Hausis.lt - nemokamos konsultacijos ir patarimai!
Menu
 •  
 • Apie
 • Smart-home - Kas Tai?
 • nuo ko pradėti?
  Pradžiamokslis
 • KITS
 • BLOG
  Skaitykite
 • Bendraukime

Naujienos by Hausis.lt

Čia rasite naujienas iš smart-home pasaulio, bei naujausių produktų apžvalgas. 

Znalezione obrazy dla zapytania naujienos

Kaip grindinio šildymo sistemą paversti išmania

Perskaityta kartų: 251 Komentarai 0

Klientai kreipiasi, klausdami, kaip galima patobulinti jau įrengtą grindinio šildymo sistemą. Dažnu atveju, pagrindinis tikslas yra išplėsti sistemos valdymo galimybes. Su Z-Wave komponentais, nesudėtingai galima jau įrengtai šildymo sistemai suteikti išmanųjį valdymą.

Daugiau

Apžvaga - Netatmo Išmanusis Termostatas

Perskaityta kartų: 630 Komentarai 0

Kai kalba pakrypsta apie išmaniuosius termostatus, Netatmo vardas pasigirsta bene dažniausiai. Todėl nusprendėme termostatą paimti į savo rankas, bei pamėginti išsiaiškinti apie šį įrenginį daugiau, bei pamėginti atsakyti į klausimus, kurie galbūt gali būti aktualūs, ketinantiems jį įsigyti.

Daugiau

Fibaro Home Center 2 ir Fibaro HC Lite palyginimas

Perskaityta kartų: 178 Komentarai 0

Palyginimas Fibaro Home Center 2 ir Fibaro HCL. SVARBIAUSI Skirtumai - Fibaro valdiklių palyginimas. Kaip išsirinkti Fibaro valdiklį.

Daugiau

Projektas: Z-Wave protingo šildymo sistema bičiulio bute

Perskaityta kartų: 318 Komentarai 0

Daugelis ranka numoja į protingų namų, ar jų funkcijų diegimą daugiabutyje. Priežastys įvairios: nėra potencialo, brangiai kainuos, neatsipirks, reikės remonto ir tt.

Daugiau

Pagrindiniai Z-Wave išmaniojo apšvietimo komponentai ir ką jie atlieka

Perskaityta kartų: 268 Komentarai 0

Dažnai iš klientų tenka sulaukti klausimų, ką atlieka tam tikras įrengnys, kokį įrenginį pasirinkti, norint tam tikros funkcijos. Toliau pateikėmė pagrindinius Z-Wave išmaniosios apšvietimo sistemos įrenginius, bei trumpai aprašėme, kokia yra jų paskirtis.

Daugiau

TOP 5 Priežastys, kodėl Z-Wave turi būti jūsų protingų namų sistema

Perskaityta kartų: 581 Komentarai 0

TOP 5 priežastys, kodėl Z-Wave turi būti jūsų protingų namų sistema. Svarbiausios penkios priežastys, kodėl Z-Wave yra viena iš pirmaujančių išmanių namų sistemų, visame pasaulyje.

Daugiau

Kaip paversti namus išmaniais, naudojant Z-Wave išmaniųjų namų technologiją?

Perskaityta kartų: 535 Komentarai 0

Protingų namų funkcijos neabejotinai ženkliai pagerina jūsų gyvenimo komfortą, bei kokybę. Be to, investicijos dažnai atsiperka, per energijos taupymą, o tokią išmanių namų sistema gali ir pakelti tokio būsto vertę.

Daugiau

Kaip išsirinkti dūmų detektorių?

Perskaityta kartų: 468 Komentarai 0

Kam reikalingas dūmų detektorius? Tai gali pasirodyti akivaizdus klausimas, ir daugelis žmonių net nesiginčija, kad ankstyvas įspėjimas, apie dūmus patalpoje yra itin svarbus ir naudingas. Tačiau, siekiant atsakyti, dar konkrečiau tiks šis faktas: gaisro atveju, dėl dūmų miršta daugiau žmonių, nei, dėl pačios ugnies. Ugnis gaisro atveju yra pavojinga, tačiau dūmai pakenkia sveikatai daug greičiau. Kitas mirtinai pavojingas faktorius yra anglies monoksidas arba, kitaip vadinamos smalkės, tai bekvapės ir bespalvės gyvybei pavojingos dujos. Taigi, be pačios ugnies, gaisro metu metu susiduriama su dar keliais mirtinais faktoriais, nuo kurių yra būtina apsaugoti savo ir artimųjų sveikatą tam įprastai nepakanka turėti paprastą gaisro signalizaciją. Vienas iš paprasčiausių ir efektyviausių būdų apsaugoti savo namus ir šeimą nuo minėtų gaisro faktorių yra įdiegti dūmų ir anglies monoksido (CO) jutiklius.

Daugiau

Apžvalga: Philips Hue - Išmaniojo Apšvietimo Sistema

Perskaityta kartų: 863 Komentarai 0

Jeigu kalbame, apie viską apimančią išmanių namų ateitį, tai kalbant apie Philips Hue, reikėtų kalbėti apie dėmesį tam tikrai sričiai, šiuo atveju apšvietimą. Visą ta laiką, kol egzistavo, pagrindinė Philips Hue kryptis ir dėmesys buvo išmanusis apšvietimas. Dėmesio sutelkimas tam tikrai sričiai, neabejotinai pasiteisino ir šiandien Philips Hue yra sukūrusi labiausiai išbaigtą ir patikimą išmanaus apšvietimo sistemą (remiantis atsiliepimais), kuri ženklai išsiskiria iš konkurencijos.

Daugiau

Kiek kainuoja išmanieji namai?

Perskaityta kartų: 1135 Komentarai 0

Ko gero daugeliu iš mūsų nesunku prisiminti diskusijas su draugais, kolegomis, artimaisiais apie kainas. Tokios diskusijos ypač dažnos, kai objektas – ne pieno pakelis. O, kai diskusijos pakrypsta link namų statybos, automobilių eksploatavimo, garso sistemų kainų – egzistuoja begalės požiūrių, vertinimų ir vargu, ar daugeliui iš mūsų pavyksta rasti bendrą atsakymą į klausimą – kiek turi kainuoti, ar kaina gera ir kuris iš mūsų yra teisus? Nebandysime ir mes būti teisūs, tiesiog pasidalinsime savo įžvalgomis, ieškant atsakymo į klausimą – kiek kainuoja išmanieji namai?

Daugiau

Apžvalga: Išmanusis termostatas Tado

Perskaityta kartų: 382 Komentarai 0

Geresnio šio termostato dizaino apibūdinimo, nei minimalistinis nesugalvočiau. Dizainas ypač imponuos skandinaviško dizaino gerbėjus, nes kažkuo jį primena. Korpusas tikrai neišsišaukiančios formos, kompaktiškas, kvadrato formos su užapvalintais kampais, baltos spalvos, vos vienu mygtuku ir neperkrautu liečiamu ekranu. Apie paprasta dizainą reikia šnekėti paprastai. Kad ir paprastas, termostato dizainas jis tikrai elegantiškas, kad ir kur jį sugalvotumėte pakabinti jis tik papuoš interjerą. Mano nuomone, dizainerių tikslas buvo sukurti dizainą, kuris per daug neišsiskirtų iš aplinkos, bet tuo pačiu akcentuotų modernumą. Senesnio tipo termostatų problemą tai, kad jie nori, ar nenori krinta į akis, bei dažnai nesuteikia gero vaizdo jūsų interjerui su šiuo termostatu tokių problemų neturėtų kilti.

Daugiau

Apžvalga: Vera Plus

Perskaityta kartų: 274 Komentarai 0

Nebūsiu apšauktas, jei pasakysiu, kad čia nueita paprasčiausiu keliu – viskas patalpinta pailgoje, plokščioje, juodos plastmasės dėžutėje su žaliai šviečiančiomis lemputėmis, paprasčiau ir būti negali.

Daugiau

Apžvalga: Zipato Zipabox

Perskaityta kartų: 287 Komentarai 0

Kiti gali nesutikti, bet man jis kažkuo ypatingas ir gražus, ar tai didelė Z raidė, ar kampuotos formos negaliu paaiškinti, bet dizainas daug įdomesnis, nei įprastiniai tokių valdiklių dizainai, kaip pavyzdžiui Home Center ar VERA. Privalumai ne tik dizaino išskirtinumas (pasikartosiu, tik mano nuomone), bet ir korpuso dydis, įrenginys tikrai kompaktiškas ir nepareikalaus daug vietos ten, kad ir kur jį ruošiatės patalpinti. Ir taip, būtent, kaip ir reklamoje šis įrenginys telpa delne. Korpuso medžiagos gal ir nėra ypatingos, bet pakankamai kokybiškos ir surinktas jis tvirtai.

Daugiau

Apžvalga: Fibaro Home Center 2

Perskaityta kartų: 475 Komentarai 0

Kitaip nei pirmtako, Home Center 2 korpusas iš karto krinta į akis, nes yra pagamintas iš aliuminio. Aliuminis tikrai turi savo privalumų, nes visų pirmą suteikia estetišką vaizdą, praktiškumą, dėl mažo braižymosi, bei šilumos laidumo, kas aktualu galingiems įrenginiams tokiems, kaip šis. Įrenginio korpusas atlieka ventiliatoriaus funkciją, ir yra linkęs kaisti, todėl geriausia būtų ant ar po korpusu nestatyti kitų įrenginių. Žinoma, įkaitimas tikrai nėra teigiama korpuso savybė, kita vertus nereikia klausytis nuolat veikiančio ventiliatoriaus, turint galvoje, kad užsinorėjus tylos valdiklio nepaimsi ir neišjungsi, juk visa smarthome sistema ant jo “pakabinta”.

Daugiau

Apžvalga: Z-Wave durų-langų jutiklis iš Fibaro

Perskaityta kartų: 295 Komentarai 0

Kaip ir įprasta man, pradėsiu nuo dizaino. Šioje apžvalgoje, man į rankas pakliuvo baltos spalvos Fibaro durų/langų jutiklis (code). Tai ne vienintelė spalva, ir spalvų pasirinkimas tikrai įspūdingas, nes iš viso galite pasirinkti tarp sidabrinės, juodos, pilkos, rudos ir tamsiai rudos spalvos. Nematau, priežasties, kodėl negalėtų būti dar daugiau atspalvių, bet jau ir dabar siūloma spalvų įvairovė yra teigiamas dalykas. Jutiklio korpusas kompaktiškas: 76*17*19mm, komplektuojamas su magnetine plokštele, varžtų komplektu, bei dvipusėmis lipniomis juostelėmis, skirtomis jutiklio tvirtinimui.

Daugiau

Apžvalga: Z-Wave smart kištukas iš Fibaro

Perskaityta kartų: 314 Komentarai 0

Iš daugelio rinkoje esančių kištukų reikia pripažinti, kad Fibaro kištukas išsiskiria tuo, kad yra išties kompaktiškas: 65mm ilgio ir 43mm pločio. Žinoma, dydis nėra esminis šių įrenginių kriterijus, bet ir retas norime matyti prie rozečių prijungtus daiktus su masyviais korpusais, estetikos tai nesuteikia.

Daugiau

Rodoma 1 iki 16 iš 16 (1 Puslapis)