Prekių Ženklai FIBARO
Prekės kodas: Shutter
Likutis: Turime
52.99€
Be PVM: 43.79€

Fibaro Roller Shutter 2 FGR-222 

Fibaro žaliuzių ir garažo vartų valdiklis, tai  pažangus įrenginys skirtas elektrinių žaliuzių, tentų, ir garažo vartų valdymui. Modulis gali valdyti bet kokį kintamosios srovės elektros variklio maitinimą. Naujoji šio įrenginio versija yra pagerinta, integruotu elektros energijos vartojimo matuokliu. 

Fibaro Roller Shutter 2

Universalumas

Valdiklio  37mm x 42mm x 17mm matmenys yra labai maži, todėl jis lengvai tilps į norimų valdyti prietaisų valdiklio korpusą. Fibaro Roller Shutter 2 leis nustatyti norimą žaliuzių ar garažo vartų padėtį ne tik patogiai, bet ir itin tiksliai. Dėl specialios technologijos, šis valdiklis tinka bet kokio tipo žaliuzėms ar garažo vartams.

Fibaro Roller Shutter 2 - Small

Fibaro Roller Shutter 2 - Perfect Calibration

Kalibravimas

Dėka kalibravimo Fibaro Systema visda tiksliai žino, kokioje pozicijoje yra žaliuzės, taipogi, ar jos atviros ar uždaros. Kalibravimas neleidžia sistemai neteisingai interpretuoti ir klaidingai parinkti norimos žaliuzių pozicijos.

Penki individualūs veikimo režimai

Valdiklis yra sukurtas penkių skirtingų įrenginių adaptuotam veikimui: žaliuzėms, roletams, elektriniams garažo vartams ir tentams . Galėsite pasirinkti norimą veikimo rėžimą, priklausomai nuo jūsų norimo vadtyti įrenginio tipo ir jo funkcionalumo.

Fibaro Roller Shutter 2 - Five Modes

Fibaro Roller Shutter 2 - Alarm Cooperation

Išvien su apsaugos sistemomis

Fibaro Roller Shutter 2 žaliuzių ir garažo vartų valdiklis naudoja Protection Command Class v2 sistemą, kad apsaugotų nuo nepageidaujamo elektrinio variklio veikimo. Kai ši sistema aktyvuota – valdiklis nustoja reaguoti į komandas ir neleidžia keisti žaliuzių ar garažo vartų durų padėties (pvz. Atidaryti). Tai gali būti naudinga, jei nepageidaujamas įsibrovėlis mėgintų ištrūkti per atidarytus langus ar garažo vartus.

Be to, Roller Shutter 2 valdiklis gali reaguoti į priešgaisrinę signalizaciją, potvinius, įsilaužimo signalą ar bendrą signalizaciją, ir imtis tam tikrų veiksmų, kaip: gaisro metu atidaryti garažo vartus, kad palengvinti evakuaciją, arba uždaryti žaliuzes, jei buvo užfiksuotas įsibrovimas.

Rankinis ir nuotolinis valdymas

Valdykite savo ritinines žaliuzes, markizės, garažo vartus ar net žaliuzės, nepriklausomai nuo to, ar esate namie, ar išvykę . Tai galitėsite atlikti ir nuotoliniu būdu naudodami telefoną, kompiuterį arba namie, naudodami sieninius jungiklius.

Fibaro Roller Shutter 2 - Operation

Puikus derinys

Fibaro žaliuzių ir garažo durų valdiklis, dėl savo suderinamumo gali nepriekaištingai kartu veikti su kitais Fibaro įrenginiais: kištukais, dimmer moduliais, jungikliais, RGBW valdikliais. Pavyzdžiui, vienu metu uždarius visas žaliuzes – automatiškai įsijungs apšvietimas arba kiti nusatyti įrenginiai.

Fibaro Roller Shutter 2 - Perfect Combination

Safe Garage Exit

Fibaro žaliuzių ir garažo durų valdiklis turi atidėjimo funkciją. Atidėjimo funkcija leidžia uždaryti vartus automatiškai po iš nustatyto laiko tarpo. Prie valdiklio galite prijungti IR jutiklį, kuris padės išvengti garažo durų susidurimo su autombiliu. 

Taupykite energiją ir pinigus

Dėl integruotų maitinimo valdymo funkcijų, naudojant Fibaro Home Center Lite valdymo konsolę kartu su Z-Wave energijos matavimo prietaisais  , galėsite stebėti energijos suvartojimą ir energijos suvartojimo istoriją, tuo pačiu identifikuodami prietaisus, kurie sunaudoja daugiausiai energijos .

Fibaro Roller Shutter 2 - Energy Monitoring

Z-Wave Range Tester

Dėka Z-Wave Range Tester technologijos ir integruoto LED indikatorus jūs lengvai nustatysite, ar Fibaro valdiklis turi sklandų ryšį su Fibaro valdymo konsole. 

Techniniai duomenys
Funkcijos Pakelimas/nuleidimas/sustabdymas, energijos matavimas
Išmatavimai 59 x 101 x 75 mm
Maksimali apkrova 1,000W - 4.3A (230V AC)
Spalva Juoda
Technologija Z-Wave
Tipas Žaliuzių automatizavimo modulis