Vaizdo rezultatas pagal užklausą „services“

Nors siekiame prekiauti įrenginiais, kuriuos gali įdiegti, suprasti, bei naudotis daugelis, bei tai skatiname, suprantame, kad ne visi tam gali skirti laiko, ar turi noro tuo užsiimti. Todėl kartu su išmanių namų diegimo profesionalais sukūrėme paslaugas būtent tiems žmonėms. 

Kas yra hausis.lt paslaugos?

Tai namų automatikos produktų, bei visos sistemos diegimo, priežiūros, problemų sprendimo paslaugos, kai šias paslaugas atlieka į jūsų namus atvykęs arba nuotoliniu būdu konsultuojantis - profesionalus specialistas.

Kokios paslaugos teikiamos?

  • Išsamus namų automatikos projekto parengimas ir konsultacija (pageidavimų išsiaiškinimas, įrenginių parinkimas, preliminari sąmata)
  • Namų automatikos sistemos diegimo be projekto (prekių pristatymas, meistro atvykimas, pilnas sistemos diegimas, nustatymai, testavimas, 1 savaitę trunkanti išsami priežiūra)
  • Namų automatikos sistemos diegimo su projektu (projekto parengimas, prekių pristatymas, meistro atvykimas, pilnas sistemos diegimas, nustatymai, testavimas, 1 savaitę trunkanti išsami priežiūra)
  • Išsami techninė pagalba (problemos nustatymas, meistro atvykimas ar prisijungimas nuotoliniu būdu, problemos pašalinimas) 

Kaip tai veikia?

1) Jūs galite susisiekti su mumis, nurodytais kontaktais ir aptarti pageidaujamos paslaugos užsakymą.

2) Atlikdami krepšelio apmokėjimą, papildomai pasirinkite pageidaujamą paslaugą, po apmokėjimo gausite išsamią informaciją ir instrukcijas.  

3) Po užsakymo bus paskirtas specialisto atvykimo laikas.

Nemokama pagalba

Mes visada stengiamės konsultuoti ir padėti su iškilusiomis diegimo ar veikimo problemomis nemokamai. Mūsų puslapyje rasite daug informacijos apie tai, kaip spręsti tam tikras technines problemas, bei naudingus patarimus. Visgi laikas, kurį galime skirti yra ribotas, arba sureaguoti galime ne taip greitai, kaip jūs to tikitės, todėl ir sukūrėme mokamų paslaugų paketus.