Prekių Ženklai Philips
Prekės kodas: GU10 DIM 5,5W
Likutis: Turime
38.99€
Be PVM: 32.22€


Suteikite Savo Momentams Daugiau Jaukumo 

Philips Hue white ambience lemputė, tai natūraliai baltos spalvos šviesos šaltinis, kuris suteiks jūsų namams jaukumo, leisiančio jums atsipalaiduoti, o prireikus padės susikaupti ir pabaigti svarbius dienos darbus. Philips Hue white and ambience GU10 yra išmani lemputė, kuri siūlo kokybišką baltos šviesos šaltinį jūsų namams. Prijunkite lemputę prie Hue bridge (parduodamas atskirai) valdiklio ir valdykite apšvietimą, naudodami išmanųjį telefoną. Nustatykite, kad apšvietimas veiktų automatiškai ir įsijungtų jums, esant pakeliui namo. Philips Hue white and colour lemputė veikia su tokiomis pažangiomis išmanių namų technologijomis, kaip Amazon Alexa, Apple HomeKit ir Google Assistant.
Sukurkite jaukumą    

Sukurkite jaukią aplinką su Philips Hue siūlomomis natūralios baltos šviesos atspalviais.  Vos keliais paspaudimais, išmaniajame telefone – pasirinkite norimą baltos šviesos atspalvį nuo šaltos iki atlaiduojančios šiltos. Keiskite baltos šviesos atspalvius. Pakeiskite savo nuotaiką.
Philips Hue Starter Kit


Philips Hue Starter KitApšvietimas gerai savijautai

Apšvietimas turi daug įtakos mūsų savijautai, nuotaikai, darbingumui ir net elgesiui. Su Philips Hue jūs galėsite pasirinkti apšvietimą, kuris, esant reikalui jumis atpalaiduos, suteiks energijos, ar padės susikaupti ir pabaigti nebaigtus darbus.Sukurkite ypatingus miego ritualus

Padarykite ryta dar nuostabesniu, nustatę, kad šviestuvo ryškumas pasikeistu palaipsniui ir nubudimas nesukeltų jums streso. Jeigu jūsų vaikai bijo miegoti tamsoje, nustatykite, kad šviestuvas pritemtų palaipsniui ir leistų jiems ramiai pasinerti į nakties miegą.

Philips Hue Starter Kit


Philips Hue Starter KitValdykite apšvietimą iš bet kur

Net jei ir esate toli nuo namų, nustatykite, kad apšvietimas įsijungtų ir išsijungtų tam tikrais intervalais ir atrodytų, jog kažkas yra namuose. Hue sistemą galima valdyti nuotoliniu būdu, išmaniajame telefone, todėl patogiai atliksite visus nustatymus iš bet kurios pasaulio vietos. Geofencing funkcija leidžia sistemai nustatyti, kai jūs grįžtate ar paliekate namus ir atitinkamai įjungti ar išjungti apšvietimą.


Atraskite energijos šaltinį

Kava tai ne vienintelis būdas jaustis energingai. Philips Hue White Ambience ryškus baltas apšvietimas - suteiks jūsų kūnui ir protui energijos, kad galėtumėte tinkamai pradėti naują dieną ar veiklą.


Philips Hue Starter Kit


Philips Hue Starter KitPridėkite iki 50 lempučių ir šviestuvų

Jūs galite prijungti iki 50 lempučių ir šviestuvų prie Philips Hue valdiklio (bridge). Įsigykite bet kurį Hue komplektą (Hue Kit) ir plėskite jį taip, kaip norite. Pasirinkite iš didelės įvairovės Philips Hue šviestuvų ir lempučių ir sukurkite išmanią apšvietimo sistemą, kurią galėsite lengvai valdyti savo išmaniajame telefone.
Techniniai duomenys
Cokolis GU10
Funkcijos Apšvietimas, intensyvumo reguliavimas, nuotolinis valdymas
Išmatavimai 57 x 50 mm
Maitinimas 220-240V
Pakaitinės lemputės galia (max.) 40 W
Ryškumas 250 lumenų
Suderinamumas Apple Home Kit: Taip Amazon Alexa:Taip Google Assistant:Taip IFTTT: Taip Z-Wave: su išimtimis Zigbee: Taip Wlan: Ne Bluetooth: Ne IR: Ne
Suvartoja energijos 5,5 kWh/1000 h
Šviesos temperatūra iki 6500 K
Technologija ZigBee
Tipas Išmani LED lemputė
Veikimo trukmė 15000 valandų