Rikiuoti pagal:
Rodyti:
Dūmų Detektorius Elgato Eve Smoke Smoke Detector
ĮspėjimaiSavaiminė patikra Įspėjimai, pagal kambario tipąModerni apsauga. Be kompromisų.Eve Smoke, tai HomeKit dūmų ir karščio jutiklis sukurtas bendradarbiaujant su Hager. Gaukite gyvybiškai sva..
Elgato Eve Thermo Thermostat
Išmanus Šildymas – Taupo Energiją Su Eve Thermo, jūs galėsite valdyti kambarių temperatūrą, kaip niekada iki šiol. Mėgaukitės išmanių technologijų teikiamais patogumais ir tuo pačiu taupykite ene..
Eve Aqua Smart Water Controller
Smart Watering With Elgato Eve*  Elgato WaterHave a sprinkler turn on exactly when needed, automatically. Or activate your irrigation from anywhere, and leave it be. Eve Aqua converts your outdoo..
Eve Degree Temperature And Humidity Sensor
Connected Weather Station*  Weather StationIntelligent weather monitoring seamlessly integrated into your daily life. Precise measurements forever a glance away, and enlightening insights always ..
Eve Room oro kokybės jutiklis
Oro kokybėTemperatūraDrėgmėEve Room – Rūpinkitės savo namų oro kokybe.Kompaktiškas ir tobulai sukurtas oro kokybės jutiklis, kuriame integruoti jutikliai, naudojantys aukščiausio tikslumo technologiją..
Išmanus Judesio Daviklis Eve Wireless Motion Sensor
 Bevielis Judesio Jutiklis, Apple HomeKit ir Bluetooth  Eve Motion tai judesių fiksavimui skirtas jutiklis. Su Eve motion, nedelsiant sužinokite, jei kažkas neįprasto vyksta jūsų namuos..
Išmanus Kištukinis Lizdas Elgato Eve Energy AC sensor & switch
Eve Energy Išmanus Kištukas Su Energijos Matavimo Funkcija Namai, tai pati svarbiausia vieta, mūsų gyvenimuose, tačiau tiek nedaug apie ją žinome. Eve Energy leidžia stebėti ir analizuoti, p..
Langų Ir Dūrų Jutiklis Elgato Eve Door & Window Sensor
Bevielis langų ir durų jutiklis su Apple HomeKit technologija Judesio jutiklis skirtas namų apsaugai ir apšvietimo valdymui. Jis reaguoja į judesius patalpoje ir praneša apie tai išmanių namų sis..
LED Šviestuvas Elgato Avea Flare LED Portable Mood Light
Sukurkite jaukumą Avea Flare išmanus šviestuvas, kuris leis jums sukurti tobulą jaukumą. Šis bevielis, įkraunama baterija maitinamas šviestuvas suteiks jums net aštuonias valandas nuostabaus apšv..
LED Šviestuvas Elgato Avea Sphere LED Light 7W
Bevielė Valdymas balsu Atspari vandeniui Mėgaukitės nuostabiais momentais, kuriuos sukursite su Avea Sphere šviestuvu. Eve Flare Sphere leis jums sukurti aplinką, atitinkančią, bet kurį..
Rodoma 1 iki 10 iš 10 (1 Puslapis)