Prekių Ženklai INNR
Prekės kodas: LED 2x E27
Likutis: Užklausti
28.99€
Be PVM: 23.96€

Innr tai visapusė apšvietimo sistema, skirta išmaniam apšvietimo valdymui. Su Innr pakeisite apšvietimą vos vieno mygtuko paspaudimu, išmaniajame telefone, galėsite kurti automatizuoto apšvietimo scenarijus, bei sukurti apšvietimą tinkantį bet kuriam jūsų gyvenimo momentui ar nuotaikai.

Apšvietimas Kiekvienam

Su Innr jūs galėsite apšviesti kiekvieną kambarį taip kaip norite.

Išsirinkite iš daugybės Innr sprendimų ir atraskite jums tinkamą kombinaciją. Innr siūlo nuo paprastų LED lempučių, kasdieniam apšvietimui iki taškinio apšvietimo ir LED juostų, skirtų interjero detalių apšvietimui. Su Innr rasite jums tinkamiausią sprendimą.

Išmani E27 Lemputė – Efektyvus Ir Išmanus Apšvietimas

Innr E27 išmani lemputė puikiai tiks pakeisti jūsų paprastas apšvietimo lemputes. Jos yra kur kas efektyvesnės ir suvartoja mažiau energijos, o smart technologiją, leidžia apšvietimą valdyti nuotoliniu būdu, išmaniajame telefone.  Lemputė galima pridėti prie išmanių namų tinklo ir susieti su kitais įrenginiais.


Sukurkite tobulą apšvietimą

Pakeiskite savo standartines lemputes, Innr E27 išmaniosiomis lemputėmis ir sukurti apšvietimą, atitinkantį jūsų poreikius, kartu taupydami energiją.

Valdykite išmaniajame telefone

Parsisiųskite Innr programėlę ir apšvietimą valdykite išmaniajame telefone. Dabar jums nereikės pajudėti iš vietos, norint pakeisti apšvietimą.

Innr Lighting Privalumai

  • Valdymas per išmanųjį telefoną arba pultelį
  • Lengvas valdymas
  • Individualus lempučių pritemdymas

  • Lengvas diegimas
  • Dizainas, tinkantis visiems namams
  • Didelė spalvų įvairovė


Techniniai duomenys
Cokolis E27
Funkcijos Apšvietimas
Lempų kiekis 2 vnt
Lemputės galingumas 9 W
Pakaitinės lemputės galia (max.) 60 W
Šviesos spalvos Warm white 2700 K
Šviesos srautas 806 lm
Technologija WIFI
Tipas LED Lemputės