Prekės kodas: Clean Air
Likutis: Užklausti
154.96€
Be PVM: 128.07€


Oro drėkintuvas ir valytuvas Clean Air CA-803

Lietuvoje su nepakankamo oro drėgme susiduriame dažnai, o ypatingai žiemą, šildymo sezono metu, kuomet radiatoriai prisideda prie oro džiovinimo. Sausas patalpų oras neigiamai veikia sveikatą, o ypatingai kvepavimo takus, taipogi pakenkia miego kokybei, ko pasekoje pablogėja savijauta. 

Aukšto efektyvumo oro drėkintuvas-valytuvas CA-803 ne tik valo patalpų orą, bet tuo pačiu metu skleidžia drėgną orą. Ventiliatorius siekia nešvaraus ir sauso oro, kuris pirmiausia vyksta per aktyvintosios anglies pirminį filtrą, o po to važiuojama per besisukančius drėkinimo diskus, turinčius kailio šonkaulius. Iš anksto filtruotas oras natūraliai nuplaunamas ir išgryninamas panašiai kaip lietaus dušas arba krioklys. Mažiausios dalelės iki 10 mikrometrų yra susietos ir atskirtos. Sistema veikia be filtrų ir yra ypač higieninė dėl antimikrobinio vandens filtro. Kiti atributai: oro drėkinimo skaitmeninis valdymas, paprastas valdymas ir priežiūra, nesudėtingas, aukštas našumas, labai tylus. 
Svarbus jūsų namų akcentas

Optimalus oro drėgnumas turėtų būti nuo 40% iki 60% santykinio drėgnumo. Šis diapozonas ne tik palankus žmonių sveikatai, bet ir idealiai tinka gyvūnams. Optimali drėgmė taipogi nuo išdžiuvimo apsaugo jūsų namų daiktus, kaip pavyzdžiui, medines grindis, muzikos instrumentus, augalus, meno kūrinus ir kitus vertingus daiktus.


Clean Air airwasher


Clean Air airwasherDaugiafunkciniai filtrai 

Šis oro drėkintuvas-valytuvas turi labai efektyvius filtrus. Integruotas aktyvuotos anglies filtras sustabdo plaukus, dulkes ir kitas didesnes daleles ir sugeria blogus kvapus. Papildomas nano sidabro vandens filtras suteikia higienišką ir švarų rūką ir veikia nuo bakterijų susidarymo.

4 litrų vandens rezervuaras

Oro drėkintuvas-valytuvas Clean Air Airwasher turi keturių litrų vandens rezervuarą, kurį labai patogu pripildyti. 

Clean Air airwasher


Clean Air airwasherIntuityvus valdymas 

Korpuso priekyje esančiame aukštos raiškos LCD ekrane, galėsite lengvai ir greitai pasitikrinti visus svarbiausius parametrus. Timer funkcija, leis nustatyti, kada automatiškai drėkintuvas turi įsijungti/išsijungti. Digital higrostatas leidžia automatiškai palaikyti drėgmę 45-75% intervale. Drėkintuvas sukurtas taip, kad jums kuo mažiau reikėtų rūpintis jo aptarnavimu, tuo pačiu užtikrinant optimalią oro drėgmę.


Pažangiausia technologija

Rotorių technologija su specialiai struktūrizuotais drėkinimo diskais, besisukančiais vandenyje, užtikrina intensyvų drėkinimą patalpoje. Oras yra praturtintas drėgme ir vanduo veikia kaip natūralus filtras, išlaisvinantis orą nuo priemaišų (pvz., Dulkių, žiedadulkių ir kvapų).Clean Air airwasher
Clean Air airwasherVisada optimali oro kokybė, vieno mygtuko paspaudimu

Dėl integruoto higrostato drėgmė gali būti valdoma paspaudus mygtuką, kuris užtikrina optimalų patalpų klimatą. Dviejų veikimo lygių, dienos režimo ir tylus nakties režimų, taip pat skaitmeninio ekrano su apšvietimu dėka „Clean Air Optima“ oro valytuvas CA-803 puikiai tinka miegamojo ar vaikų kambariams.
Clean Air Optima

„Clean Air Optima“ oro valytuvai pasižymi stipriais filtrais, kurie puikiai tinka dalelių, molekulių, dujinių elementų ir kvapų naikinimui. Šiuolaikinės filtravimo technologijos pagalba mūsų oro valytuvai patalpose sukuria švarią ir sveiką oro aplinką ir siūlo veiksmingą apsaugą nuo alergenų, dulkių, žiedadulkių, bakterijų, virusų, pelėsių sporų, naminių gyvūnų plaukų, dūmų ir kitų dalelių. Dėl plataus filtro diapazono „Clean Air Optima“ oro valytuvai tinka žmonėms, kurie yra sąžinės apie savo sveikatą, taip pat žmonės, turintys kvėpavimo problemų.


Clean Air CA606