Prekės kodas: Clean Air
Likutis: Turime
92.56€
Be PVM: 76.49€


Oro drėkintuvas su jonizatoriumi Clean Air CA-602

Lietuvoje su nepakankamo oro drėgme susiduriame dažnai, o ypatingai žiemą, šildymo sezono metu, kuomet radiatoriai prisideda prie oro džiovinimo. Sausas patalpų oras neigiamai veikia sveikatą, o ypatingai kvepavimo takus, taipogi pakenkia miego kokybei, ko pasekoje pablogėja savijauta. Oro drėkintuvas Clean Air Optima CA-602 idealiai tinka patalpų iki 35m² oro drėkinimui, bei valymui. Ultragarsinis oro drėkintuvas su jonizatoriumi CA-602 turi integruotą jonizatorių, kuris gamina neigiamus jonus, kad išvalytų aplinkos orą. Be to, jis praturtina prastos kokybės orą su neigiamais jonais ir taip pagerina oro kokybę.Svarbus jūsų namų akcentas

Optimalus oro drėgnumas turėtų būti nuo 40% iki 60% santykinio drėgnumo. Šis diapozonas ne tik palankus žmonių sveikatai, bet ir idealiai tinka gyvūnams. Optimali drėgmė taipogi nuo išdžiuvimo apsaugo jūsų namų daiktus, kaip pavyzdžiui, medines grindis, muzikos instrumentus, augalus, meno kūrinus ir kitus vertingus daiktus.


Clean Air CA602


Clean Air CA602Daugkartiniai filtrai iš keramikos

Oro drėkintuvas Clean Air CA-602 naudoja daugkartinį filtrą, pagamintą iš keramikos ir sidabro mikro dalelių. Filtras itin efektyviai apsaugo įrenginį nuo bakterijų ir nemalonaus kvapo pasklidimo. Be to, jums nereikės reguliariai keisti filtro, kaip su kitais įrenginiais, kas padės sutaupyti laiko ir pinigų.

3.5 litrų vandens rezervuaras

Oro drėkintuvas Clean Air CA-602 turi trijų su puse litrų vandens rezervuarą, kurį labai patogu pripildyti. 

Clean Air CA6202


Clean Air CA602Intuityvus valdymas 

Šio modelio drėkintuvas pasižymi ypač paprastu valdymu. Ant korpuso priekio esantys reguliatoriai skirti įrenginio įjungimui/išjungimui, bei veikimo intensyvumo reguliavimui. 


Aromaterapija

Šis modelis pritaikytas aromaterapijos senansams, kuriuos galima atlikti, naudojant specialius aliejus, kurie susimaišę su garais - sklinda po patalpas. Aromaterapija gali būti naudinga ne tik kvepavimo takams, bet ir sutiekti raminamąjį poveikį.Clean Air CA602
Clean Air CA602Ne tik drėkinimas, bet ir oro valymas

Ultragarsinis oro drėkintuvas su jonizatoriumi CA-602 turi integruotą jonizatorių, kuris gamina neigiamus jonus, kad išvalytų aplinkos orą. Be to, jis praturtina prastos kokybės orą su neigiamais jonais ir taip pagerina oro kokybę.
Clean Air Optima

„Clean Air Optima“ oro valytuvai pasižymi stipriais filtrais, kurie puikiai tinka dalelių, molekulių, dujinių elementų ir kvapų naikinimui. Šiuolaikinės filtravimo technologijos pagalba mūsų oro valytuvai patalpose sukuria švarią ir sveiką oro aplinką ir siūlo veiksmingą apsaugą nuo alergenų, dulkių, žiedadulkių, bakterijų, virusų, pelėsių sporų, naminių gyvūnų plaukų, dūmų ir kitų dalelių. Dėl plataus filtro diapazono „Clean Air Optima“ oro valytuvai tinka žmonėms, kurie yra sąžinės apie savo sveikatą, taip pat žmonės, turintys kvėpavimo problemų.


Clean Air CA606