Prekių Ženklai INNR
Prekės kodas: 1x E14
Likutis: Turime
18.99€
Be PVM: 15.69€

Innr tai visapusė apšvietimo sistema, skirta išmaniam apšvietimo valdymui. Su Innr pakeisite apšvietimą vos vieno mygtuko paspaudimu, išmaniajame telefone, galėsite kurti automatizuoto apšvietimo scenarijus, bei sukurti apšvietimą tinkantį bet kuriam jūsų gyvenimo momentui ar nuotaikai.

Apšvietimas Kiekvienam

Su Innr jūs galėsite apšviesti kiekvieną kambarį taip kaip norite.

Išsirinkite iš daugybės Innr sprendimų ir atraskite jums tinkamą kombinaciją. Innr siūlo nuo paprastų LED lempučių, kasdieniam apšvietimui iki taškinio apšvietimo ir LED juostų, skirtų interjero detalių apšvietimui. Su Innr rasite jums tinkamiausią sprendimą.

Išmani E14 Lemputė – Efektyvus Ir Išmanus Apšvietimas

Innr E14, žvakės formos išmani lemputė puikiai tiks pakeisti jūsų paprastas apšvietimo lemputes. Jos yra kur kas efektyvesnės ir suvartoja mažiau energijos, o smart technologiją, leidžia apšvietimą valdyti nuotoliniu būdu, išmaniajame telefone.  Lemputė galima pridėti prie išmanių namų tinklo ir susieti su kitais įrenginiais.

Nustatykite laikmatį, kuris įjungs ir išjungs lemputę jūsų nustatytu laiku. Tegul ryte jumis pasitinka jauki šviesą, o vakare panirkite į miegus, palaipsniui pritemstančiam apšvietimui.

Sukurkite jaukumą


Sukurkite jaukią aplinką su Innr lemputės siūlomomis natūralios baltos šviesos atspalviais.  Vos keliais paspaudimais, išmaniajame telefone – pasirinkite norimą baltos šviesos atspalvį nuo šaltos iki atlaiduojančios šiltos. Keiskite baltos šviesos atspalvius. Pakeiskite savo nuotaiką.


Valdykite išmaniajame telefone

Parsisiųskite Innr programėlę ir apšvietimą valdykite išmaniajame telefone. Dabar jums nereikės pajudėti iš vietos, norint pakeisti apšvietimą.

Innr Lighting Privalumai

  • Valdymas per išmanųjį telefoną arba pultelį
  • Lengvas valdymas
  • Individualus lempučių pritemdymas

  • Lengvas diegimas
  • Dizainas, tinkantis visiems namams
  • Didelė spalvų įvairovė


Techniniai duomenys
Cokolis E14
Energetinė klasė A+
Funkcijos Apšvietimas
Lempų kiekis 2 vnt
Lemputės galingumas 5.3 W
Pakaitinės lemputės galia (max.) 40 W
Šviesos spalvos 2700 K
Šviesos srautas 470 lm
Technologija WIFI
Tipas LED Lemputės