Rikiuoti Pagal:
Rodyti:
Oro drėkintuvas Beurer LB 37 toffee
Oro drėkintuvas Beurer LB 37 toffeeSauso oro įtaka jūsų sveikataiŠiuolaikinis žmogus beveik 90% laiko praleidžia patalpose, todėl patalpų oro kokybė daro labai didelę įtaką sveikatai. Optimalus oro dr..
Oro drėkintuvas Beurer LB 37 white
Oro drėkintuvas Beurer LB 37 whiteSauso oro įtaka jūsų sveikataiŠiuolaikinis žmogus beveik 90% laiko praleidžia patalpose, todėl patalpų oro kokybė daro labai didelę įtaką sveikatai. Optimalus oro drė..
Oro drėkintuvas su jonizatoriumi Clean Air CA-602
Oro drėkintuvas su jonizatoriumi Clean Air CA-602 Lietuvoje su nepakankamo oro drėgme susiduriame dažnai, o ypatingai žiemą, šildymo sezono metu, kuomet radiatoriai prisideda prie oro džiovinimo...
Oro drėkintuvas Beurer LB 88 Baltas
Oro drėkintuvas Beurer LB 88Sauso oro įtaka jūsų sveikataiŠiuolaikinis žmogus beveik 90% laiko praleidžia patalpose, todėl patalpų oro kokybė daro labai didelę įtaką sveikatai. Optimalus oro drėgnumas..
Oro drėkintuvas Beurer LB 88 Juodas
Oro drėkintuvas Beurer LB 88Sauso oro įtaka jūsų sveikataiŠiuolaikinis žmogus beveik 90% laiko praleidžia patalpose, todėl patalpų oro kokybė daro labai didelę įtaką sveikatai. Optimalus oro drėgnumas..
Oro drėkintuvas Philips AC4803/01
Oro drėkintuvas Philips AC4803/01Panaikinkite sausą orą, kuris dirgina akis ir padidina alergijos simptomus, astmą ir kitas kvėpavimo takų problemas. Sveikesniam orui „Philips Series 2000“ su „Na..
Oro drėkintuvas Beurer LB 44
Oro drėkintuvas Beurer LB 44Sauso oro įtaka jūsų sveikataiŠiuolaikinis žmogus beveik 90% laiko praleidžia patalpose, todėl patalpų oro kokybė daro labai didelę įtaką sveikatai. Optimalus oro drėgnumas..
Oro valytuvas-filtras Beurer LR 200
Oro valytuvas LR 200Oro taršos įtaka jūsų sveikataiOro tarša nuolat supa mus ne tik lauke, bet ir namuose. Didėjant priklausomybei nuo tokių dalykų kaip automobiliai ir elektronika, taršos lygis didėj..
Oro drėkintuvas su jonizatoriumi Clean Air CA-604B
Oro drėkintuvas su jonizatoriumi Clean Air CA-604B Lietuvoje su nepakankamo oro drėgme susiduriame dažnai, o ypatingai žiemą, šildymo sezono metu, kuomet radiatoriai prisideda prie oro džiovinimo..
Oro drėkintuvas su jonizatoriumi Clean Air CA-604W
Oro drėkintuvas su jonizatoriumi Clean Air CA-604W Lietuvoje su nepakankamo oro drėgme susiduriame dažnai, o ypatingai žiemą, šildymo sezono metu, kuomet radiatoriai prisideda prie oro džiovinimo..
Oro valytuvas-filtras DeLonghi AC 75
Oro valytuvas DeLonghi AC 75Oro taršos įtaka jūsų sveikataiOro tarša nuolat supa mus ne tik lauke, bet ir namuose. Didėjant priklausomybei nuo tokių dalykų kaip automobiliai ir elektronika, taršos lyg..
Oro drėkintuvas ir valytuvas Clean Air CA-803
Oro drėkintuvas ir valytuvas Clean Air CA-803 Lietuvoje su nepakankamo oro drėgme susiduriame dažnai, o ypatingai žiemą, šildymo sezono metu, kuomet radiatoriai prisideda prie oro džiovinimo. Sausas p..
Oro drėkintuvas su jonizatoriumi Clean Air CA-605
Oro drėkintuvas su jonizatoriumi Clean Air CA-605 Lietuvoje su nepakankamo oro drėgme susiduriame dažnai, o ypatingai žiemą, šildymo sezono metu, kuomet radiatoriai prisideda prie oro džiovinimo...
Oro Drėkintuvas su jonizatoriumi Clean Air Optima CA-606
Oro drėkintuvas su jonizatoriumi Clean Air CA-606 Lietuvoje su nepakankamo oro drėgme susiduriame dažnai, o ypatingai žiemą, šildymo sezono metu, kuomet radiatoriai prisideda prie oro džiovinimo...
Oro drėkintuvas ir valytuvas Beurer LW 220 Juodas
Oro valytuvas ir drėkintuvas Beurer LW 220Sauso oro įtaka jūsų sveikataiŠiuolaikinis žmogus beveik 90% laiko praleidžia patalpose, todėl patalpų oro kokybė daro labai didelę įtaką sveikatai. Optimalus..
Rodoma 1 iki 15 iš 20 (2 Puslapis)