu. Įrenginio kamera turi naktinio matymo funkciją, todėl gali perduoti kokybišką vaizdą, net ir naktį.

Be stulbinančių stebėjimo ir kalbėjimo galimybių, Fibaro Intercom gali būti naudojamas durų atrakinimui ir užrakinimui. Intercom domofonas leis jums atrakinti duris, naudojant programėlę išmaniajame telefone – durys automatiškai atsirakins, jums priartėjus prie telefonspynės. Taipogi yra galimybės atrakinti duris, naudojant PIN kodą.

Next-Gen Daugiafunkcinis Įrenginys

Fibaro Intercom tai tobulo dizaino ir pažangiausios technologijos tandemas.

Patikima Technologija

Fibaro Intecom ne tik tvirtas, bet ir patikimas įrenginys, kuriame naudojama pažangiausia technologija, kurios nesutiksite kituose panašiuose įrenginiuose.

Fibaro

Aukščiausia Vaizdo Kokybė

Nesvarbu, kur sumontuosite Fibaro Intercom, visada matysite – aiškų, kokybišką vaizdą. Intercom turi pažangią HDR kamerą, kuri perduoda Full HD rezoliucijos vaizdą.

Fibaro

180 Laipsnių Panoraminė Apžvalga

Fibaro Intercom kamera leis jums matyti daug daugiau. Dėka kameros plataus stebėjimo kampo, kuris siekia net 180 laipsnių, jūs matysite neiškraipytą vaizdą, jūsų norimu kampu.

fibaro

Naktinis Matymas

Su Fibaro Intercom, stebėti vaizdą galėsite net tamsią naktį.

Įrenginys turi IR LED technologiją, kuri apšvies stebimą plotą ir leis jums stebėti aiškų vaizdą, net nakties metu.

Nepriekaištinga Garso Kokybė

Fibaro Intercom turi integruotą garsiakalbį ir dviejų krypčių mikrofoną su triukšmo slopintuvu, kuris užtikrins nepriekaištingą garso kokybę. Jums nebeteks girdėti pašalinių traškesių – galėsite aiškiai girdėti savo svečią ir jis jumis.

Atrakinkite duris balsu

Fibaro Intercom atpažįsta ir įsimena jūsų balso išskirtinumą.

Todėl galėsite būti tikri, kad tik jūs atrakinsite patalpas, naudodami balso komandą.

Iš Bet Kurios Pasaulio Vietos

Fibaro Intercom galėsite pasiekti net ir nebūdami namie. Parsisiųskite Fibaro programėlę, išmaniajam telefonui ir naudokite Fibaro Intercom iš bet kurios pasaulio vietos.

Net ir atostogaudami užsienyje, ar būdami darbe, galėsite stebėti, kas atvyko prie jūsų durų, kalbėti su svečiu ar net jį įleisti.

Fibaro Intercom Programėlė

Intercom programėlė tai patogus būdas, nuotoliniu būdu valdyti telefonspynę. Naudodami programėlę, galėsite atlikti visas reikalingas funkcijas, bei nustatymus.

fibaro intercom

Programėlė Visiems Šeimos Nariams

Kiekvienas šeimos narys galės turėti Fibaro Intercom programėlę, savo išmaniajame telefone ir naudotis visomis reikalingomis funkcijomis.

Balso Paštas

Net jei ir negalite atsiliepti į skambutį, tai ne bėda. Fibaro Intercom įrašys ir išsaugos svečio žinutę, kurią galėsite išklausyti veliau..

Fibaro


Fibaro

Tiesioginė Transliacija

Stebėkite, kas vyksta namuose ar prie jūsų durų bet kuriuo paros metu. Su tiesioginės transliacijos funkcija jūs bet kuriuo metu galėsite įsijungti ir stebėti vaizdą realiu laiku.

Jeigu naudojate Fibaro Intercom ir namų viduje, galėsite stebėti, ką veikia jūsų artimieji, augintiniai, bei ramiau praleisti dieną. Juk žinojimas – nuramina!

PIN Kodas

Fibaro Intercom PIN kodo funkcija yra unikaliausia ir moderniausia funkcija, tokio tipo įrenginiuose. Jūs galėsite patogiai, įvesti 4 skaičių PIN kodą ir atrakinti vartelius ar duris.

Jūs galėsite sukurti individualius PIN kodus visiems šeimos nariams, ar kitiems svarbiems asmenims.

Fibaro

Įrašų Peržiūra

Fibaro Intercom suteikia jums unikalią galimybę stebėti, kas vyksta prie jūsų durų ar namie ne tik realiu laiku, bet ir peržiūrėti vaizdo įrašus. Fibaro Intercom judesio jutikliui užfiksavus judesius prie jūsų durų, ar namie, jūs nedelsiant būsite informuoti žinute ar elektroniniu paštu.

Fibaro

Intergracija Su Fibaro Sistema

Fibaro Intercom puikiai įsilies į jūsų išmanių namų sistemą. Įtraukite telefonspynę į automatizuotus scenarijus, kurie automatiškai išjungs signalizaciją, įjungs apšvietimą ir tt. vos tik telefonspynė užfiksuos, kad jūs grįžote į namus.

Sužinokite, kurie šeimos nariai grįžo namo, sistema jumis informuos, vos tik kažkuris šeimos narys įeis pro duris.

Apsauga

Fibaro Intercom turi apsaugą nuo bandymo įrenginy sugadinti ar pavogti. Apie bet kokį bandymą pasikėsinti į Fibaro Intercom bus pranešta jums tiesiai į išmanųjį telefoną.

Dar Daugiau Apsaugos

Fibaro Intercom užfiksavus įtartiną judėjimą jūsų kieme, prie dūrų, namuose, arba kažkam neteisingai įvedus PIN kodą, jūs apie tai būsite nedelsiant informuotas.

Fibaro Intercom gali aktyvuoti jūsų namų apsaugos sistemą ir signalizaciją.

Integracija Į Stebėjimo Sistemas

Jūs galite integruoti Fibaro Intercom į vaizdo stebėjimo sistemas. Pridėdami Intecom prie stebėjimo sistemos, galėsite dar labiau išplėsti jos funkcionalumą. Fibaro Intercom veikia su žinomiausiomis serverių kompanijomis, įskaitant Synology, Qnap..

Techniniai duomenys
Išmatavimai 85 x 37 mm
Ryšio įranga Ethernet 10/100BASE-TX, Wi-Fi a/b/g/n 2.4/5GHz, Bluetooth® low energy