Prekių Ženklai Philips
Prekės kodas: Hue Cher White
Likutis: Turime
195.00€ 198.99€
Be PVM: 161.16€
Philips Hue Amaze


Philips Hue Cher WhitePhilips Hue White Ambiance 

Vienas šviestuvas – visoms nuotaikoms

Tai šviestuvas, kuris pakeis jūsų nuotaiką, bet kuriuo paros metu. Nuo ryškiai baltos šviesos, puikiai tinkančios dienos pradžiai iki atmosferinių, šiltų baltos spalvos tonų jūsų jaukiems vakarams – su Philips Hue White Ambiance jūs galėsite pasirinkti savo tinkamiausią šviesos derinį.

Ryškumo reguliavimas

Vieno mygtuko paspaudimu, jūs galėsite reguliuoti šviestuvo ryškumą, jį įjungti arba išjungti. Susiejus su Hue sistema, dar labiau išplečiamos jo galimybės – šviestuvą galima susieti su kitais išmaniais įrenginiais, bei integruoti į išmaniojo apšvietimo sistemą.

Lengviau nebūna

Philips Hue switch jungiklis suteiks jums dar daugiau patogumo. Switch tai išmanus jungiklis su kuriuo galėsite valdyti iki keturių skirtingų apšvietimo scenarijų, vieno mygtuko paspaudimu. Jungiklį patogu nešiotis su savimi arba įrengti norimoje namų vietoje, ant sienos ir naudoti vietoj įprastinio šviesos jungikliu tik su daug daugiau funkcijų.


Philips Hue Amaze


Philips Hue Amaze

Bet kurioje vietoje

Switch jungiklis gali būti įrengtas bet kurioje vietoje, naudojant varžtus arba dvipusę lipnią juostą.


Philips Hue Amaze

Lengvas diegimas

Susiekite Philips Hue šviestuvus su valdikliu (bridge) ir atverkite neribotas galimybes. Valdiklis suteiks galimybę apšvietimą valdyti, išmaniajame telephone ir išplėsti sistemą pridedant skirtingus įrenginius.


Philips Hue Amaze

Ryškumas

Apšvietimo įrenginiai su ryškumo reguliavimo funkcija, nereikalaujančią jokių elektros darbų. Tiesiog įjunkite lemputę ir nustatykite, kokiu ryškumu jai šviesti.

Philips Hue Amaze

Bet kur

Philips Hue dimmer reguliatorius gali būti naudojamas, vietoje įprastinio sieninio jungiklio. Jūs galite jį naudoti, bet kurioje jums patinkančioje vietoje, pritvirtindami reguliatorių su dvipuse lipnia juosta.

Techniniai duomenys
Funkcijos Apšvietimas, spalvų keitimas, apšvietimo temos
Maitinimas 220 - 240
Ryškumas 3000 lumenų
Suderinamumas Apple Home Kit: Taip Amazon Alexa:Taip Google Assistant:Taip IFTTT: Taip Z-Wave: su išimtimis Zigbee: Taip Wlan: Ne Bluetooth: Ne IR: Ne
Suvartoja energijos 39 kWh/1000 h
Šviesos temperatūra iki 6500 K
Technologija ZigBee
Tipas LED Šviestuvas
Veikimo trukmė 25000 valandų