Prekių Ženklai FIBARO
Prekės kodas: FGSS-001
Likutis: Užklausti
57.99€
Be PVM: 47.93€


Mažas. Tikslus. Išmanus

Daugiausiai, dūmų jutikliai yra kuriami, turint galvoje tik vieną tikslą - aptikti dūmus. Sunku rasti gamintoją, kuris skiria daug dėmesio jutiklio dizainui. Natūralu, dūmų jutikliai yra skirti saugoti gyvybes. Tačiau, kaip ir dauguma kitų jutiklių, dūmų namuose būna įrengiami matomose vietose ir gali gadinti interjero vaizdą. Būtent dėl šios priežasties, Fibaro komanda nusprendė suderinti nepriekaištingas saugumo galimybes su patraukliu įrenginio dizainu. Minimalistinis dizainas - Lygios linijos, poliruotas paviršius ir mažas dydis ... Šie dizaino sprendimai pritaps jūsų namų erdvėse. Įspėjimai - Garsinis signalas, bei daugiaspalvis LED indikatorius informuos jumis apie atsiradusią grėsmę. Poliruotos grotelės - Grotelės ne tik puikus dizaino sprendimas, bet ir yra pralaidžios net mažiausiam dūmų kiekiui, kas leis užtikrinti efektyvesnį dūmų paplitimą.


Fibaro Smoke Sensor
Mažas korpusas - maksimali apsauga

Fibaro išmanus dūmų jutiklis ko gero yra mažiausias pasaulyje bevielis dūmų jutiklis. Išplėstinė gamybos technologija leido ženkliai sumažinti jutiklyje esančių komponentų skaičių, todėl Fibaro jutiklis rinkoje yra vienas iš pažangiausių šio tipo įrenginių, o Fibaro kompanija yra bevielių dūmų jutiklių gamybos lyderė.


Fibaro Smoke Sensor


Ne vien dūmų jutiklis

Kai kurios medžiagos dega neskleisdamos dūmų. Štai kodėl Fibaro inžinieriai nusprendė įtraukti papildomą apsaugą - temperatūros daviklį. Jei dūmų kiekis bus nepakankamas, kad aktyvuotųsi pavojaus signalas, prietaisas sugebės nustatyti gaisro sukeltą staigų temperatūros pokytį. Greitas temperatūros pakilimas arba pakilimas iki 54c ribos, Fibaro dūmų jutikliui bus pakankamas identifikuoti gaisro pavojų ir jumis informuoti, kad geltumėte imtis atitinkamų veiksmų. Tik šio tipo dūmų jutiklis užtikrina aukštą efektyvumą, nepriklausomai nuo gaisro pobūdžio.


Fibaro Smoke SensorVienas jutiklis...Daug galimybių

Fibaro kurdami dūmų jutiklį stengėsi numatyti visus galimus naudojimo scenarijus, bei išsamiai apgalvojo įkrovimo ir suderinamumo su kitų gamintojų sistemomis aspektus. Todėl jūs galite įrengti Fibaro Smoke Sensor bet kur, kur jums to reikia, nepaisant to, ar yra elektros, ryšio kabeliai, ar kokia apsaugos sistema yra naudojama patalpose.Fibaro Smoke Sensor

Pasirinkite kaip įkrauti

Jei norite, galite prijungti jutiklį prie 12 arba 24 voltų adapterio. Arba įkrovimui naudokite įprastines baterijas ir mėgaukitės nepertraukiamu veikimu iki 3 metų.


Fibaro Smoke Sensor

Suderinamumas

Fibaro dūmų jutiklis suderinamas beveik su visomis, rinkoje esančiomis signalizacijos sistemomis.


Fibaro Smoke Sensor

Prijungtas arba bevielis

Jei bevielis ryšys nepakankamai stiprus ir trukdo sklandžiam veikimui, jutiklį galima prijungti prie saugumo sistemos, naudojant įprastą kabelį.


Maksimalus saugumas

Veikdamas kartu su išmanių namų sistema, jutiklis galės aktyvuoti kitus saugumo sistemos elementus. Jūs galėsite nuspręsti, kokie scenarijai turi būti aktyvuojami gaisro atveju. Pavyzdžiui, aptikęs dūmų pavojų galės aktyvuoti scenarijų, kuris atidarys garažo vartus, bei įjungs evakuacinį apšvietimą, kad galėtumėte lengviau palikti namus.


Fibaro Smoke SensorJautrumo kalibravimas

Fibaro suteikia galimybę kalibruoti jutiklio jautrumą. Jautrumo reikalavimai gali būti skirtingi, ir priklausyti nuo to, kur įrenginys bus įrengtas. Pavyzdžiui virtuvėje, itin jautriai kalbiruotas jutiklis gali įjungti pavojaus signalą, net jums gaminant vakarienę, būtent dėl šios priežasties, virtuvėje esantį jutikliui reikalingas mažesnis jautrumas. Kitose patalpose, kur nėra pašalinių faktorių, galinčių nulemti klaidingą pavojaus signalą, būtina nustatyti maksimalų įrenginio jautrumą. Su Fibaro jutikliu, visa tai galėsite atlikti greitai ir patogiai.


Fibaro Smoke Sensor

Apsauga Apsauga nuo įsilaužimo

Fibaro dūmų jutiklis turi įmontuotą apsaugos nuo įsibrovimo sistemą. Bet koks prietaiso gadinimas ar bandymas jį išardyti bus užregistruotas, o savininkas bus apie tai informuotas. Dūmų jutiklis yra kritinės svarbos elementas, užtikrinant saugumą, todėl yra privalomas jo nepertraukiamas funkcionavimas. Apie bet kokius bandymus atjungti maitinimo šaltinį, pavogti jutiklį bus pranešama nedelsiant .


Fibaro Home Center 2Automatiniai atnaujimai

Šis įrenginys bus nuolat aprūpintas automatiniais programinės įrangos atnaujinimais. Vos tik atsiradus atnaujinimui, kuris suteiks naują funkciją ar pagerins įrenginio veikimą, jutiklis automatiškai pasirūpins atnaujinimo parsiuntimu ir įdiegimu. Home Center 2 visada pasirūpins naujausia programine įranga, bei maksimaliu jūsų saugumu.


Fibaro Home Center 2


Saugumo ataskaitos

Kiekvienas pavojaus signalas bus išsaugotas išmanių namų sistemoje. Jūs galėsite patogiai peržiūrėti saugumo ataskaitas kompiuteryje, bei įvertinti bendrą jūsų namų saugumą.


Fibaro Smoke Sensor
Techniniai duomenys
Bevielis ryšys Z-Wave (868.42MHz)
Išmatavimai 65 x 28mm
Jutikliai Dūmų ir temperatūros
Maitinimas Baterija, 12-24 VDC