Prekės kodas: Clean Air
Likutis: Turime
144.56€
Be PVM: 119.48€


Oro drėkintuvas su jonizatoriumi Clean Air CA-604W

Lietuvoje su nepakankamo oro drėgme susiduriame dažnai, o ypatingai žiemą, šildymo sezono metu, kuomet radiatoriai prisideda prie oro džiovinimo. Sausas patalpų oras neigiamai veikia sveikatą, o ypatingai kvepavimo takus, taipogi pakenkia miego kokybei, ko pasekoje pablogėja savijauta. Oro drėkintuvas Clean Air Optima CA-604W idealiai tinka patalpų iki 55m² oro drėkinimui, bei valymui. Ultragarsinis oro drėkintuvas su jonizatoriumi CA-604W turi integruotą jonizatorių, kuris gamina neigiamus jonus, kad išvalytų aplinkos orą. Be to, jis praturtina prastos kokybės orą su neigiamais jonais ir taip pagerina oro kokybę.Svarbus jūsų namų akcentas

Optimalus oro drėgnumas turėtų būti nuo 40% iki 60% santykinio drėgnumo. Šis diapozonas ne tik palankus žmonių sveikatai, bet ir idealiai tinka gyvūnams. Optimali drėgmė taipogi nuo išdžiuvimo apsaugo jūsų namų daiktus, kaip pavyzdžiui, medines grindis, muzikos instrumentus, augalus, meno kūrinus ir kitus vertingus daiktus.


Clean Air CA604W


Clean Air CA604WDaugkartiniai filtrai iš keramikos

Oro drėkintuvas Clean Air CA-604W naudoja daugkartinį filtrą, pagamintą iš keramikos ir sidabro mikro dalelių. Filtras itin efektyviai apsaugo įrenginį nuo bakterijų ir nemalonaus kvapo pasklidimo. Be to, jums nereikės reguliariai keisti filtro, kaip su kitais įrenginiais, kas padės sutaupyti laiko ir pinigų.

Net 6 litrų vandens rezervuaras

Oro drėkintuvas Clean Air CA-604W turi net penkių litrų vandens rezervuarą, kurį labai patogu pripildyti. Veikiant maksimaliu pajėgumu, įrenginys gali nepertraukiamai veikti, net 15 valandų, o minimaliu net virš 48 valandų laiko. 


Clean Air CA604W


Clean Air CA604WIntuityvus valdymas ir daug funkcijų

Korpuso priekyje esančiame aukštos raiškos LCD ekrane, galėsite lengvai ir greitai pasitikrinti visus svarbiausius parametrus. Timer funkcija, leis nustatyti, kada automatiškai drėkintuvas turi įsijungti/išsijungti. Digital higrostatas leidžia automatiškai palaikyti drėgmę 45-95% intervale. Drėkintuvas sukurtas taip, kad jums kuo mažiau reikėtų rūpintis jo aptarnavimu, tuo pačiu užtikrinant optimalią oro drėgmę.


Nuotolinis valdymas

Įrenginį galima valdyti, naudojant ant korpuso priekio esančią konsolę, arba nuotolinio valdymo pultelį, kuriame yra išdėstytos visos svarbiausios įrenginio funkcijos. Clean Air CA604W
Clean Air CA604WNe tik drėkinimas, bet ir oro valymas

Ultragarsinis oro drėkintuvas su jonizatoriumi CA-604W turi integruotą jonizatorių, kuris gamina neigiamus jonus, kad išvalytų aplinkos orą. Be to, jis praturtina prastos kokybės orą su neigiamais jonais ir taip pagerina oro kokybę.
Clean Air Optima

„Clean Air Optima“ oro valytuvai pasižymi stipriais filtrais, kurie puikiai tinka dalelių, molekulių, dujinių elementų ir kvapų naikinimui. Šiuolaikinės filtravimo technologijos pagalba mūsų oro valytuvai patalpose sukuria švarią ir sveiką oro aplinką ir siūlo veiksmingą apsaugą nuo alergenų, dulkių, žiedadulkių, bakterijų, virusų, pelėsių sporų, naminių gyvūnų plaukų, dūmų ir kitų dalelių. Dėl plataus filtro diapazono „Clean Air Optima“ oro valytuvai tinka žmonėms, kurie yra sąžinės apie savo sveikatą, taip pat žmonės, turintys kvėpavimo problemų.


Clean Air CA606