Prekių Ženklai INNR
Prekės kodas: Puck lights
Likutis: Turime
99.99€
Be PVM: 82.64€

Innr tai visapusė apšvietimo sistema, skirta išmaniam apšvietimo valdymui. Su Innr pakeisite apšvietimą vos vieno mygtuko paspaudimu, išmaniajame telefone, galėsite kurti automatizuoto apšvietimo scenarijus, bei sukurti apšvietimą tinkantį bet kuriam jūsų gyvenimo momentui ar nuotaikai.

Apšvietimas Kiekvienam

Su Innr jūs galėsite apšviesti kiekvieną kambarį taip kaip norite.

Išsirinkite iš daugybės Innr sprendimų ir atraskite jums tinkamą kombinaciją. Innr siūlo nuo paprastų LED lempučių, kasdieniam apšvietimui iki taškinio apšvietimo ir LED juostų, skirtų interjero detalių apšvietimui. Su Innr rasite jums tinkamiausią sprendimą.

Tobulas Akcentų Apšvietimas

Šis išmaus LED, įleidžiamas šviestuvas idealiai tinka akcentų apšvietimui, naudojant šviestuvą sekcijose, lentynose, virš stalviršių arba po spintelėmis. Šviestuvą galima valdyti nuotoliniu būdu, per Inn programėlę, Andoroid ir Apple įrenginiams.

Išryškinkite jums svarbius akcentus


Tegul jūsų svečiai pastebi jums svarbius dalykus. Su šiuo šviestuvu ne tik apšviesite jums svarbų paveikslą, žemėlapį, bet ir virtuvės stalvrišį, kuris pagelbės gaminant kulinarinius šedevrus.

Paprastas montavimas

Tegul jūsų svečiai pastebi jums svarbius dalykus. Su šiuo šviestuvu ne tik apšviesite jums svarbų paveikslą, žemėlapį, bet ir virtuvės stalvrišį, kuris pagelbės gaminant kulinarinius šedevrus.

Valdykite išmaniajame telefone

Parsisiųskite Innr programėlę ir apšvietimą valdykite išmaniajame telefone. Dabar jums nereikės pajudėti iš vietos, norint pakeisti apšvietimą.

Innr Lighting Privalumai

  • Valdymas per išmanųjį telefoną arba pultelį
  • Lengvas valdymas
  • Individualus lempučių pritemdymas

  • Lengvas diegimas
  • Dizainas, tinkantis visiems namams
  • Didelė spalvų įvairovė


Techniniai duomenys
Funkcijos Apšvietimas
Lempų kiekis 5 vnt
Lemputės galingumas 3 W
Šviesos spalvos Warm white 2700 K
Šviesos srautas 165 lm
Technologija WIFI
Tipas LED Šviestuvai