Prekių Ženklai INNR
Prekės kodas: LED Strips
Likutis: Turime
108.99€
Be PVM: 90.07€

Innr tai visapusė apšvietimo sistema, skirta išmaniam apšvietimo valdymui. Su Innr pakeisite apšvietimą vos vieno mygtuko paspaudimu, išmaniajame telefone, galėsite kurti automatizuoto apšvietimo scenarijus, bei sukurti apšvietimą tinkantį bet kuriam jūsų gyvenimo momentui ar nuotaikai.

Apšvietimas Kiekvienam

Su Innr jūs galėsite apšviesti kiekvieną kambarį taip kaip norite.

Išsirinkite iš daugybės Innr sprendimų ir atraskite jums tinkamą kombinaciją. Innr siūlo nuo paprastų LED lempučių, kasdieniam apšvietimui iki taškinio apšvietimo ir LED juostų, skirtų interjero detalių apšvietimui. Su Innr rasite jums tinkamiausią sprendimą.

Geresnis Jūsų Stalviršio Apšvietimas

Šio tipo juostiniai šviestuvai yra specialiai skirti jūsų stalviršio apšvietimui. Sujungiami tarpusavyje, jie skleidžia pakankamą šviesos kiekį, kad palengvintų jūsų darbą. Su Innr pakeisite apšvietimą vos vieno mygtuko paspaudimu, išmaniajame telefone, galėsite kurti automatizuoto apšvietimo scenarijus, bei sukurti apšvietimą tinkantį bet kuriam jūsų gyvenimo momentui ar nuotaikai.Patogesnis gyvenimas

Sumontuokite šį juostinį šviestuvą, po virtuvės spintelėmis, kad apšviestumėte virtuvinio stalviršį ir taip palengvintumėte savo kulinarinių šedevrų kūrybą.


Valdykite išmaniajame telefone

Parsisiųskite Innr programėlę ir apšvietimą valdykite išmaniajame telefone. Dabar jums nereikės pajudėti iš vietos, norint pakeisti apšvietimą.

Innr Lighting Privalumai

  • Valdymas per išmanųjį telefoną arba pultelį
  • Lengvas valdymas
  • Individualus lempučių pritemdymas

  • Lengvas diegimas
  • Dizainas, tinkantis visiems namams
  • Didelė spalvų įvairovė


Techniniai duomenys
Funkcijos Apšvietimas
Lempų kiekis 120
Lemputės galingumas 18 W
Šviesos spalvos Warm white 2700 K
Technologija WIFI
Tipas LED juostų komplektas