Prekių Ženklai RING
Prekės kodas: Doorbell V2
Likutis: Užklausti
218.99€
Be PVM: 180.98€

Naujos Kartos Durų Skambučiai

Naujos Kartos Ring Video Doorbell 2 leidžia jums stebėti, kas vykstą prie jūsų namų durų, kalbėti su svečiais, išmaniajame telefone ar kompiuteryje iš bet kurios pasaulio vietos. Ring Video Doorbell 2 turi integruotus judesio jutiklius, kurie padeda dar geriau ir tiksliau stebėti svarbias detales.

Jutikliams užfiksavus judesius, jūs apie tai būsite nedelsiant informuoti, bei galėsite stebėti, kas vyksta prie jūsų namų durų, ar kalbėtis su netikėtais svečiais.

Stebėkite Savo Namus Iš Bet Kurios Pasaulio Vietos

Ring judesio jutiklius galima nustatyti, atsižvelgiant į jūsų namų ypatumus. Jūs busite nedelsiant informuoti, jutikliams užfiksavus judesius, todėl galėsite laiku reaguoti į tikrą, arba netikrą pavojų.

Nesvarbu ar esate darbe, o gal už tūkstančių kilometrų nuo namų, su Ring atsiliepti į skambutį galėsite visada ir bet kur. Su Ring, jūsų namai visada šalia jūsų.

Išmani Apsauga Visiems Namams

Ring leidžia jums stebėti vaizdą realiu laiku, bei kalbėti su svečiais, esančiais prie jūsų durų. Ring naktinio matymo funkcija užtikrins aukštos kokybės vaizdą, net ir tamsiu paros metu. Šis išmanus skambutis yra lauko sąlygoms atsparus įrenginys ir jo veikimo neįtakoja, net blogiausios oro sąlygos.

Ring Video Doorbell 2 turi lengvai nuimamą, įkraunamą bateriją, todėl jūs galėsite įkrauti Ring Doorbell, nenuėmę įrenginio.

Vaizdo Įrašai

Įsigiję Ring Video Doorbell 2 skambutį galėsite mėgautis 30 dienų nemokamomis Cloud Video Recording paslaugomis. Vėliau galėsite pasirinkti jums tinkamiausią talpinimo planą, kuris atitinka jūsų vaizdo talpinimo priekius.

Kiekvieniems Namams

Ring Video Doorbell 2 komplektuojamas su dviem keičiamais dangteliais, kada galėtumėte pasirinkti jums labiausiai tinkamą. Pasirinkte iš Venetian Bronze ir Satin Nickel.

Ring Video Doorbell 2

Techniniai duomenys
Funkcijos Video, night vision, tiesioginis vaizdas
Išmatavimai 12.83cm x 6.35cm x 2.74cm
Maitinimas 12/24VDC
Rezoliucija 1080p HD
Stebėjimo kampas 160 laipsnių
Technologija WIFI
Tipas Dūrų skambutis
Panašios prekės