Prekių Ženklai Philips
Prekės kodas: Hue Beyond
Likutis: Turime
399.00€
Be PVM: 329.75€
Philips Hue Amaze


Philips Hue Beyond
Hue Beyond šviestuvas 

Ar esate pasiruošę gauti daug daugiau, nei tikėjotės?

Hue Beyond tai šviestuvas galintis pasiūlyti daugiau, nei 16 milijonų spalvų. Su tokia įvairove, jūs galėsite namuose sukurti bet kokią nuotaiką, bei pritaikyti apšvietimą pagal interjero subtilybes. Philips Hue Beyond yra White and Color Ambience šviestuvas, kuris turi visas Hue išmanaus apšvietimo technologijas, leidžiančias susieti šviestuvą su kitais išmaniais įrenginiais ir integruoti į Philips Hue tinklą.


Philips Hue Amaze

Nuspalvinkite aplinką

Pasirinkite iš 16 milijonų spalvų ir pritaikykite apšvietimą, pagal savo nuotaiką. Panaudokite savo mėgstamą nuotrauką ir atkurkite spalvas iš jos realybėje Išsaugokite savo mėgstamus apšvietimo nustatymus ir įjunkite juos vos vienu piršto paspaudimu.Philips Hue Amaze

Amazon Alexa

Philips Hue veikia su Alexa, kad galėtumėte apšvietimą valdyti, balso komandomis. Liepkite Alexai įjungti apšvietimą, tam tikrame kambaryje, arba pakeisti į norimą spalvą.


Philips Hue Amaze

Du šaltiniai

Hue beyond turi du atskirus šviesos šaltinius, vieną apačioje, o kitą viršuje, todėl jūs galėsite pasirinkti, kokia spalva, kiekviena iš atskirų korpuso dalių turi šviesti.

Philips Hue Amaze

Taip, kaip norite jūs

Susiekite Philips Hue šviestuvus su valdikliu (bridge) ir atverkite neribotas galimybes. Valdiklis suteiks galimybę apšvietimą valdyti, išmaniajame telephone ir išplėsti sistemą pridedant skirtingus įrenginius.

Philips Hue Amaze

Net ir būdami toli nuo namų

Net jei ir esate toli nuo namų, nustatykite, kad apšvietimas įsijungtų ir išsijungtų tam tikrais intervalais ir atrodytų, jog kažkas yra namuose. Hue sistemą galima valdyti nuotoliniu būdu, išmaniajame telefone, todėl patogiai atliksite visus nustatymus iš bet kurios pasaulio vietos. Geofencing funkcija leidžia sistemai nustatyti, kai jūs grįžtate ar paliekate namus ir atitinkamai įjungti ar išjungti apšvietimą. Philips Hue Amaze

Sukurkite jaukumą

Sukurkite jaukią aplinką su Philips Hue siūlomomis natūralios baltos šviesos atspalviais.  Vos keliais paspaudimais, išmaniajame telefone – pasirinkite norimą baltos šviesos atspalvį nuo šaltos iki atlaiduojančios šiltos. Keiskite baltos šviesos atspalvius. Pakeiskite savo nuotaiką.


Philips Hue Amaze

Daugiau saugumo

Philips Hue apšvietimo pagalba gali imituoti, jog jūsų namuose yra žmonių, net ir tuo atveju, jeigu namie nieko nėra. Tai patraukli funkcija, leisianti suklaidinti nepageidaujamus svečius. Sistema automatiškai įjungs ir išjungs apšvietimą, nereguliariais intervalais ir taip sudarys įspūdį, jog namie yra žmonių. Tiesiog sukurkite nereguliaraus apšvietimo įjungimo ir išjungimo grafiką, visą darbą atliks Philips Hue sistemą.

Philips Hue Amaze

Gerai savijautai

Apšvietimas turi daug įtakos mūsų savijautai, nuotaikai, darbingumui ir net elgesiui. Su Philips Hue jūs galėsite pasirinkti apšvietimą, kuris, esant reikalui jumis atpalaiduos, suteiks energijos, ar padės susikaupti ir pabaigti nebaigtus darbus.

Techniniai duomenys
Funkcijos Apšvietimas, spalvų keitimas, apšvietimo temos
Išmatavimai 130 x 101 x 126
Maitinimas 220 - 240V
Pakaitinės lemputės galia (max.) 28W
Ryškumas 1200 lumenų
Suderinamumas Apple Home Kit: Taip Amazon Alexa:Taip Google Assistant:Taip IFTTT: Taip Z-Wave: su išimtimis Zigbee: Taip Wlan: Ne Bluetooth: Ne IR: Ne
Suvartoja energijos 18,5 kWh/1000 h
Technologija ZigBee
Tipas LED Šviestuvas
Veikimo trukmė 15000 valandų