Moduliai
Rikiuoti Pagal:
Rodyti:
Dėžutė modulio ir rozetės montavimui
Dėžutė modulio ir rozetės montavimui Ši dėžutė skirta tvarkingam ir patogiam modulio montavimui į rozetės ertmę, bei tvarkingam laidų prijungimui. Dežutė gali būti naudojama su skirtingų gamintoj..
Sonoff Basic išmanusis jungiklis
Sonoff Basic išmanusis jungiklisSonoff Basic yra „WiFi“ pagalba valdomas intelektualus jungiklis, suteikiantis vartotojams galimybę savo namus valdyti išmaniai. Tai nuotolinio valdymo maitinimo jungik..
Sonoff TH10 išmanusis jungiklis su temperatūros bei drėgmės stebėjimu
Sonoff TH10 išmanusis jungiklis su temperatūros bei drėgmės stebėjimuSonoff TH10 / TH16 yra belaidis temperatūros ir drėgmės stebėjimo jungiklis, kuris gali nuotoliniu būdu stebėti ir nustatyti temper..
Fibaro Bypass Dimmer Modulis
Fibaro Dimmer Bypass 2 Dimmer Bypass yra skirtas naudojimui su Fibaro Dimmer 2 moduliu, lempučių ir šviestuvų, sunaudojančių mažiau,nei 50W energijos valdymui. Jis idealiai tinka žemos įtamp..
Sonoff TH16 išmanusis jungiklis su temperatūros bei drėgmės stebėjimu
Sonoff TH16 išmanusis jungiklis su temperatūros bei drėgmės stebėjimuSonoff TH10 / TH16 yra belaidis temperatūros ir drėgmės stebėjimo jungiklis, kuris gali nuotoliniu būdu stebėti ir nustatyti temper..
Sonoff Dual 2 kanalų išmanusis jungiklis
Sonoff Dual 2 kanalų išmanusis jungiklisSonoff Dual yra „Wi-Fi“ 2 išėjimų jungiklis, kuris gali apimti ir savarankiškai valdyti du prijungtus prietaisus ar apšvietimą. Sonoff Dual apima 2 vnt. Sonoff ..
Sonoff Pow R2 išmanusis elektros energijos apskaitos jungiklis
Sonoff Pow išmanusis elektros energijos apskaitos jungiklisSonoff Pow R2 yra 16A WiFi išmanusis elektros energijos apskaitos jungiklis su ribojimo galimybe.Sonoff Pow R2 jungiklis gali apsaugoti jūsų ..
Sonoff 4CH R2 4 kanalų išmanusis jungiklis
Sonoff 4CH R2 4 kanalų išmanusis jungiklisSonoff 4CH R2 yra keturių kanalų jungikliai su DIN bėgelio tvirtinimu. Sonoff 4CH R2 palaiko 4 elektros prietaisų prijungimą ir atskirą valdymą įjungimo / išj..
Chacon WiFi Apšvietimo Modulis
Chacon WiFi Apšvietimo Modulis Šis modulis pavers jūsų apšvietimo sistemą išmania ir suteiks jums galimybę valdyti apšvietimą nuotoliniu būdu, naudojant išmanųjį telefoną. Jūs ne tik galėsite įju..
DIN Adapteris Eutonomy euFIX D212NP DIN adapter
DIN Adapteris Eutonomy - euFIX D212NP Šis adapteris yra skirtas patogiam Fibaro FGD-212 modulio diegimui, ant DINTH35/TS35 tipo metalinio bėgelio, elektros skydinėje. Šis modelis y..
DIN Adapteris Eutonomy - euFIX D212 DIN adapter (with button)
DIN Adapteris Eutonomy - euFIX D212 Šis adapteris yra skirtas patogiam Fibaro FGD-212 modulio diegimui, ant DINTH35/TS35 tipo metalinio bėgelio, elektros skydinėje. Korpuso išorėje..
Greeniq Apšvietimo Valdymo Modulis
GREENIQ Apšvietimo Valdymo Modulis Šis modulis yra skirtas kiemo apšvietimo automatizavimui ir nuotoliniam valdymui. Susieję modulį su GREENIQ Išmani Laistymo Sistema, galėsite valdyti kiemo..
Everpsring Dimmer Modulis
EVERSPRING Dimmer Modulis Šis dimmer modulis yra skirtas apšvietimo sistemos automatizavimui ir nuotoliniam valdymui. Su šiuo moduliu apšvietimą galima įjungti/išjungti nuotoliniu būdu, reguliuot..
Everpsring Switch Modulis
EVERSPRING Switch Modulis Šis switch modulis yra skirtas apšvietimo sistemos ir kitų įrenginių automatizavimui, bei nuotoliniam valdymui. Su šiuo moduliu apšvietimą ir įrenginius galima įjungti/i..
Relės Modulis Philio Double Relay Insert 2*1.5 KW
Relės Modulis Philio Double Relay Insert 2*1.5 KW  PHILIO relės modulis yra skirtas nuotoliniam ir automatizuotam įrenginių valdymui. Prijungtus įrenginius galima valdyti nuotoliniu būdu, ar..
Rodoma 1 iki 15 iš 40 (3 Puslapis)