Prekių Ženklai Philips
Prekės kodas: LightStrip Plus
Likutis: Turime
98.99€
Be PVM: 81.81€


Suteikite spalvas savo namams su Philips Hue 2 metrai lankstaus ir pritaikomo apšvietimo

Pasirinkite savo mėgstamą nuotrauką ir šviestuvas autoamtiškai altiks nustatymus, kad atkurtų spalvas iš paveikslėlio realybėje. Sugrįžkite laiku atgal į jums ypatingą momenta, tiesiog įkeldami nuotrauką, o visą kitą Philips Hue sistema atliks pati. Kiekvienam nustatymui galite priskirti iki 50 šviestuvų, kurie įjungs nustatytą apšvietimą vos vienu paspaudimu.


Philips Hue Iris


Philips Hue Iris


Ir funkciniam ir dekoratyviniam apšvietimui

Juosta sugeneruoja pakankamai šviesos, kad būtų naudojama funkciniam apšvietimui. Tai reiškia, kad ją galėsite naudoti, tiek dirbdami darbus, tiek norėdami apšviesti namų akcentus.16 Milijonų Spalvų

Su Philips Hue LightStrip juosta galėsite pamiršti, ką reiškia nuobodus apšvietimas. Kartu su dviem baltos spalvos atspalviais, Philips LED juosta siūlo 16 milijonų atspalvių ir aukštos kokybės apšvietimą. Su tokia spalvų įvairove, galėsite išsirinkti apšvietimo spalvą - labiausiai atitinkančią jūsų laisvalaikį, nuotaiką ar produktyvų laiką.


Philips Hue Iris
Philips Hue Iris
Philips Hue Iris
Philips Hue IrisPhilips Hue Iris


Valdykite apšvietimą, net ir būdami toli nuo namų

Net jei ir esate toli nuo namų, nustatykite, kad apšvietimas įsijungtų ir išsijungtų tam tikrais intervalais ir atrodytų, jog kažkas yra namuose. Hue sistemą galima valdyti nuotoliniu būdu, išmaniajame telefone, todėl patogiai atliksite visus nustatymus iš bet kurios pasaulio vietos. Geofencing funkcija leidžia sistemai nustatyti, kai jūs grįžtate ar paliekate namus ir atitinkamai įjungti ar išjungti apšvietimą. 


Valdykite apšvietimą taip, kaip norite jūs

Susiekite Philips Hue šviestuvus su valdikliu (bridge) ir atverkite neribotas galimybes. Valdiklis suteiks galimybę apšvietimą valdyti, išmaniajame telephone ir išplėsti sistemą pridedant skirtingus įrenginius. Naudodami valdiklį galėsite kurta išmanaus apšvietimo scenarijus, atlikti nustatymus ir sukurti savo svajonių apšvietimą. Philips Hue veikia su naujausiomis tokiomis naujausiomis technologijomis, kaip Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Home, kurios leis apšvietimą valdyti per balso komandas.


Philips Hue Iris
Philips Hue Iris     

Atnaujinimai visada laiku

Philips Hue apšvietimo sistemos yra paremtos ZigBee technologija. ZigBee, tai mažai energijos naudojanti, saugi ir patikima išmanių namų technologija. ZigBee nuolatos tobulinama – įdiegiamos naujausios funkcijos ir rūpinamasi sistemos atnaujinimais. Sistemos atnaujinimai atlikami tiesiogiai į įrenginį nuotoliniu būdu, todėl jums niekada neteks rūpintis ar jūsų Philips Hue sistema yra atnaujinta.Prijunkite iki 50 Hue lempučių ir šviestuvų

Jūs galite prijungti iki 50 lempučių ir šviestuvų prie Philips Hue valdiklio (bridge). Įsigykite bet kurį Hue komplektą (Hue Kit) ir plėskite jį taip, kaip norite. Pasirinkite iš didelės įvairovės Philips Hue šviestuvų ir lempučių ir sukurkite išmanią apšvietimo sistemą, kurią galėsite lengvai valdyti savo išmaniajame telefone.


Philips Hue Iris
Techniniai duomenys
Funkcijos Apšvietimas, spalvų keitimas, apšvietimo temos
Išmatavimai 2000 x 12 x 3
Maitinimas 24V
Pakaitinės lemputės galia (max.) 103
Ryškumas 1600 lumenų
Suderinamumas Apple Home Kit: Taip Amazon Alexa:Taip Google Assistant:Taip IFTTT: Taip Z-Wave: su išimtimis Zigbee: Taip Wlan: Ne Bluetooth: Ne IR: Ne
Suvartoja energijos 24 kWh/1000 h
Technologija ZigBee
Tipas LED juosta
Veikimo trukmė 50000 ciklų