Hausis.lt tai elektroninė parduotuvė, kurioje prekiaujama išmanių namų (dar kitaip žinoma, kaip protingas namas, išmanus namas, smart-home) įrenginiais ir sprendimais iš žinomiausių pasaulio gamintojų. Parduotuvėje yra siūlomas platus namų automatizavimo prekių asortimentas. Hausis.lt įkurta išmanių namų srities profesionalų, kurie klientams visada suteiks patikimą ir išsamią informaciją, tiek prekių pasirinkimo, tiek iškilusių problemų sprendimo atvejais. Hausis.lt parduotuvėje galima rasti daug informacijos susijusios su protingų namų sprendimais ir prekėmis, bei kaip juos išsirinkti. Pirkdami iš Hausis.lt klientai yra garantuojami ne tik, kad gaus platų ir patrauklų prekių asortimentą, bet ir  išsamią techninę konsultaciją, visais aktualiais diegimo ir techninio aptarnavimo klausimais.

Hausis.lt tikslas: pasiūlyti platų paprastai diegiamų išmaniųjų namų (protingas namas, išmanus namas, smart-home) prekių asortimentą už prieinamą kainą.

Atstovaujami prekės ženklai: Fibaro, Zipato, Nodon, Tado, Chacon, Danfoss, Aeotec, Doorbird, Soda, Dio, Quibino ir kt.

Kodėl verta rinktis mus:

  • Didelis asortimentas. 
  • Pasauliniai prekių ženklai.
  • Skaidri kainodara - mes neturime tikslo jums parduoti brangių diegimo paslaugų, priešingai, pateikiame informaciją, kuri padės jums lengvai ir greitai automatizuoti jūsų būstą. 
  • Mūsų puslapyje rasite daug patarimų, informacijos apie išmanių namų sistemas, bei įrenginius.
  • Profesionalios paslaugos.