Prekių Ženklai INNR
Prekės kodas: Spot Light
Likutis: Turime
49.99€
Be PVM: 41.31€

Innr tai visapusė apšvietimo sistema, skirta išmaniam apšvietimo valdymui. Su Innr pakeisite apšvietimą vos vieno mygtuko paspaudimu, išmaniajame telefone, galėsite kurti automatizuoto apšvietimo scenarijus, bei sukurti apšvietimą tinkantį bet kuriam jūsų gyvenimo momentui ar nuotaikai.

Apšvietimas Kiekvienam

Su Innr jūs galėsite apšviesti kiekvieną kambarį taip kaip norite.

Išsirinkite iš daugybės Innr sprendimų ir atraskite jums tinkamą kombinaciją. Innr siūlo nuo paprastų LED lempučių, kasdieniam apšvietimui iki taškinio apšvietimo ir LED juostų, skirtų interjero detalių apšvietimui. Su Innr rasite jums tinkamiausią sprendimą.

Suteikite Savo Svarbiems Daiktams Naują Veidą

Innr taškiniai šviestuvai suteiks jūsų svarbiems daiktams naują veidą. Jie skirti akcentuoti svarbioms jūsų namų detalėms. Šviestuvas lengvai montuojamas prie Innr bėgelio, bei gali būtų nukreiptas norumu kampu. Šviestuvus galima valdyti nuotoliniu būdu per Innr programėlę, išmaniems Apple ir Android įrenginiams.

Tegul visi pastebi jūsų nuostabų meną


Parsisiųskite Innr programėlę ir apšvietimą valdykite išmaniajame telefone. Dabar jums nereikės pajudėti iš vietos, norint pakeisti apšvietimą.

Paprastas montavimas

Innr diegimas ir montavimas paprastas, kaip ir valdymas. Jums nereikės nei specialistų, nei profesionalių įrankių pagalbos. Tai išmanaus apšvietimo sistema, kur yra tam, kad padėtų jums.

Valdykite išmaniajame telefone

Parsisiųskite Innr programėlę ir apšvietimą valdykite išmaniajame telefone. Dabar jums nereikės pajudėti iš vietos, norint pakeisti apšvietimą.

Innr Lighting Privalumai

  • Valdymas per išmanųjį telefoną arba pultelį
  • Lengvas valdymas
  • Individualus lempučių pritemdymas

  • Lengvas diegimas
  • Dizainas, tinkantis visiems namams
  • Didelė spalvų įvairovė


Techniniai duomenys
Funkcijos Apšvietimas
Lempų kiekis 1 vnt
Lemputės galingumas 6 W
Pakaitinės lemputės galia (max.) 25 W
Šviesos spalvos 2700 K
Šviesos srautas 250 lm
Technologija WIFI
Tipas LED Šviestuvas