Prekių Ženklai GREENIQ
Prekės kodas: GREENIQ Hub Gen3
Likutis: Užklausti
298.99€
Be PVM: 247.10€

greeniq išmani sistema

Green IQ Gen 3 - Išmani Sodo Laistymo Sistema

Įsivaizduokite sodą, kuriame laistymo sistema pati įsijungia ir išsijungia, nustatytu laiku, saulei nusileidus apšvietimas nušviečia aplinką ir kuriame viską galima valdyti iš mobiliojo telefono, bet kurioje namų ar net pasaulio vietoje.

GreenIQ Gen3 skirtas jūsų sodo laistymo sistemos automatizavimui, su šiuo valdikliu jūs galėsite kurti laistymo grafikus, kurie automatiškai valdys laistymo įjungimą ir išjungimą. Smart Garden Hub, tai išmani sistema, kuri naudoja naujausią oro prognozę ir pagal ją padeda jums dar geriau valdyti sodo laistymą.

GreenIQ Gen3 yra patobulinta GreenIQ verisiją, su patobulintu dizainu, bei galimybę sistemą valdyti, išmaniajame telefone. Sistema, naudoja pažangią programinę įrangą, kuri analizuoja faktinę ir prognozuojamą meteorologinę ir drėgmės informaciją, bei atsižvelgdama į jūsų dirvos tipą, adaptuoją nustatymus, kurie leis pasiekti geriausią laistymo rezultatą, užtikrinantį mažiausias išlaidas.

Green IQ

GreenIQ Hub yra Green IQ sistemos valdiklis, kuris atsakingas už išmanų sistemos valdymą. Valdiklio dėka, jūs galėsite sutaupyti iki 50% laistymui išleidžiamų lėšų.

Smart Garden Hub yra vienintelis tokio tipo įrenginys, kuris leidžia prijungti ir valdyti didelę įvairovę įrenginių, bei sukurti visapusišką išmanaus sodo sistemą. Su GreenIQ valdikliu prie sistemos galėsite prijungti dirvožemio jutiklius, orų stoteles, vandens skaitliukus, kiemo apšvietimą ir viską apjungti į vieną sodo sistemą, kuri leis jums pamiršti rūpesčius.

Su šiuo GreenIQ valdikliu, jūs galėsite valdyti iki 16 atskirų laistymo zonų, du apšvietimo kanalus, bei trešimo pompą. Ši sistema idealiai tinka visiems, kurie supranta pinigų ir laiko vertę.

Mažiems ir dideliems plotams 

Su GreenIQ Gen3 dabar galima  prižiūrėti tiek daug zonų, kaip niekada. Todėl nesvarbu ar jūs norite sistemą naudoti mažame kieme, ar golfo aikštynuose, ši sistema pajėgi jums padėti, bet kuriuo atveju.  

Suderinamumas

GreenIQ valdiklis suteiks jums galimybę realizuoti įvairiausias idėjas. Sistema suderinama su daugelio kitų technologijų įrenginiais, tokiais, kaip Netatmo orų stotelė, lietaus jutikliai, Vegetronix dirvožemio jutikliai, Amazon Echo, Google Home, Nest Protect ir tt. GreenIQ veikia su pirmaujančiomis IoT ir išmanių namų technologijomis, įskaitant IFTTT, Crestron, Control4, Muzzley, Gideon ir tt.


Techniniai duomenys
Atitinka direktyvas CE, EN 301 489-1, FCC
Funkcijos Termostatas, temperatūros jutiklis, drėgmės jutiklis
Išmatavimai 16*2.7 cm
Maitinimas 24VAC, 1A adapteris
Spalva Žalia
Suvartoja energijos 5W
Technologija WIFI
Tipas Laistymo sistema
Veikimo temperatūra -20°- 55°
Zonų skaičius 16 zonų