Rikiuoti pagal:
Rodyti:
Hank Flood Sensor Drėgmės Jutiklis
Drėgmės Jutiklis Hank Flood Sensor Šis išmanių namų jutiklis skirtas apsaugai nuo drėgmės ar užpylimų padarytos žalos. Susikaupusi drėmė ar staiga atsiradęs didelis vandens kiekis gali sukelti di..
Hank Motion Sensor Judesio Daviklis
Judesio Daviklis Hank Motion Sensor Hank judesio jutiklis skirtas namų apsaugai ir apšvietimo valdymui. Jis reaguoja į judesius patalpoje ir praneša apie tai išmanių namų sistemai. Susietas su iš..
Išmani RGBW lemputė HANK - Z-Wave+ RGB Bulb
Išmani RGBW lemputė HANK - Z-Wave+ RGB Bulb Su šia Hank RGB išmania lempute jūs galėsite apšviesti savo namus įvairiausiomis spalvomis.Sukurkite atlaiduojančią, produktyvią aplinką, pasirinkdami,..
Išmanus Kištukinis Lizdas Hank Smart Plug
Išmanus Kištukinis Lizdas Hank Smart Plug Šis išmanus kištukas leis valdyti įrenginius nuotoliniu būdu, bei stebėti prijungtų įrenginių suvartojamą energijos kiekį. Įrenginių valdymas taps daug p..
Išmanus Mygtukas Hank Four-Button
Išmanus Mygtukas Hank Four-Button Hank išmanus mygtukas yra skirtas nuotoliniam įrenginių valdymui. Su juo galima ne tik įjungti/išjungti įrenginius, bet ir valdyti namų automatizavimo scenarijus..
Išmanus Mygtukas Hank One-Button
Išmanus Mygtukas Hank One-Button Hank išmanus mygtukas yra skirtas nuotoliniam įrenginių valdymui. Su juo galima ne tik įjungti/išjungti įrenginius, bet ir valdyti namų automatizavimo scenarijus...
Rodoma 1 iki 6 iš 6 (1 Puslapis)