Prekių Ženklai Philips
Prekės kodas: LED Bulb E27 DIM 10W
Likutis: Turime
61.90€
Be PVM: 51.16€

Philips Hue Lemputės - Beribėms galimybėms 

Philips Hue white and colour ambiance E27 yra išmani lemputė, kuri siūlo kokybišką įvairių spalvų šviesos šaltinį jūsų namams. Prijunkite lemputę prie Hue bridge (parduodamas atskirai) valdiklio ir valdykite apšvietimą, naudodami išmanųjį telefoną. Nustatykite, kad apšvietimas veiktų automatiškai ir įsijungtų jums, esant pakeliui namo. Philips Hue white and colour lemputė veikia su tokiomis pažangiomis išmanių namų technologijomis, kaip Amazon Alexa, Apple HomeKit ir Google Assistant.
Nuspalvinkite aplinką

Pasirinkite iš 16 milijonų spalvų ir pritaikykite apšvietimą, pagal savo nuotaiką. Panaudokite savo mėgstamą nuotrauką ir atkurkite spalvas iš jos realybėje Išsaugokite savo mėgstamus apšvietimo nustatymus ir įjunkite juos vos vienu piršto paspaudimu.


Philips Hue Starter Kit


Philips Hue Starter KitSuderinkite apšvietimą su mėgstama muzika

Gaukite dar didesnius pojūčius, žiurėdami filmą, ar klausydami megstamos muzikos su Philips Hue. Philips Hue apšvies jūsų namus, pagal filme ar kompiuteriniame žaidime vyraujančias spalvas.
Sukurkite jaukumą

Sukurkite jaukią aplinką su Philips Hue siūlomomis natūralios baltos šviesos atspalviais.  Vos keliais paspaudimais, išmaniajame telefone – pasirinkite norimą baltos šviesos atspalvį nuo šaltos iki atlaiduojančios šiltos. Keiskite baltos šviesos atspalvius. Pakeiskite savo nuotaiką.


Philips Hue Starter Kit


Philips Hue Starter KitApšvietimas gerai savijautai

Apšvietimas turi daug įtakos mūsų savijautai, nuotaikai, darbingumui ir net elgesiui. Su Philips Hue jūs galėsite pasirinkti apšvietimą, kuris, esant reikalui jumis atpalaiduos, suteiks energijos, ar padės susikaupti ir pabaigti nebaigtus darbus.


Sukurkite ypatingus miego ritualus

Padarykite ryta dar nuostabesniu, nustatę, kad šviestuvo ryškumas pasikeistu palaipsniui ir nubudimas nesukeltų jums streso. Jeigu jūsų vaikai bijo miegoti tamsoje, nustatykite, kad šviestuvas pritemtų palaipsniui ir leistų jiems ramiai pasinerti į nakties miegą.


Philips Hue Starter Kit
Philips Hue Starter KitAlexa, Pakeisk Apšvietimo Spalvą!

Philips Hue veikia su Alexa, kad galėtumėte apšvietimą valdyti, balso komandomis. Liepkite Alexai įjungti apšvietimą, tam tikrame kambaryje, arba pakeisti į norimą spalvą.
Valdykite apšvietimą iš bet kur

Net jei ir esate toli nuo namų, nustatykite, kad apšvietimas įsijungtų ir išsijungtų tam tikrais intervalais ir atrodytų, jog kažkas yra namuose. Hue sistemą galima valdyti nuotoliniu būdu, išmaniajame telefone, todėl patogiai atliksite visus nustatymus iš bet kurios pasaulio vietos. Geofencing funkcija leidžia sistemai nustatyti, kai jūs grįžtate ar paliekate namus ir atitinkamai įjungti ar išjungti apšvietimą.


Philips Hue Starter Kit


Philips Hue Starter KitDaugiau saugumo jūsų namams

Philips Hue apšvietimo pagalba gali imituoti, jog jūsų namuose yra žmonių, net ir tuo atveju, jeigu namie nieko nėra. Tai patraukli funkcija, leisianti suklaidinti nepageidaujamus svečius. Sistema automatiškai įjungs ir išjungs apšvietimą, nereguliariais intervalais ir taip sudarys įspūdį, jog namie yra žmonių. Tiesiog sukurkite nereguliaraus apšvietimo įjungimo ir išjungimo grafiką, visą darbą atliks Philips Hue sistemą.Pridėkite iki 50 lempučių ir šviestuvų

Jūs galite prijungti iki 50 lempučių ir šviestuvų prie Philips Hue valdiklio (bridge). Įsigykite bet kurį Hue komplektą (Hue Kit) ir plėskite jį taip, kaip norite. Pasirinkite iš didelės įvairovės Philips Hue šviestuvų ir lempučių ir sukurkite išmanią apšvietimo sistemą, kurią galėsite lengvai valdyti savo išmaniajame telefone.

Philips Hue Starter Kit


Techniniai duomenys
Cokolis E27
Funkcijos Apšvietimas, intensyvumo reguliavimas, nuotolinis valdymas, spalvos pasirinkimas
Išmatavimai 110 x 62 mm
Maitinimas 220-240V
Ryškumas 806 lumenų
Suderinamumas Apple Home Kit: Taip Amazon Alexa:Taip Google Assistant:Taip IFTTT: Taip Z-Wave: su išimtimis Zigbee: Taip Wlan: Ne Bluetooth: Ne IR: Ne
Suvartoja energijos 10 kWh/1000 h
Šviesos temperatūra iki 6500 K
Technologija ZigBee
Tipas Išmani LED lemputė
Veikimo trukmė 25000 valandų