Prekių Ženklai INNR
Prekės kodas: INNR Bridge
Likutis: Užklausti
59.99€
Be PVM: 49.58€

Innr tai visapusė apšvietimo sistema, skirta išmaniam apšvietimo valdymui. Su Innr pakeisite apšvietimą vos vieno mygtuko paspaudimu, išmaniajame telefone, galėsite kurti automatizuoto apšvietimo scenarijus, bei sukurti apšvietimą tinkantį bet kuriam jūsų gyvenimo momentui ar nuotaikai.

Apšvietimas Kiekvienam

Su Innr jūs galėsite apšviesti kiekvieną kambarį taip kaip norite.

Išsirinkite iš daugybės Innr sprendimų ir atraskite jums tinkamą kombinaciją. Innr siūlo nuo paprastų LED lempučių, kasdieniam apšvietimui iki taškinio apšvietimo ir LED juostų, skirtų interjero detalių apšvietimui. Su Innr rasite jums tinkamiausią sprendimą.

Innr Bridge – Apjungia Viską Į Vieną Sistemą

Innr Bridge valdiklis, tai esminė, kiekvienos Innr išmanaus apšvietimo sistemos dalis. Innr Bridge valdiklis leidžia daugelį šviestuvų ir lempučių apjungti į vieną sistemą, valdyti apšvietimą nuotoliniu būdu, kurti automatizuotus veikimo scenarijus ir pan. Naudodami Bridge valdiklį prie sistemos jūs galėsite prijungti iki 100 šviestuvų, bei sukurti jūsų poreikius atitinkantį apšvietimą. Innr turi didelę įrenginių pasiūlą, todėl lengvai galėsite išsirinkti jūsų poreikius atitinkančias LED lemputes, LED juostas, taškinius šviestuvus ir tt., bei prijungti juos prie apšvietimo sistemos, naudojant Innr Bridge valdiklį.

Valdykite išmaniajame telefone

Parsisiųskite Innr programėlę ir apšvietimą valdykite išmaniajame telefone. Dabar jums nereikės pajudėti iš vietos, norint pakeisti apšvietimą.

Paprastas montavimas

Innr diegimas ir montavimas paprastas, kaip ir valdymas. Jums nereikės nei specialistų, nei profesionalių įrankių pagalbos. Tai išmanaus apšvietimo sistema, kur yra tam, kad padėtų jums.

Innr Lighting Privalumai

  • Valdymas per išmanųjį telefoną arba pultelį
  • Lengvas valdymas
  • Individualus lempučių pritemdymas

  • Lengvas diegimas
  • Dizainas, tinkantis visiems namams
  • Didelė spalvų įvairovė


Techniniai duomenys
Funkcijos Valdo INNR įrenginius
Išmatavimai 107 x 74 x 28 mm
Technologija WIFI
Tipas Valdiklis