Prekių Ženklai FIBARO
Prekės kodas: Fibaro RGBW
Likutis: Užklausti
58.99€
Be PVM: 48.75€

Neįtikėtinos galimybės 

Fibaro Z-Wave RGBW valdiklis suteiks jums galimybę valdyti daugiaspalvius LED šaltinius ir taip susikurti jums labiausiai nuotaiką atitinkantį apšvietimą. 

Fibaro RGBW valdiklis yra unikalus, pažangus bevielis 4 spalvų LED juostų valdiklis. Valdiklis taipogi palaiko tradicinę RGB spalvų maišymo sistemą ir papildomą baltos spalvos kanalą, ko pasekoje jūs gausite neribotą spalvų pastelę. Su šiuo valdikliu galėsite ne tik pasirinkti spalvas, bet ir dėl integruoto dimmer modulio – reguliuoti apšvietimo intensyvumą.

Fibaro RGBW - RGBW LED Control

RGBW

Fibaro RGBW valdiklis gali kontroliuti iki keturių spalvotų LED juostų, kurios suteiks jums milijonus šviesos spalvų.

Analoginiai jutikliai

Fibaro RGBW valdiklyje yra keturos analoginės įvestis, palaikančios bet kuriuos jutiklius, pvz. šviesos, oro, slėgio.

Keturi išvesties kanalai

Keturi išvesties kanalai leidžia prijungti ir nepriklausomai valdyti kiekvieną prijungtą šviesos šaltinį.

Namai taip, kaip patinka jums

Šiandien LED diodai plačiai naudojami namų apšvietimui. LED apšvietimas puikiai tinka šiuolaikiniam dizainui, padeda sukurti jaukumą. LED yra ženkliai efektyvesnis ir prieinamas, todėl LED apšvietimas vis dažniau naudojamas interjero dizaino sprendimams, siekiant akcentuoti tam tikras dizaino ypatybes ar sukurti norimą nuotaiką.

Fibaro RGBW - RGBW LED Control

Pasirinkite savo mėgstamą spalvą

Intuityvi Fibaro programa, leidžia kiekvienai zonai parinkti norimą apšvietimo spalvą. Jums patinkantis spalvų derinys nušvies namų zonas ir padės sukurti tinkamą nuotaiką, skirtingos paskirties kambariams.  Apšvietimo programų automatizavimas leis sukurti atpalaiduojančia aplinką, parenkant pastelinių spalvų perėjimus, suderintus su fonine muzika. Apšvietimo valdymo programa leis intuityviai pasirinkti bet kurią jums patinkančią spalvą.

Sukurkite savo spalvų derinius

Fibaro sukūrė keturis apšvietimo scenarijus su animacijos galimybėmis. Pasinerkite į jaukią atmosferą, židinio skleidžiančią šviesą atkartojančiu atspalviu, arba būkite įkvėpti ryto ryto aušros spalvomis. Šaltuoju sezonu pasirinkite spalvų derinį primenantį šiltos vasaros momentus, o norintiems aštresnių pojūčiu – atkartokite audros atspalvius.

Apšvietimas, kuris padeda atsipalaiduoti

Po sunkios darbo dienos jūs nusipelėte atsipalaiduoti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai paleisti atsipalaidavimo scenarijų, vieno mygtuko paspaudimu. Jūsų išmanieji namai atliks visą kitą – parinks temperatūrą, drėgmę, muzikos garsumą ir apšvietimo scenarijus.

Įspėjimai spalvomis

Jūsų išmanusis namas reaguoja į viską, kas vyksta, ir informuoja apie tai su šviesos spalvomis. Fibaro RGBW valdiklis padės ne tik valdyti interjero apšvietimo schemas, bet ir šviesų pagalba informuoti jumis apie bet kokį įvyki namuose.

Dėl keturių jungčių Fibaro RGBW valdiklis gali būti prijungtas prie 4 nepriklausomų analoginių jutiklių, veikiančių 0-10 V diapazone. Tai padės išplėsti apšvietimo galimybes ir valdyti apšvietimą, atsižvelgiant į jutiklius gaunanamą informaciją.

Fibaro RGBW - RGBW LED Control

Rūpinkites jais

Naudokitės Fibaro RGBW valdikliu, vaiko kambario sąlygų stebėjimui. Prijunkite prie RGBW keturis analoginius jutiklius ir stebėkite oro kokybę, drėgmę, slėgį ir temperatūrą.

4 kanalų dimmer modulis (12 / 24V šviesos diodai)

Fibaro RGBW valdiklis leidžia valdyti keturis nepriklausomus šviesos kanalus. Tai vienintelis pasaulyje bevielis valdiklis, leidžiantis nepriklausomai apšviesti ir valdyti keturis prijungtus šviesos šaltinius. RGBW valdiklio universalumas užtikrina tinkamą 12V ir 24V šviesos šaltinių veikimą, be papildomų adaptacijų.

Fibaro RGBW - RGBW LED Control


Energijos matuoklis

RGBW valdiklis leidžia valdyti ir stebėti energijos suvartojimą.

Dėka keturių kanalų šis valdiklis geba savarankiškai matuoti energijos suvartojimą. Susietas su  HC2, RGBW valdiklis leis sekti energijos suvartojimą realiuojų laiku, bei suteiks galimybę peržiūrėti suvartojimo istoriją.

Fibaro RGBW - RGBW LED Control

Bevielis atnaujinimas

Įrenginį atnaujinti galėsite nuotoliniu būdų, pasirinkę atitinkamus nustatymus Home Center 2 valdiklyje. Tai sutaupys laiko, nes nereikės atijunginėti valdiklio ir prijungti jo prie kompiuterio. 

Techniniai duomenys
Išmatavimai 42 x 37 x 17mm
Ryšio įranga Z-Wave Transmitter (868.42MHz)