Prekių Ženklai Osram
Prekės kodas: SMART+ Motion Sensor
Likutis: Turime
59.99€
Be PVM: 49.58€


Paverskite savo apšvietimą išmaniu 

Individualizuotas, komfortiškas ir patikimas - toks apšvietimas, kokio dar niekada nebuvo. Osram SMART+ suteiks jums visiškai naujas apšvietimo galimybes, įvairiausiems jūsų poreikiams. Su Osram SMART+ apšvietimą galėsite valdyti, išmaniajame telefone iš bet kurios namų ar pasaulio vietos. Visi  Osram SMART+ naudoja ZigBee bevielę technologiją.Judesio jutiklis

Osram judesio jutiklis skirtas išmaniam apšvietimo valdymui. Jis reaguoja į judesius patalpoje ir praneša apie tai išmanių namų sistemai. Susietas su išmanių namų tinklu jis gali būti naudojamas įvairiuose namų automatizavimo scenarijuose.

Jutiklis turi platų 100° matymo kampą, 4.5 metrų atstumu ir tiksliai fiksuoja judesius, bei prireikus įjungia arba išjungia apšvietimą.

Judesio jutiklis tai idealus jūsų išmanių namų sistemos priedas. Dėka išplėsto funkcionalumo, jutiklis taipogi matuoja ir praneša kambario temperatūrą. Jutiklis yra mažo dydžio ir yra visiškai bevielis įrenginys, todėl jums priklausys visiška įrengimo laisvė.

Osram smart


SMART+ privalumai

SMART+ leis jums žengti į platų išmanaus apšvietimo galimybių pasaulį. SMART+ bevieliai apšvietimo produktus, galima valdyti nuotoliniu būdu, išmaniajame telefone.  Valdykite apšvietimo spalvas, ryškumą, šviesos temperatūrą, kurkite automatizuotus scenarijus vos kelių mygtukų paspaudimu, išmaniajame telefone. Sujunkite skirtingus SMART+ produktus tarpusavyje ir sukurkite išmanią apšvietimo sistemą, atitinkančią jūsų poreikius.

Osram smart


Techniniai duomenys
Funkcijos Aptinka judesius
Stebėjimo kampas 100°
Suderinamumas Apple Home Kit: Taip Amazon Alexa:Taip IFTTT: Ne Z-Wave: Ne Zigbee: Taip Wlan: Ne Bluetooth: Ne IR: Ne
Technologija ZigBee
Tipas Judesio jutiklis