Prekių Ženklai DANFOSS
Prekės kodas: Starter Kit
Likutis: Užklausti
309.00€ 329.99€
Be PVM: 255.37€


Danfoss Link išmanioji šildymo sistema

Tai išmanioji belaidė šildymo sistema, kuri užtikrina, kad namuose būtų tokia temperatūra, kuri Jums tinka. Jūsų namai bus šilti ir patogūs, kai sugrįšite namo anksčiau, negu tikėjotės. Tiesiog mėgaukitės komfortu. Prietaisų visuma, sujungta į viena tinklą, suteikia Jums galimybę valdyti šildymą namuose iš vienos vietos, tiksliau - iš bet kur. Komplektą sudaro centrinis valdiklis ir radiatoriaus reguliatoriai. Danfoss Link™ CC centrinis valdiklis veikia visose sistemose iki 300 m² plote ir gali valdyti daugiausiai 50 įrenginių, tai yra 1 centrinis valdiklis + 49 sistemos įrenginiai.Danfoss Link Termostatas


Danfoss LinkDanfoss Link išmani šildymo sistema 

Su Danfoss Link - valdykite kambarių temperatūrą, išmaniajame telefone,  kurkite automatizuotus šildymo grafikus, šildykite namus tik tada, kai reikia ir sumažinkite šildymo išlaidas.  Danfoss Link tai išmanaus šildymo sistema, kuri tinka, tiek standartinio, tiek grindinio šildymo sistemoms. Su Danfoss Link galėsite:

  • Kurti šildymo grafikus
  • Valdyti šildyma nuotoliniu būdu
  • Sutaypyti net iki 46% energijos (jeigu šiuo metu naudojama neefektyvi sistema)Danfoss Link radiatoriaus termostatai

Danfoss Link™ valdo ir radiatoriusLiving Connect™ termostatai yra elektroniniai radiatorių termostatai, veikiantys su Danfoss Link™ CC.

Maitinimo šaltinis – AA šarminės baterijos, kurių užteks dviems metams. Tinka daugumai radiatorių vožtuvų. 

  • Apsauga nuo užšalimo
  • „Vožtuvo mankštinimo“ funkcija
  • PID kontrolė
  • Temperatūros pažeminimo galimybė kas 0.5°C
  • Užrakinimas nuo vaikų
  • „Atviro lango“ funkcija
  • Šviečiantis ekranas

Danfoss Link Termostatas

Danfoss lin

Ryte

Nubuskite ryte, jaukiai šiltuose namuose. Danfoss Link automatiškai pakels temperatūrą kambariuose, prieš jums atsikeliant.


Danfoss link

Kai nesate namie

Šilumos poreikis, dienos metu, kai nieko nėra namie yra kur kas mažesnis. Sistema automatiškai sumažins temperatūrą, kai jūs paliekate namus.

Danfoss link

Vakare

Jums nebeteks patirti, ką reiškia grįžti į šaltus namus, jūs visada galėsite jaustis komfortiškai. Sistema pasirūpins, kad jums grįžus namai būtų sušilę iki jūsų norimos temperatūros.

Danfoss link

Naktį

Danfoss Link automatiškai sumažins temperatūrą, tam, kad jūs miegas būtų kokybiškesnis, ir tuo pačiu metu būtų taupoma energija.


Danfoss Programėlė

Su Link programėle - valdykite kambarių temperatūrą, išmaniajame telefone,  kurkite automatizuotus šildymo grafikus, šildykite namus tik tada, kai reikia ir sumažinkite šildymo išlaidas.  Jei namie yra daugiau termostatų, su Danfoss Link galėsite greitai nustatyti, kuris termostatas yra valdomas. Prijungus telefoną prie termostato, raudona lemputė indikuos, kad yra užmegztas nuotolinio valdymo ryšys.


Danfoss link


Techniniai duomenys
Bevielis ryšys 868.42 MHz
Funkcijos Temperatūros reguliavimas, jutikliai, nuotolini valdymas, šildymo grafikai, anti-frost, apsauga nuo vaikų, atviro lango fiksavimas
Komplekte 1 vnt. Link™ CC Control valdiklis | 3 vnt. Link™ Radiatoriaus termostatai (reguliatoriai)
Maitinimas 230 V / 50 Hz ir AA baterijos
Technologija WIFI
Tipas Šildymo komplektas