Prekių Ženklai Philips
Prekės kodas: Hue Bloom
Likutis: Turime
84.99€
Be PVM: 70.24€
Philips Hue Bloom


Philips Hue BloomPhilips Hue

Ar esate pasiruošę gauti daug daugiau, nei tikėjotės?

Philips Hue tai išmanaus apšvietimo sistema, kurią gali sudaryti iki 50 komponentų. Hue tai apšvietimo produktai, siūlantys spalvoto, automatizuoto apšvietimo sprendimus, kuriuos galima valdyti bevieliu būdu, per išmaniuosius Android arba iOS įrenginius, arba nuotolinius pultelius.

Kaip tai veikia?

Tiesiog prijunkite, bet kurį Philips Hue produktą prie Philips Hue sistemos, naudodami Hue bridge valdiklį, parsisiųskite programėlę į išmanųjį telefoną ir valdykite norimus Philips Hue produktus individualiai, arba kaip vieną išmanią apšvietimo sistemą. Naudodamiesi telefonu, jūs galėsite pakeisti apšvietimo spalvą, įjungti ar išjungti apšvietimą, reguliuoti ryškumą, bei valdyti scenarijus.


Philips Hue Amaze

Kaip norite jūs...

Susiekite Philips Hue šviestuvus su valdikliu (bridge) ir atverkite neribotas galimybes. Valdiklis suteiks galimybę apšvietimą valdyti, išmaniajame telephone ir išplėsti sistemą pridedant skirtingus įrenginius.


Philips Hue Amaze

Atnaujinimai visada laiku

Philips Hue apšvietimo sistemos yra paremtos ZigBee technologija. ZigBee, tai mažai energijos naudojanti, saugi ir patikima išmanių namų technologija. ZigBee nuolatos tobulinama – įdiegiamos naujausios funkcijos ir rūpinamasi sistemos atnaujinimais.


Philips Hue Amaze

Hue ir kiti produktai

Jūs galite prijungti iki 50 lempučių ir šviestuvų prie Philips Hue valdiklio (bridge). Įsigykite bet kurį Hue komplektą (Hue Kit) ir plėskite jį taip, kaip norite. Pasirinkite iš didelės įvairovės Philips Hue šviestuvų ir lempučių ir sukurkite išmanią apšvietimo sistemą, kurią galėsite lengvai valdyti savo išmaniajame telefone.

Philips Hue Amaze

Atkurkite spalvas

Pasirinkite savo mėgstamą nuotrauką ir šviestuvas autoamtiškai altiks nustatymus, kad atkurtų spalvas iš paveikslėlio realybėje. Sugrįžkite laiku atgal į jums ypatingą momenta, tiesiog įkeldami nuotrauką, o visą kitą Philips Hue sistema atliks pati. Kiekvienam nustatymui galite priskirti iki 50 šviestuvų, kurie įjungs nustatytą apšvietimą vos vienu paspaudimu.

Philips Hue Amaze

Miego ritualai

Padarykite ryta dar nuostabesniu, nustatę, kad šviestuvo ryškumas pasikeistu palaipsniui ir nubudimas nesukeltų jums streso. Jeigu jūsų vaikai bijo miegoti tamsoje, nustatykite, kad šviestuvas pritemtų palaipsniui ir leistų jiems ramiai pasinerti į nakties miegą.Philips Hue Amaze

Bet kurioje vietoje

Hue Bloom yra visiškai mobilus šviestuvas, todėl galėsite jį naudoti toje vietoje, kurioje jums to labiausiai norisi, ar reikia. 


Philips Hue Amaze

Dinamiškas apšvietimas

Gaukite dar didesnius pojūčius, žiurėdami filmą, ar klausydami megstamos muzikos su Philips Hue. Philips Hue apšvies jūsų namus, pagal filme ar kompiuteriniame žaidime vyraujančias spalvas.

Philips Hue Amaze

Daugiau saugumo

Net jei ir esate toli nuo namų, nustatykite, kad apšvietimas įsijungtų ir išsijungtų tam tikrais intervalais ir atrodytų, jog kažkas yra namuose. Hue sistemą galima valdyti nuotoliniu būdu, išmaniajame telefone, todėl patogiai atliksite visus nustatymus iš bet kurios pasaulio vietos.

Techniniai duomenys
Funkcijos Apšvietimas, spalvų keitimas, apšvietimo temos
Išmatavimai 222 x 150 x 165
Maitinimas 100 - 240V
Ryškumas 210 lumenų
Suderinamumas Apple Home Kit: Taip Amazon Alexa:Taip Google Assistant:Taip IFTTT: Taip Z-Wave: su išimtimis Zigbee: Taip Wlan: Ne Bluetooth: Ne IR: Ne
Technologija ZigBee
Tipas LED Šviestuvas
Veikimo trukmė 20000 valandų