Rikiuoti pagal:
Rodyti:
Dio Išmanaus Apšvietimo Komplektas
Dio Išmanaus Apšvietimo Komplektas Dio išmanaus apšvietimo komplektas suteiks jūsų namams dar daugiau funkcionalumo ir patogumo. Su šiuo komplektu - galėsite nuotoliniu būdu valdyti savo namų apš..
Dio Išmanaus Šildymo Komplektas
Dio Išmanaus Šildymo Komplektas Dio išmanaus šildymo komplektas suteiks jūsų namams dar daugiau funkcionalumo ir patogumo. Su šiuo komplektu - galėsite nuotoliniu būdu valdyti savo namų šildymo s..
Dio Išmani IP Vaizdo Kamera
Dio Išmani IP Lauko Kamera Ši lauko kamera suteiks jums dar daugiau saugumo, stebint jūsų namų aplinka. Dėka Wi-Fi techologijos galėsite žinoti, kas vyksta jūsų namuose, pažvelgę į programėlę, iš..
Dio Išmani WIFI Vaizdo Kamera
Dio Išmani WIFI Vidaus Kamera Ši išmani kamera suteiks jums dar daugiau saugumo, stebint jūsų namus. Dėka Wi-Fi techologijos galėsite žinoti, kas vyksta jūsų namuose, pažvelgę į programėlę, išman..
Dio Išmanus Langų Ir Durų Jutiklis
Dio Išmanus Langų Ir Durų Jutiklis Šis jutiklis skirtas aptikti langų ir durų būseną. Jis siunčia išmanių namų sistemai informaciją, jei langai ar durys yra atidaromi ar uždaromi. Susietas su išm..
Dio Išmanus Temperatūros Jutiklis
Dio šmanus Temperatūros Jutiklis Šis temperatūros jutiklis yra skirtas patalpų tempratūros matavimui ir šildymo sistemos valdymui. Susietas su išmanių namų sistema jis siunčia informaciją apie te..
Dio Nuotolinio Valdymo Pultelis
Dio Nuotolinio Valdymo Pultelis Šis pultelis skirtas išmanios namų sistemos įrenginiams (apšvietimui, žaliuzėms, AV aparatūrai ir tt.) valdyti, juos įjungti, išjungti arba automatizuoti..
Dio Vartų Automatikos ir Kiemo Apšvietimo Valdiklis
Dio Vartų Automatikos ir Kiemo Apšvietimo ValdiklisDio keturių kanalų kiemo apšvietimo, garažo ir kiemo vartų valdymo komplektas. Šis komplektas suteiks galimybę automatizuoti ir nuotoliniu būdu valdy..
Dio Žaliuzių Automatizavimo Komplektas
Dio Žaliuzių Automatizavimo Komplektas Dio žaliuzių automatizavimo komplektas suteiks jūsų išmaniems namams dar daugiau funkcionalumo. Su šiuo komplektu - galėsite nuotoliniu būdu valdyti savo na..
Išmanus Judesio Daviklis Dio
Edisio Išmanus Judesio DaviklisŠis Dio jutiklis skirtas apšvietimo sistemos veikimui nuo judesiu. Jutikis aptinka judesius patalpoje ir aktyvuoja apšvietimo sistemą arba individualius šviestuvus. Šis ..
Jungiklis Dio Išmanus Sieninis
Dio Išmanus Sieninis Jungiklis Šis jungiklis skirtas išmanios namų sistemos įrenginiams (apšvietimui, žaliuzėms, šildymui ir tt.) valdyti, juos įjungti, išjungti arba automatizuoti jų v..
Žaliuzių Motoras DiO Wireless tubular motor 40mm 10Nm
Žaliuzių Motoras DiO Wireless tubular motor 40mm 10NmDio motoras, skirtas nuotoliniam ir automatizuotam žaliuzių valdymui. Susiejus su Dio Homebox arba Litebox galėsite valdyti žaliuzes per išmanųjį t..
Žaliuzių Motoras DiO Wireless tubular motor 60mm 10Nm
Žaliuzių Motoras DiO Wireless tubular motor 60mm 10NmDio motoras, skirtas nuotoliniam ir automatizuotam žaliuzių valdymui. Susiejus su Dio Homebox arba Litebox galėsite valdyti žaliuzes per išmanųjį t..
Žaliuzių Motoras DiO Wireless tubular motor 60mm 20Nm
Žaliuzių Motoras DiO Wireless tubular motor 60mm 20NmDio motoras, skirtas nuotoliniam ir automatizuotam žaliuzių valdymui. Susiejus su Dio Homebox arba Litebox galėsite valdyti žaliuzes per išmanųjį t..
Žaliuzių Motoras DiO Wireless tubular motor 60mm 50Nm
Žaliuzių Motoras DiO Wireless tubular motor 60mm 50NmDio motoras, skirtas nuotoliniam ir automatizuotam žaliuzių valdymui. Susiejus su Dio Homebox arba Litebox galėsite valdyti žaliuzes per išmanųjį t..
Rodoma 1 iki 15 iš 15 (1 Puslapis)