Prekių Ženklai FIBARO
Prekės kodas: FGD-212
Likutis: Užklausti
56.99€
Be PVM: 47.10€Tikri Išmanūs Sprendimai

Fibaro Z-Wave Dimmer modulis leidžia nuotoliniu būdu valdyti namų apšvietimą. Šis modulis yra universaliausias iš visų - automatiškai parenka tinkamiausią apšvietimą, pagal lemputės tipą. Tai ne tik apšvietimo reguliavimo funkcija – integruotas energijos matuoklis matuoja energijos suvartojimą ir į Z-Wave sistemą pateikia išsamias ataskaitas.


Fibaro Dimmer 2

Išmanus Lemputės Atpažinimas

Naujasis Dimmer 2 yra itin pažangus – geba automatiškai parinkti tinkamiausią apšvietimo intensyvumą, pagal naudojamą lemputės tipą.

Suderinamas Su Visomis Elektros Grandinėmis

Dimmer 2 yra sukurtas taip, kad jį galima pajungti tiek nuo dviejų, tiek nuo trijų elektros  laidų sistemos. Be to, Dimmer 2 turi daugybę apsaugos sprendimų, apsaugančių prietaisą nuo perkaitimo, perkrovos ir įtampos šuolių. Jei tai įvyks, jums bus pranešta nedelsiant.

Energijos Matavimas

Naujasis Dimmer 2 turi energijos suvartojimo matavimo funkciją. Išsami statistika pateikiama aiškiai suprantamuose grafikuose, galėsite ne tik palyginti suvartojimą, skirtingais laikotarpiais, bet ir tiksliau apskaičiuoti sąskaitas.

Fibaro Dimmer 2

Patogios Jungtys

Dimmer 2  laidų prijungimo angos yra didelės, todėl galėsite prijungti jį prie didesnio skersmens laidų.                                                                                                                                                                                 

Fibaro Dimmer 2

Scenarijų Valdymas

Dimmer 2 pasižymi intuityviu scenarijų valdymu. Įdiegus Dimmer 2 modulį įprastame jungiklyje, su juo galėsite aktyvuoti įvairiausius scenarijus. Aktyvuoti scenarijų bus paprasta, kaip įjungti šviesą.

Scenarijų Valdymas

Integruotas RGB indikatorius suteiks naudingos informacijos, diegimo metu. Indikatorius jums praneš, kai Dimmer 2 prisijungs ir atsijungs nuo tinkle. Sužinosite, ar kalibravimas ir programinės įrangos atnaujinimas buvo sėkmingai užbaigti. Taip pat galėsite patikrinti Z-Wave tinklo diapazoną..

Techniniai duomenys
Bevielis ryšys Z-Wave and Z-Wave Plus (868.42MHz)
Išmatavimai 43 x 38 x 22mm
Maitinimas 110 - 240V AC