Prekių Ženklai Philips
Prekės kodas: Hue Iris
Likutis: Turime
98.99€
Be PVM: 81.81€


Suteikite spalvas savo namams su Philips Hue 
Atkurkite spalvas realybėje iš jums patinkančios nuotraukos

Pasirinkite savo mėgstamą nuotrauką ir šviestuvas autoamtiškai altiks nustatymus, kad atkurtų spalvas iš paveikslėlio realybėje. Sugrįžkite laiku atgal į jums ypatingą momenta, tiesiog įkeldami nuotrauką, o visą kitą Philips Hue sistema atliks pati. Kiekvienam nustatymui galite priskirti iki 50 šviestuvų, kurie įjungs nustatytą apšvietimą vos vienu paspaudimu.


Philips Hue Iris


Philips Hue Iris


Sukurkite miego ritualus

Timer funkcija leidžia ne tik užprogramuoti daug skirtingų laikų, apšvietimo nustatymams pakeisti, bet ir keisti apšvietimą palaipsniui. Padarykite ryta dar nuostabesniu, nustatę, kad šviestuvo ryškumas pasikeistu palaipsniui ir nubudimas nesukeltų jums streso. Jeigu jūsų vaikai bijo miegoti tamsoje, nustatykite, kad šviestuvas pritemtų palaipsniui ir leistų jiems ramiai pasinerti į nakties miegą.Mėgaukitės dinamiškais apšvietimo efektais

Hue ekosistema yra atvira kūrėjams iš viso pasaulio. Didelis skaičius entuziastų kuria įvarias apšvietimo funkcijas ir programas, kurios tampa prieinamos visiems. To pasekoje atsirado daug įvairių apšvietimo programų, kurios leis jums suderinti apšvietimą su jūsų mėgstama muzika. 


Philips Hue Iris
Philips Hue Iris
Philips Hue Iris
Philips Hue Iris
Pasitelkite spalvas

Pasirinkite net iš 16 milijonų spalvų, ir sukurkite apšvietimą, atitinkantį jūsų nuotaiką. Akcentuokite svarbias namų detales, ir realizuokite idėjas, kad ir kokios jos neįtikėtinos būtų. 


Philips Hue Iris


Philips Hue Iris


Plug and play

Hue Iris sukurtas specialiai ambient apšvietimui, todėl puikiai tinka jūsų mėgstamų baldų, ar kitų interjero elementų akcentavimui, o permatomas korpusas suteikia žaismingumo efektą. O kadangi šviestuvas yra plug and play tipo, jūs galėsite jį pastatyti ir naudoti bet kurioje norimoje namų vietoje.Suderinkite apšvietimą su filmu

Gaukite dar didesnius pojūčius, žiurėdami filmą su Iris šviestuvu. Iris apšvies jūsų namus, pagal filme ar kompiuteriniame žaidime vyraujančias spalvas.


Philips Hue Iris


Philips Hue Iris


Valdykite apšvietimą, net ir būdami toli nuo namų

Net jei ir esate toli nuo namų, nustatykite, kad apšvietimas įsijungtų ir išsijungtų tam tikrais intervalais ir atrodytų, jog kažkas yra namuose. Hue sistemą galima valdyti nuotoliniu būdu, išmaniajame telefone, todėl patogiai atliksite visus nustatymus iš bet kurios pasaulio vietos. Geofencing funkcija leidžia sistemai nustatyti, kai jūs grįžtate ar paliekate namus ir atitinkamai įjungti ar išjungti apšvietimą. 


Valdykite apšvietimą taip, kaip norite jūs

Susiekite Philips Hue šviestuvus su valdikliu (bridge) ir atverkite neribotas galimybes. Valdiklis suteiks galimybę apšvietimą valdyti, išmaniajame telephone ir išplėsti sistemą pridedant skirtingus įrenginius. Naudodami valdiklį galėsite kurta išmanaus apšvietimo scenarijus, atlikti nustatymus ir sukurti savo svajonių apšvietimą. Philips Hue veikia su naujausiomis tokiomis naujausiomis technologijomis, kaip Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Home, kurios leis apšvietimą valdyti per balso komandas.


Philips Hue Iris
Philips Hue Iris     

Atnaujinimai visada laiku

Philips Hue apšvietimo sistemos yra paremtos ZigBee technologija. ZigBee, tai mažai energijos naudojanti, saugi ir patikima išmanių namų technologija. ZigBee nuolatos tobulinama – įdiegiamos naujausios funkcijos ir rūpinamasi sistemos atnaujinimais. Sistemos atnaujinimai atlikami tiesiogiai į įrenginį nuotoliniu būdu, todėl jums niekada neteks rūpintis ar jūsų Philips Hue sistema yra atnaujinta.Prijunkite iki 50 Hue lempučių ir šviestuvų

Jūs galite prijungti iki 50 lempučių ir šviestuvų prie Philips Hue valdiklio (bridge). Įsigykite bet kurį Hue komplektą (Hue Kit) ir plėskite jį taip, kaip norite. Pasirinkite iš didelės įvairovės Philips Hue šviestuvų ir lempučių ir sukurkite išmanią apšvietimo sistemą, kurią galėsite lengvai valdyti savo išmaniajame telefone.


Philips Hue Iris
Techniniai duomenys
Funkcijos Apšvietimas, spalvų keitimas, apšvietimo temos
Išmatavimai 130 x 101 x 126
Maitinimas 100 - 240V
Ryškumas 120 lumenų
Suderinamumas Apple Home Kit: Taip Amazon Alexa:Taip Google Assistant:Taip IFTTT: Taip Z-Wave: su išimtimis Zigbee: Taip Wlan: Ne Bluetooth: Ne IR: Ne
Technologija ZigBee
Tipas LED Šviestuvas