Prekių Ženklai INNR
Prekės kodas: RB 285 C
Likutis: Užklausti
33.99€
Be PVM: 28.09€
Innr RGBW Smart LED BulbInnr tai visapusė apšvietimo sistema, skirta išmaniam apšvietimo valdymui. Su Innr pakeisite apšvietimą vos vieno mygtuko paspaudimu, išmaniajame telefone, galėsite kurti automatizuoto apšvietimo scenarijus, bei sukurti apšvietimą tinkantį bet kuriam jūsų gyvenimo momentui ar nuotaikai.


Apšvietimas kiekvienam

Su INNR Lighting E27 Retrofit smart LED lempute jūs galėsite apšviesti kiekvieną kambarį taip kaip norite. Išsirinkite iš daugybės Innr sprendimų ir atraskite jums tinkamą kombinaciją. Innr siūlo nuo paprastų LED lempučių, kasdieniam apšvietimui iki taškinio apšvietimo ir LED juostų, skirtų interjero detalių apšvietimui. Su Innr rasite jums tinkamiausią sprendimą.

Innr RGB Smart LED Bulb


Suteikite interjerui naujų spalvų

Pakeiskite savo paprastas lemputes, išmaniosiomis Innr RGBW LED lemputėmis ir nušvieskite savo namus, neribota spalvų palete. Valdydami apšvietimą, išmaniuoju telefunu - greitai ir be vargo pakeiskite apšvietimo spalvas.

Pasirinkite net iš 16 milijonų spalvų ir atspalvių, bei sukurkite namuose jums tinkamiausią nuotaiką.

Dėmesio: šis produktas gali būti susietas su Philips Hue, SmartThings ar Osram sistemomis, per jų valdiklius.


Innr RGBW Smart LED BulbTobulas derinys

Net išrankiausi su šia lempute ras jiems tinkantį atspalvį. Speciali technologija, idealiai atkuria ir perteikia spalvas. 

Jei nesate nusiteikę spalvoms, visada galite persijungti į naturalią baltą šviesą.
Valdykite išmaniajame telefone

Parsisiųskite Innr programėlę ir apšvietimą valdykite išmaniajame telefone. Dabar jums nereikės pajudėti iš vietos, norint pakeisti apšvietimą.


Innr RGBW Smart LED Bulb