Hausis.lt - nemokamos konsultacijos ir patarimai!
Menu
 •  
 • Apie
 • Smart-home - Kas Tai?
 • nuo ko pradėti?
  Pradžiamokslis
 • KITS
 • BLOG
  Skaitykite
 • Bendraukime

Blog by Hausis.lt

Čia rasite naujienas iš smarthome pasaulio, bei naujausių produktų apžvalgas. 

Znalezione obrazy dla zapytania naujienos

Apžvalga: Philips Hue - Išmanaus Apšvietimo Sistema

text_read 774 text_comments 0

Apžvalga: Philips Hue - Išmanaus Apšvietimo Sistema

text_read_more

Apžvalga: Išmanusis termostatas Tado

text_read 338 text_comments 0

Geresnio šio termostato dizaino apibūdinimo, nei minimalistinis nesugalvočiau. Dizainas ypač imponuos skandinaviško dizaino gerbėjus, nes kažkuo jį primena. Korpusas tikrai neišsišaukiančios formos, kompaktiškas, kvadrato formos su užapvalintais kampais, baltos spalvos, vos vienu mygtuku ir neperkrautu liečiamu ekranu. Apie paprasta dizainą reikia šnekėti paprastai. Kad ir paprastas, termostato dizainas jis tikrai elegantiškas, kad ir kur jį sugalvotumėte pakabinti jis tik papuoš interjerą. Mano nuomone, dizainerių tikslas buvo sukurti dizainą, kuris per daug neišsiskirtų iš aplinkos, bet tuo pačiu akcentuotų modernumą. Senesnio tipo termostatų problemą tai, kad jie nori, ar nenori krinta į akis, bei dažnai nesuteikia gero vaizdo jūsų interjerui su šiuo termostatu tokių problemų neturėtų kilti.

text_read_more

Apžvalga: Vera Plus

text_read 245 text_comments 0

Nebūsiu apšauktas, jei pasakysiu, kad čia nueita paprasčiausiu keliu – viskas patalpinta pailgoje, plokščioje, juodos plastmasės dėžutėje su žaliai šviečiančiomis lemputėmis, paprasčiau ir būti negali.

text_read_more

Apžvalga: Zipato Zipabox

text_read 262 text_comments 0

Kiti gali nesutikti, bet man jis kažkuo ypatingas ir gražus, ar tai didelė Z raidė, ar kampuotos formos negaliu paaiškinti, bet dizainas daug įdomesnis, nei įprastiniai tokių valdiklių dizainai, kaip pavyzdžiui Home Center ar VERA. Privalumai ne tik dizaino išskirtinumas (pasikartosiu, tik mano nuomone), bet ir korpuso dydis, įrenginys tikrai kompaktiškas ir nepareikalaus daug vietos ten, kad ir kur jį ruošiatės patalpinti. Ir taip, būtent, kaip ir reklamoje šis įrenginys telpa delne. Korpuso medžiagos gal ir nėra ypatingos, bet pakankamai kokybiškos ir surinktas jis tvirtai.

text_read_more

Apžvalga: Fibaro Home Center 2

text_read 443 text_comments 0

Kitaip nei pirmtako, Home Center 2 korpusas iš karto krinta į akis, nes yra pagamintas iš aliuminio. Aliuminis tikrai turi savo privalumų, nes visų pirmą suteikia estetišką vaizdą, praktiškumą, dėl mažo braižymosi, bei šilumos laidumo, kas aktualu galingiems įrenginiams tokiems, kaip šis. Įrenginio korpusas atlieka ventiliatoriaus funkciją, ir yra linkęs kaisti, todėl geriausia būtų ant ar po korpusu nestatyti kitų įrenginių. Žinoma, įkaitimas tikrai nėra teigiama korpuso savybė, kita vertus nereikia klausytis nuolat veikiančio ventiliatoriaus, turint galvoje, kad užsinorėjus tylos valdiklio nepaimsi ir neišjungsi, juk visa smarthome sistema ant jo “pakabinta”.

text_read_more

Apžvalga: Z-Wave durų-langų jutiklis iš Fibaro

text_read 274 text_comments 0

Kaip ir įprasta man, pradėsiu nuo dizaino. Šioje apžvalgoje, man į rankas pakliuvo baltos spalvos Fibaro durų/langų jutiklis (code). Tai ne vienintelė spalva, ir spalvų pasirinkimas tikrai įspūdingas, nes iš viso galite pasirinkti tarp sidabrinės, juodos, pilkos, rudos ir tamsiai rudos spalvos. Nematau, priežasties, kodėl negalėtų būti dar daugiau atspalvių, bet jau ir dabar siūloma spalvų įvairovė yra teigiamas dalykas. Jutiklio korpusas kompaktiškas: 76*17*19mm, komplektuojamas su magnetine plokštele, varžtų komplektu, bei dvipusėmis lipniomis juostelėmis, skirtomis jutiklio tvirtinimui.

text_read_more

Apžvalga: Z-Wave smart kištukas iš Fibaro

text_read 289 text_comments 0

Iš daugelio rinkoje esančių kištukų reikia pripažinti, kad Fibaro kištukas išsiskiria tuo, kad yra išties kompaktiškas: 65mm ilgio ir 43mm pločio. Žinoma, dydis nėra esminis šių įrenginių kriterijus, bet ir retas norime matyti prie rozečių prijungtus daiktus su masyviais korpusais, estetikos tai nesuteikia.

text_read_more

Showing 1 to 16 of 16 (1 Pages)