Prekių Ženklai FIBARO
Prekės kodas: Fibaro Swipe
Likutis: Užklausti
145.99€
Be PVM: 120.65€

Fibaro Swipe

Atverkite naujas valdymo galimybes

FIBARO Swipe tai modernus įrenginys, su kuriuo galėsite Z-Wave įrenginius ir visą išmanių namų tinklą valdyti gestų komandomis. FIBARO Swipe suteiks jums beribes galimybes, tiesiog pasitelkite vaizduotę. Namuose esantys įrenginiai paklus vienam gestui – pamokite ranka ir pakelkite automatines žaliuzes, įjunkite arba pritemdykite apšvietimą, arba nušvieskite namus jums patinkančios muzikos garsais. Fibaro Swipe jūsų namams suteiks ne tik beribį funkcionalumą, bet ir modernumo. Nustebinkite save ir aplinkinius, pasitelkdami moderniausias technologijas!

Pajuskite gestų galią

Pamokite ranka ir pakeiskite apšvietimo spalvą, arba šildymo sistemos nustatymus. Aukštos rezoliucijos jutiklis tiksliai atpažins, net sudėtingiausias komandas. Jūs nustebsite, koks galingas ir išmanus yra FIBARO Swipe.

Pasitelkite judesius

Valdyti namus dar nebuvo taip paprasta – tiesiog pakelkite savo ranką ir perbraukite žemyn, kad išjungtumėte apšvietimą. Pakelkite ranką ir apšvietimas įsijungs. Perbraukite ranka ore ir išjunkite Audio/Video įrangą.
Ka dar norėtumėte atlikti?

Aukščiausio lygio tikslumas

FIBARO Swipe turi integruotus aukščiausio tikslumo 3D judesio jutiklius, kurių dėka algoritmai atpažįsta rodomus gestus. Šis būdas ne tik modernus, bet ir intuityvus.

Stacionarus arba mobilus

SWIPE galima įkrauti, naudojant baterijas (4 x AA) arba, naudojant USB kabelį. 

Elegantiškas

FIBARO SWIPE įrenginys, kuris suteiks jūsų interjerui modernumo ir elegancijos. SWIPE gali papildyti interjerą, ekrane rodydamas, jūsų mėgstamus vaizdus, nuotraukas, arba suteikti dar daugiau funkcionalumo, rodydamas informaciją apie orus, laiką.

Ten kur norite jūs

SWIPE gali būti laikomas ten, kur tik jums prireiktų. Visada šalia, kai jo reikia.

Nematomas Valdiklis

SWIPE veikia, net per stalviršį! Todėl, jei jūs nenorite, kad jis būtų matomas, sumontuokite jį po stalu, tai jums nesutrukdys naudotis SWIPE.

Techniniai duomenys
Išmatavimai 178 x 130 x 29 mm