Philips Hue, ko gero, yra lengviausias būdas padaryti jūsų namų apšvietimą išmanesniu. „Philips Hue“ siūlo produktus, kuriuos itin lengva įdiegti ir naudoti.

Philips Hue siūlo bevieles RGB LED lemputes - kaip jau diktuoja pavadinimas jas galima valdyti nuotolinių būdu, keičiant jų skleidžiamos šviesos spalvą. Philips taipogi siūlo ir paprastos spalvos beviėles LED lemputes už bene patraukliausią kainos ir kokybės santyki rinkoje. Philips Hue taipogi siūlo rinktis iš įvairovės priedų, tokių, kaip sieniniai jungikliai, LED juostos ir pan., kurie jums leis sukurti nuostabius apšvietimo derinius.

Philips Hue privalumai

Paprasta naudoti

Philips-Hue naudoti paprasta, kaip pakeisti lemputę!

Įdiegti Philips-Hue produktus yra išties paprasta - per Hue Bridge valdiklį randamos turimos LED lemputės, arba kiti HUE įrenginiai ir po kelių minučių jūs jau galite naudotis sistema. Jūs galėsite valdyti apšvietimą naudodami mobiliojo telefono programėlės ir atlikti tokias užduotis, kaip įrenginių pridėjimas, scenarijų ir nuotaikų kūrimas, arba individualių LED lempučių valdymas.

Patogus nuotolinis valdymas

Visos Philips Hue lemputės gali būti valdomos iš mobiliojo telefono, planšetinio kompiuterio arba, naudojant nuotolinio valdymo pultelius.

Scenarijai ir grafikai

Scenarijai ir grupės leis jums valdyti Philips Hue įrenginius, kaip vieną grupę įrenginių. Jūs galėsite nustatyti skirtingų įrenginių veikimo laiką, bei kokia spalva arba ryškumu turi šviesti tam tikros lemputės. Apšvietimo nuotaikų funkcija automatiškai parinks apšvietimą, atsižvelgiant į tai, kokia veikla uzsiimate, pavyzdžiui "Kino" scenarijus sumažins apšvietimo ryškumą iki 20%. 

Išplėstinės galimybės #1 - API

Philips suteikia galimybę sistemą adaptuoti, pagal savo poreikius per visiems prieinamą ir patogią API. Tai reiškia, kad su Philips Hue jūs galėsite kurti neribotas apšvietimo galimybes. 

Išplėstinės galimybės #2 - Hue veikia ir su kitomis sistemomis

Philips Hue yra pakankamai universali ir jos įrenginiai gali veikti ir su kitomis išmanių namų sistemomis - Z-Wave, ZigBee, Amazon Alexa, Google Home, Apple Homekit, Fibaro, VERA, SmartThings ir tt.

  • Z-Wave - visi Fibaro, VERA, nCube, SmartThings valdikliai turi įskiepius kurie leidžia lengvai integruoti Philips Hue įrenginius į Z-Wave tinklą. Daugiau informacijos Philips Hue naudojimas su Z-Wave
  • Amazon Alexa - Alexa siūlo visiškai pilną Hue palaikymą - tiesiog duokite komandą surasti Hue įrenginius.
  • Apple Homekit - Hue yra prieinama Homekit aplinkoje ir galima valdyti įrenginius per iOS 'Home' programėlę.
  • Google Home - Hue veikia tiesiogiai Google Home - įdiegti sistema užtrunka vos kelias minutes.

Philips Hue produktai

Philips Hue LED Bulb White/Colored

Ko gero labiausiai žinoma Philips HUE RGB LED lemputė. Hue White and Ambiance funkcija suteikia galimybę reguliuoti ne tik įvairias apšvietimo spalvas, bet ir baltą šviesą, keičiant jos šiltumą. Lemputę galima susieti su Hue Bridge valdikliu, kuris suteiks jums galimybę valdyti šviesų atspalvius iš mobiliojo telefono. Philips Hue siūlo įvairių cokolių lemputes: B22 , E27, E14 ir GU10.

Philips Hue White Ambiance

Šio tipo lemputės skleidžia tik baltą šviesą, tačiau galima reguliuoti jos temperatūrą nuo šiltos (2200K) iki labai šaltos (6500K). Tai jums suteiks galimybę pritaikyti baltą šviesą, pagal tam tikrą kambarį arba norint sukurti tam tikrą nuotaiką. 

Philips Hue White v2

Šio tipo lemputės skleidžia ryškią šiltą baltą šviesą  (750 lumenų). Jos ryškumą galima reguliuoti iš mobiliojo telefono arba scenarijų pagalba. 

Philips Hue Bridge

Šis įrenginys yra pagrindinė Hue išmanaus apšvietimo sistemos dalis. Valdiklis Hue Bridge prijungiamas prie interneto ir suteikia jums galimybę valdyti visus pridėtus įrenginiu nuotoliniu būdu, bei kurti automatizuotą apšvietimo sistemą. Su šiuo valdikliu galėsite kurti apšvietimo scenarijus, bei automatizuoti apšvietimo veikimą, pagal grafiką. 

Philips Hue TAP

Bevielis jungiklis, kuriam nereikia baterijos, nes jis pats generuoja elektros energiją iš mygtuko paspaudimo. Jį galite pritvirtinti prie sienos arba nešioti, kaip įprastą nuotolinio valdymo pultelį. Keturi mygtukai gali būti užprogramuojami tam tikram scenarijui paleisti. Tačiau yra dar daugiau galimybių, ką galima su šiuo jungikliu atlikti, pavyzdžiui galite užprogramuoti, kad tam tikras mygtukų paspaudimų skaičius reikštų vieną ar kitą funkciją. 

Philips Hue Dimmer Switch

Tai ganėtinai naujas bevielis nuotolinio valdymo pultelis, su juo taipogi galite valdyti įrenginius, užprogramuojant tam tikrą mygtuką skirtingoms funkcijoms. Skirtingai, nei TAP modelis, šiam modeliui reikalinga baterija.

Philips Hue LightStrip Plus

Tai RGWB LED juosta, tačiau turinti daugiau privalumų, susiejus ją su Hue apšvietimo sistema, galima nuotoliniu būdu valdyti jos spalvas, bei ryškumą, taipogi įtraukti ją į visą automatizuotą apšvietimo sistemą. Juosta yra 2m ilgio, turi energijos maitinimo šaltinį, bei bevielę technologiją.

Philips Hue Aksesuarai

Philips Hue produktai puikiai tinka tiems, kurie nori lengvai ir greitai automatizuoti namų apšvietimą.