Prekių Ženklai Philips
Prekės kodas: Hue Beyond Table
Likutis: Turime
238.99€
Be PVM: 197.51€

Create light beyond imagination 

Hue Beyond, tai stalinis šviestuvas galintis pasiūlyti daugiau, nei 16 milijonų spalvų. Su tokia įvairove, jūs galėsite namuose sukurti bet kokią nuotaiką, bei pritaikyti apšvietimą pagal interjero subtilybes. Philips Hue Beyond yra White and Color Ambience šviestuvas, kuris turi visas Hue išmanaus apšvietimo technologijas, leidžiančias susieti šviestuvą su kitais išmaniais įrenginiais ir integruoti į Philips Hue tinklą.

Atraskite energijos šaltinį

Kava tai ne vienintelis būdas jaustis energingai. Philips Hue Beyond siūlomas ryškus baltas apšvietimas - suteiks jūsų kūnui ir protui energijos, kad galėtumėte tinkamai pradėti naują dieną ar veiklą.

Du atskiri šviesos šaltiniai

Hue beyond turi du atskirus šviesos šaltinius, vieną apačioje, o kitą viršuje, todėl jūs galėsite pasirinkti, kokia spalva, kiekviena iš atskirų korpuso dalių turi šviesti.

Valdykite apšvietimą taip, kaip norite jūs

Susiekite Philips Hue šviestuvus su valdikliu (bridge) ir atverkite neribotas galimybes. Valdiklis suteiks galimybę apšvietimą valdyti, išmaniajame telephone ir išplėsti sistemą pridedant skirtingus įrenginius. Naudodami valdiklį galėsite kurta išmanaus apšvietimo scenarijus, atlikti nustatymus ir sukurti savo svajonių apšvietimą.

Gaukite svarbius įspėjimus

Philips Hue technologija suteikia galimybę įspėjimus gauti, šviesos pagalba. Atlikite nustatymus ir vos tik gavę svarbų pranešimą, žinutę socialiniame tinkle, ar kitokio pobūdžio įspėjimą, šviestuvas pradės pulsuojančiai šviesti tam tikra spalva, kad atkreiptų jūsų dėmesį, tačiau jo neblaškytų.

Valdykite apšvietimą taip, kaip norite jūs

Susiekite Philips Hue šviestuvus su valdikliu (bridge) ir atverkite neribotas galimybes. Valdiklis suteiks galimybę apšvietimą valdyti, išmaniajame telephone ir išplėsti sistemą pridedant skirtingus įrenginius. Naudodami valdiklį galėsite kurta išmanaus apšvietimo scenarijus, atlikti nustatymus ir sukurti savo svajonių apšvietimą. Philips Hue veikia su naujausiomis tokiomis naujausiomis technologijomis, kaip Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Home, kurios leis apšvietimą valdyti per balso komandas.

Daugiau saugumo jūsų namams

Philips Hue apšvietimo pagalba gali imituoti, jog jūsų namuose yra žmonių, net ir tuo atveju, jeigu namie nieko nėra. Tai patraukli funkcija, leisianti suklaidinti nepageidaujamus svečius. Sistema automatiškai įjungs ir išjungs apšvietimą, nereguliariais intervalais ir taip sudarys įspūdį, jog namie yra žmonių. Tiesiog sukurkite nereguliaraus apšvietimo įjungimo ir išjungimo grafiką, visą darbą atliks Philips Hue sistemą.

Atnaujinimai visada laiku

Philips Hue apšvietimo sistemos yra paremtos ZigBee technologija. ZigBee, tai mažai energijos naudojanti, saugi ir patikima išmanių namų technologija. ZigBee nuolatos tobulinama – įdiegiamos naujausios funkcijos ir rūpinamasi sistemos atnaujinimais. Sistemos atnaujinimai atlikami tiesiogiai į įrenginį nuotoliniu būdu, todėl jums niekada neteks rūpintis ar jūsų Philips Hue sistema yra atnaujinta.

Prijunkite iki 50 lempučių ir šviestuvų

Jūs galite prijungti iki 50 lempučių ir šviestuvų prie Philips Hue valdiklio (bridge). Įsigykite bet kurį Hue komplektą (Hue Kit) ir plėskite jį taip, kaip norite. Pasirinkite iš didelės įvairovės Philips Hue šviestuvų ir lempučių ir sukurkite išmanią apšvietimo sistemą, kurią galėsite lengvai valdyti savo išmaniajame telefone.

Techniniai duomenys
Funkcijos Apšvietimas, spalvų keitimas, apšvietimo temos
Išmatavimai 338 x 428 x 280
Maitinimas 230V
Ryškumas 600 lumenų
Suderinamumas Apple Home Kit: Taip Amazon Alexa:Taip Google Assistant:Taip IFTTT: Taip Z-Wave: su išimtimis Zigbee: Taip Wlan: Ne Bluetooth: Ne IR: Ne
Suvartoja energijos 9 kWh/1000 h
Technologija ZigBee
Tipas LED Šviestuvas
Veikimo trukmė 15000 valandų