Rikiuoti pagal:
Rodyti:
1-10V Dimmer Modulis Control Dimmer Switch (SDS12/1-10V)
1-10V Dimmer Modulis Control Dimmer Switch (SDS12/1-10V)Dimmer modulis skirtas valdyti įrenginius, maitinamus per elektroninį balastą.  PrivalumaiRyškumo reguliavimas - minimalus ir maksimal..
Bevielis Modulis Eltako Heating/Cooling Relay (FHK61SSR-230 V)
Bevielis Modulis Eltako Heating/Cooling Relay (FHK61SSR-230 V)Šis modulis skirtas šildymo/kondicionavimo sistemos valdymui. Privalumai400W single room controlEncrypted wireless Bidirectional..
Eltako CO2 Temperatūros Ir Drėgmės Jutiklis
ELTAKO CO2 Temperatūros Ir Drėgmės Jutiklis Šis daugiafunkcinis Eltako jutiklis skirtas patalpų oro kokybei sekti. Kaip daugiafunkciniame įrenginyje, jame yra įdiegti CO2 (anglies dvideginio), te..
Eltako Energijos Matavimo Modulis 16A
ELTAKO Energijos Matavimo Modulis 16A Šis vienfazis energijos matavimo modulis skirtas matuoti suvartojamos energijos kiekį tarp įvesties ir išvesties. Informacija apie suvartojamos energijos kie..
Eltako Energijos Matavimo Modulis 65A
ELTAKO Energijos Matavimo Modulis 65A Šis vienfazis energijos matavimo modulis skirtas matuoti suvartojamos energijos kiekį tarp įvesties ir išvesties. Informacija apie suvartojamos energijos kie..
Eltako Langų Ir Dūrų Jutiklis
ELTAKO Langų Ir Dūrų Jutiklis Šis jutiklis skirtas aptikti langų ir durų būseną. Jis siunčia išmanių namų sistemai informaciją, jei langai ar durys yra atidaromi ar uždaromi. Susietas su išm..
Eltako Lauko Šviesos Lygio Jutiklis
ELTAKO Lauko Šviesos Lygio Jutiklis Tai jutiklis skirtas šviesos lygui lauke matuoti. Eltako lauko šviesos lygio jutikliui nereikalinga baterija, nes jis maitinamas saulės energija. Susietas..
Eltako Wireless Universal dimmer switch (FUD61NPN-230V)
Modulis Eltako Wireless Universal dimmer switch (FUD61NPN-230V)Šis modulis skirtas nuotoliniam apšvietimo valdymui. Su šiuo moduliu galima reguliuoti apšvietimo ryškumą, įjungti/išjungti apšvieti..
Eltako Žaliuzių Automatizavimo Modulis
ELTAKO Žaliuzių Automatizavimo Modulis Šis modulis skirtas automatizuotam žaliuzių valdymui.  Su šiuo moduliu galima žaliuzes automatiškai pakelti ir nuleisti, bei valdyti jas nuotoliniu būd..
Rodoma 1 iki 9 iš 9 (1 Puslapis)