Prekių Ženklai Philips
Prekės kodas: Philips GO
Likutis: 2-3 Dienos
79.99€
Be PVM: 66.11€


Philips Hue Go LED Table Lamp Nešiojamas šviesos šaltinis, jūsų nuotaikai

Philips Hue Go tai pats universaliausias šviestuvas, galintis pasiūlyti 300 liumenų šviesos šaltinį, kartu su 16 milijonų spalvų. Hue Go yra visiškai mobilus šviestuvas, kurį galėsite padėti norimoje vietoje, bei realizuoti savo apšvietimo idėjas be jokių apribojimų. Nuo šiltai baltos spalvos iki neregėtų atspalvių, su Philips Hue Go jūs rasite tinkamą apšvietimą, bet kuriam gyvenimo momentui. Tai šviestuvas, kuris tiks, tiek prireikus energijos ir susikaupimo, darbams atlikti, tiek jūsų laisvalaikiui ar šventei praskaidrinti.

Philips Hue Go


Philips Hue Go


Baterija, kuri suteiks maksimalią laisvę

Apšvieskite savo namų erdves, neregėtais būdais ir mėgaukitės modernios technologijos teikiamais privalumais. Philips Hue Go maitinamas įkraunama baterija, kuri leis šviestuvui veikti iki 3 valandų, dvigubai daugiau laiko, nei trunka įkrovimas. Tiesiog atjunkite Hue Go nuo maitinimo laido ir neškitės šviestuvą ten kur norite. Philips Hue Go, kaip ir kiti Hue įrenginiai yra išmanus šviestuvas, todėl jį galėsite valdyti nuotoliniu būdu, per išmanųjį telefoną.Mėgaukitės dinamiškais apšvietimo efektais

Pasirinkite jums tinkamiausią apšvietimą. Philips Hue jau sukūrė ir įdiegė į šviestuvą optimaliausius apšvietimo nustatymus, kuriuos jums tiesiog pakaks pasirinkti. Pasirinkite iš: Energise, Concentrate, Read arba Relax programų, pritaikytų skirtingiems gyvenimo momentams, bei veikloms.


Philips Hue Go
Philips Hue Go
Philips Hue Go
Philips Hue Go
Pasitelkite spalvas

Pasirinkite net iš 16 milijonų spalvų, ir sukurkite apšvietimą, atitinkantį jūsų nuotaiką. Akcentuokite svarbias namų detales, ir realizuokite idėjas, kad ir kokios jos neįtikėtinos būtų. 


Philips Hue Go


Philips Hue Go


Sukurkite ypatingus miego ritualus

Timer funkcija leidžia ne tik užprogramuoti daug skirtingų laikų, apšvietimo nustatymams pakeisti, bet ir keisti apšvietimą palaipsniui. Padarykite ryta dar nuostabesniu, nustatę, kad šviestuvo ryškumas pasikeistu palaipsniui ir nubudimas nesukeltų jums streso. Jeigu jūsų vaikai bijo miegoti tamsoje, nustatykite, kad šviestuvas pritemtų palaipsniui ir leistų jiems ramiai pasinerti į nakties miegą.Suderinkite apšvietimą su filmu

Gaukite dar didesnius pojūčius, žiurėdami filmą su Iris šviestuvu. Iris apšvies jūsų namus, pagal filme ar kompiuteriniame žaidime vyraujančias spalvas.


Philips Hue Go


Philips Hue Iris


Valdykite apšvietimą, net ir būdami toli nuo namų

Net jei ir esate toli nuo namų, nustatykite, kad apšvietimas įsijungtų ir išsijungtų tam tikrais intervalais ir atrodytų, jog kažkas yra namuose. Hue sistemą galima valdyti nuotoliniu būdu, išmaniajame telefone, todėl patogiai atliksite visus nustatymus iš bet kurios pasaulio vietos. Geofencing funkcija leidžia sistemai nustatyti, kai jūs grįžtate ar paliekate namus ir atitinkamai įjungti ar išjungti apšvietimą. 


Valdykite apšvietimą taip, kaip norite jūs

Susiekite Philips Hue šviestuvus su valdikliu (bridge) ir atverkite neribotas galimybes. Valdiklis suteiks galimybę apšvietimą valdyti, išmaniajame telephone ir išplėsti sistemą pridedant skirtingus įrenginius. Naudodami valdiklį galėsite kurta išmanaus apšvietimo scenarijus, atlikti nustatymus ir sukurti savo svajonių apšvietimą. Philips Hue veikia su naujausiomis tokiomis naujausiomis technologijomis, kaip Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Home, kurios leis apšvietimą valdyti per balso komandas.


Philips Hue Iris
Philips Hue Iris     

Atnaujinimai visada laiku

Philips Hue apšvietimo sistemos yra paremtos ZigBee technologija. ZigBee, tai mažai energijos naudojanti, saugi ir patikima išmanių namų technologija. ZigBee nuolatos tobulinama – įdiegiamos naujausios funkcijos ir rūpinamasi sistemos atnaujinimais. Sistemos atnaujinimai atlikami tiesiogiai į įrenginį nuotoliniu būdu, todėl jums niekada neteks rūpintis ar jūsų Philips Hue sistema yra atnaujinta.Prijunkite iki 50 Hue lempučių ir šviestuvų

Jūs galite prijungti iki 50 lempučių ir šviestuvų prie Philips Hue valdiklio (bridge). Įsigykite bet kurį Hue komplektą (Hue Kit) ir plėskite jį taip, kaip norite. Pasirinkite iš didelės įvairovės Philips Hue šviestuvų ir lempučių ir sukurkite išmanią apšvietimo sistemą, kurią galėsite lengvai valdyti savo išmaniajame telefone.


Philips Hue Iris
Techniniai duomenys
Funkcijos Apšvietimas, spalvų keitimas, apšvietimo temos
Maitinimas įkraunama baterija
Pakaitinės lemputės galia (max.) 6W
Ryškumas 300 lumenų
Suderinamumas Apple Home Kit: Taip Amazon Alexa:Taip Google Assistant:Taip IFTTT: Taip Z-Wave: su išimtimis Zigbee: Taip Wlan: Ne Bluetooth: Ne IR: Ne
Technologija ZigBee
Tipas LED Šviestuvas
Veikimo trukmė 15000 valandų