Prekių Ženklai Philips
Prekės kodas: Phoenix Table
Likutis: Turime
158.99€
Be PVM: 131.40€
Philips Hue Amaze


Philips Hue PhoeinixPhilips Hue 

Ar esate pasiruošę gauti daug daugiau, nei tikėjotės?

Philips Hue tai išmanaus apšvietimo sistema, kurią gali sudaryti iki 50 komponentų. Hue tai apšvietimo produktai, siūlantys spalvoto, automatizuoto apšvietimo sprendimus, kuriuos galima valdyti bevieliu būdu, per išmaniuosius Android arba iOS įrenginius, arba nuotolinius pultelius.

Kaip tai veikia? 

Tiesiog prijunkite, bet kurį Philips Hue produktą prie Philips Hue sistemos, naudodami Hue bridge valdiklį, parsisiųskite programėlę į išmanųjį telefoną ir valdykite norimus Philips Hue produktus individualiai, arba kaip vieną išmanią apšvietimo sistemą. Naudodamiesi telefonu, jūs galėsite pakeisti apšvietimo spalvą, įjungti ar išjungti apšvietimą, reguliuoti ryškumą, bei valdyti scenarijus.

Philips Hue Amaze

Ryškumo reguliavimas

Lengvai reguliuokite apšvietimo ryškumą, naudodami išmanųjį telefoną. Jums neprireiks jokių elektros darbų, kad galėtumėte reguliuoti apšvietimą.Philips Hue Amaze

Dizaino efektai

Šviestuvo forma, bei paviršius yra unikalūs ir specialiai sukurti efektyviam šviesos pralaidumui. Šviesa sklisdama, sukuria malonų raibuliavimo efektą, kuris suteiks išskirtinį vaizdą.


Philips Hue Amaze

Balta šviesa

Hue Pheonix siūlo įvairovę baltos spalvos LED apšvietimo efektų. Juos galėsite pasirinkti, išmaniajame telefone, reguliuodami spalvos temperatūrą nuo 6500K iki 2200K.

Philips Hue Amaze

Taip, kaip norite jūs

Susiekite Philips Hue šviestuvus su valdikliu (bridge) ir atverkite neribotas galimybes. Valdiklis suteiks galimybę apšvietimą valdyti, išmaniajame telephone ir išplėsti sistemą pridedant skirtingus įrenginius.

Philips Hue Amaze

Atnaujinimai

Philips Hue apšvietimo sistemos yra paremtos ZigBee technologija. ZigBee, tai mažai energijos naudojanti, saugi ir patikima išmanių namų technologija. ZigBee nuolatos tobulinama – įdiegiamos naujausios funkcijos ir rūpinamasi sistemos atnaujinimais.Philips Hue Amaze

Timer funkcija

Padarykite ryta dar nuostabesniu, nustatę, kad šviestuvo ryškumas pasikeistu palaipsniui ir nubudimas nesukeltų jums streso. Jeigu jūsų vaikai bijo miegoti tamsoje, nustatykite, kad šviestuvas pritemtų palaipsniui ir leistų jiems ramiai pasinerti į nakties miegą.


Philips Hue Amaze

Energijos šaltinis

Kava tai ne vienintelis būdas jaustis energingai. Philips Hue White Ambience ryškus baltas apšvietimas - suteiks jūsų kūnui ir protui energijos, kad galėtumėte tinkamai pradėti naują dieną ar veiklą.

Philips Hue Amaze

Hue ir kiti produktai

Jūs galite prijungti iki 50 lempučių ir šviestuvų prie Philips Hue valdiklio (bridge). Įsigykite bet kurį Hue komplektą (Hue Kit) ir plėskite jį taip, kaip norite. Pasirinkite iš didelės įvairovės Philips Hue šviestuvų ir lempučių ir sukurkite išmanią apšvietimo sistemą, kurią galėsite lengvai valdyti savo išmaniajame telefone.

Techniniai duomenys
Funkcijos Apšvietimas, spalvų keitimas, apšvietimo temos
Išmatavimai 32,3 x 30 x 30
Maitinimas 220-240V
Ryškumas 710 lumenų
Suderinamumas Apple Home Kit: Taip Amazon Alexa:Taip Google Assistant:Taip IFTTT: Taip Z-Wave: su išimtimis Zigbee: Taip Wlan: Ne Bluetooth: Ne IR: Ne
Šviesos temperatūra iki 6500 K
Technologija ZigBee
Tipas LED Šviestuvas
Veikimo trukmė 20000 valandų