Prekių Ženklai FIBARO
Prekės kodas: FGCD-001
Likutis: Užklausti
83.99€
Be PVM: 69.41€


Fibaro Smalkių Jutiklis - Apsaugo Nuo Nematomo Pavojaus 

Fibaro smalkių jutiklis yra itin lengvas, kompaktiškas, baterijomis įkraunamas Z-Wave anglies monoksido jutiklis, skirtas kabinimui ant sienos. Dėka didelio jautrumo - jutiklis leidžia anksčiau nustatyti anglies monoksido (CO) dujas patalpoje, ir taip užkirsti kelią apsinuodijimui anglies monoksido dujomis. FIBARO CO jutiklis apie pavojų įspėja, signalizuodamas įmontuota sirena, bei ryškiu LED indikatoriumi. Įrenginyje taipogi įmontuotas temperatūros jutiklis.Vienas įrenginys - daugybe funkcijų

Fibaro CO sensorSmalkių Jutiklis

Sertifikuotas anglies monoksido jutiklis su išskirtiniu matavimo tikslumu. Jis sugeba aptikti net šiek tiek padidėjusį anglies monoksido kiekį, kurio pakaktų ilgalaikiam neigiamam jūsų sveikatos poveikiui. Užfiksavęs didesnes dujų koncentracijas - Fibaro CO  jutiklis iš karto informuos jus apie kilusią grėsmę. Šis jutiklis gali veikti net neprisijungęs prie sistemos, užtikrindamas nuolatinį stebėjimą.


Temperatūros Jutiklis

Integruotas temperatūros jutiklis leidžia jums tiksliau nustatyti šildymo ir oro kondicionavimo sistemas. Temperatūros funkcija naudotis labai paprasta – pakanka Fibaro CO jutiklį prijungti prie sistemos ir netrukus galėsite gauti temperatūros jutiklio duomenis. Ši funkcija labai naudinga, leis ne tik optimizuoti šildymo ir oro kondicionavimo sistemas, bet ir nustatyti zonas, kuriose itin padidėjusi  temperatūra ir atsiradusi galima gaisro grėsmė.


Sirena

Garsinis signalas įspėja jus, kai anglies monoksido koncentracija tampa pavojinga. Garsinis signalas funkcionuos kartu su ryškiu LED indikatoriumi, kadangi informavimas apie pavojų turi kritinę reikšmę, siekiant išvengti nelaimės.Intuityvūs sprendimai, kurie saugo gyvybes 

Paprasti ir suprantami rodikliai leis kiekvienam nedelsiant įvertinti grėsmę.

Healthy - Anglies monoksidas nebuvo aptiktas arba jo koncentracija yra labai maža, galite atsipalaiduoti.

Moderate - Dujų koncentracija gali paveikti tai, kaip jaučiatės, įsitikinkite, kad kambarys yra vedinamas, patikrinkite vėdinimo šaltinį.

Alarm CO - Dujų lygis yra pakankamai didelis, ir gali kelti grėsmę gyvybei. Laikykitės taisyklių, taikomų kritiniams CO koncentracijos lygiams.


Fibaro CO sensor

Gaukite momentinius pranešimus

Ši sistema leidžia iš karto sužinoti apie padidėjusį anglies monoksido lygį, apie kurį jums bus pranešta tiesiai į jūsų išmanųjį telefoną.


Fibaro CO sensor


Analizuokite stebėjimo duomeni

Fibaro smalkių jutiklis yra unikalus sprendimas viename įrenginyje, kuris užtikrina išskirtinį matavimo tikslumą o , prijungus prie sistemos, jūs galėsite rasti lengvai suprantamus smalkių koncentracijos grafikus. Informacija, susijusi su smalkių lygiu, yra išsaugojama, todėl jūs galite peržiūrėti matavimo archyvus.


Fibaro CO sensorNereikalingas valdiklis

Fibaro anglies monoksido jutiklis gali veikti kaip savarankiškas įrenginys, neprijungtas prie sistemos. Tokiu atveju nebus prieinamos visos jutiklio funkcijos, tačiau jutiklis vistiek tiksliai matuos anglies monoksida kiekį ir veiksmingai saugos jus ir jūsų artimuosius nuo apsinuodijimo pavojaus.


Fibaro CO sensor


Techniniai duomenys
Bevielis ryšys 868.4 MHz EU
Išmatavimai 65 x 28 mm
Maitinimas CR123A baterija, 3.0V DC
Matavimo imtis 0 – 450 ppm
Matavimo tikslumas ±10ppm / ±5%
Ryšio įranga Z-Wave (500 series chip)
Žymės: Z-Wave, Fibaro, Jutikliai