Išmani apšvietimo sistema jūsų namams suteikia ne tik komfortą ir patogumą, bet ir padeda tausoti energiją,bei sumažinti elektros išlaidas. Ne mažiau tokia sistema gali pasitarnauti ir didesniam namų saugumui.


Komfortas

Kiekviena namų erdvė (kambariai, terasos ir tt.), ar skirtingi užsiėmimai turi skirtingus apšvietimo poreikius: pritemdytas apšvietimas puikiai tiks vakaro filmo seansui, bet tikriausiai norėsite, kad jis būtų ryškesnis tuo metu, kai skaitote knygą. Protingo apšvietimo sistema būtent ir leidžia pasiekti tai, kad namų apšvietimą galėtumėte valdyti vieno mygtuko paspaudimu, arba jis būtų automatiškai nustatomas, atsižvelgiant į paros laiką arba jutiklių gaunamą informaciją. 


Patogumas

Visą namų apšvietimą galima valdyti nuotoliniu būdu, naudojant išmanųjį telefoną ar kompiuterį iš bet kurios namų ar pasaulio vietos (jei sistema prijungta prie interneto). Apšvietimo sistema taip pat gali būti automatiškai valdoma, pagal tvarkaraščius (paros laiką) arba, į jutiklius gaunamą informaciją: judesį, šviesos lygį. Naudodami protingų namų apšvietimo sistemą galėsite pamiršti ėjimą prie sieninių jungiklių, arba paliktą įjungtą apšvietimą, ten kur jis nereikalingas.


Energijos taupymas

Veikdama išmaniai – išmani apšvietimo sistema padeda taupyti, užtikrindama, kad apšvietimas įjungimas tik tada kada jo reikia ir tik ten, kur jis yra reikalingas.


Saugumas

Žinoma, šviesos įjungimas nuo judesio nėra naujas dalykas, tačiau tokia sistema suteikia jums dar daugiau galimybių. Jums išvykus jūs galėsite pasirinkti, kad apšvietimas įsijungtu ir išsijungtu nereguliariais intervalais ir taip imituotų, jog kažkas yra namuose.

Pagrindiniai protingo apšvietimo elementai?

Išmani apšvietimo sistema jūsų namams suteikia ne tik komfortą ir patogumą, bet ir padeda tausoti energiją,bei sumažinti elektros išlaidas. Ne mažiau tokia sistema gali pasitarnauti ir didesniam namų saugumui.


Kontrolė

Protingų namų sistema yra tas įrankis, kuris leidžia jums valdyti apšvietimą išmaniai. Dėka jos jūs galite nulemti, kada ir kur apšvietimas turi būti įjungiamas arba išjungiamas, koks ryškumas yra reikalingas, bei, kaip jis turi įsijungti. 


Scenarijai ir nuotaikos

Scenarijai užima svarbią vietą apšvietimo automatikoje. Reaguodami į jūsų nustatymus arba jutiklius gaunamą informaciją – scenarijai automatiniu būdu, arba jums davus komanda atlieka tam tikrus veiksmus arba jų sekas. Jeigu, žiūrint filmą arba vakarieniaujant jums prireikė pritemusio apšvietimo, jums tereikės paspausti mygtuką, o scenarijai įvykdys duotą komandą. 


Jutikliai

Judesio jutikliai aktyvuoja apšvietimą, aptikę judesius patalpoje,o tai reiškia, kad jums nereikės daryti visiškai nieko, kad apšvietimas įsijungtų. Šviesos intensyvumo jutikliai valdo apšvietimą, atsižvelgdami į šviesos lygį esantį patalpoje: sistema pati padidins apšvietimą, jei patalpoje bus per mažai šviesos ir pamažins tuo atveju, kai jos bus per daug.


Nuotolinis valdymas

Išmani apšvietimo sistema yra pagrįsta nuotoliniu ir automatizuotu valdymų, o tai reiškia, kad jums nereikės daugiau eiti prie sieninių jungiklių ir apšvietimą galėsite valdyti iš bet kurios norimos vietos.


Populiarios išmaniojo apšvietimo sistemos

Mūsų siūlomi išmanaus apšvietimo sprendimai iš Z-Wave, Innr, Philips Hue, Osram leis jums lengvai pasiekti norimą apšvietimo automatizavimo tikslą. Žemiau pateikiame sąrašą apšvietimo sistemų sprendimų, kuriuos galite rasti Hausis.lt, bei, kokias galimybes jie siūlo.

Z-Wave

Z-Wave yra bevielė protingų namųtechnologija, kurią palaiko daugelis gamintojų. Z-Wave yra puikiai tinkanti technologija išmaniai apšvietimo sistemai kurti. Ji ne tik puikiai pritaikyta šiai sričiai, bet naudotojai turi galimybę rinktis iš daugybės apšvietimo automatizavimui skirtų įrenginių.

Sužinokite daugiau

Philips Hue

Philips Hue, ko gero, yra lengviausias būdas padaryti jūsų namų apšvietimą išmanesnis. „Philips Hue“ siūlo produktus, kuriuos itin lengva įdiegti ir naudoti.

Sužinokite daugiau

Innr

Innr siūlo didelį pasirinkimą nebrangių LED lempučių, bei pilnas automatizuoto apšvietimo sistemas. Innr ne tik gali veikti atskirai, bet jų gaminamos lemputes suderinamos ir gali kartu veiktu su tokiomis sistemomis, kaip Z-Wave, Amazon Alexa, Google Assistant ir tt.

Innr asortimentas

Osram

Osram pakankamai gerai žinomas žaidėjas, apšvietimo rinkoje. Kaip ir daugelis gamintojų, jie taipogi pradėjo plėtoti savo apšvietimo produktus su išmaniosiomis funkcijomis. Osram Smart sistemos pasižymi paprastumu, lengvu naudojimui, bei didele įrenginių įvairove. 

Osram Smart asortimentas

Lightwave RF

LightwaveRF yra pakankamai nauja namų automatikos technologija, kuri daugiausia skirta apšvietimui ir elektros energijos valdymui, bei taipogi siūlo daugybę apšvietimo produktų, skirtų nesudėtingiems apšvietimo sprendimams.