Prekės kodas: 4080/10
Likutis: Turime
349.95€
Be PVM: 289.21€


Oro drėkintuvas ir valytuvas Philips AC4080/10

Kombinuotas 2-in-1 oro valytuvas ir drėkintuvas jūsų namuose puikiai išvalo orą ir užtikrina optimalią drėgmę. Įrenginyje yra „VitaShield IPS“ valymo technologija, sukurta pirmaujančių Vokietijos ekspertų ir pirmos klasės NanoCloud drėkinimo sistemos. Išmanieji jutikliai matuoja ir parodo kambario oro kokybę, o prietaisas pasirenka tinkamiausią valymo metodą pagal gautą informaciją. Jei neturite laiko ir nenorite švaistyti savo laiko, prietaisas gali valdyti operacijas be jokios atraminės priežiūros. Galite tiesiog tikrinti tikrąją oro kokybę trimis šviesos indikatoriais.
Vokiška filtravimo technologija

Pirmosios klasės filtravimo sistema su vokiečių technologija veiksmingai užfiksuoja labai smulkias tik 0,02 µm daleles.


philips ac4080


Clean Air CA604BEfektyvus drėkinimas

Šis kombinuotas oro valytuvas ir drėkintuvas yra itin efektyvus ir paskleidžia 300 ml / val.
VitaShield IPS technologija

Unikali „Philips NanoCloud“ technologija užtikrina trigubą apsaugą nuo bakterinių infekcijų. Drėkintuvo sugėrimo filtras užfiksuoja dideles daleles, pvz., Žmogaus plaukus ar gyvūnų plaukus ir dulkes, ir sugeria sausą orą. Išplėstinė garavimo sistema tada higieniškai hidratuoja orą be bakterijų. Sveikas oras iš drėkintuvo tolygiai plečiasi į kambarį ir yra malonus kvėpuoti.


Philips AC4080


Clean Air CA604B


NanoCloud technologija

Unikali „Philips NanoCloud“ technologija užtikrina trigubą apsaugą nuo bakterinių infekcijų. Absorbcijos filtras ant drėkintuvo užfiksuoja dideles daleles, pvz., Žmogaus plaukus ar gyvūnų plaukus ir dulkes, o sugeria sausą orą. Išplėstinė garavimo sistema tada higieniškai hidratuoja orą be bakterijų. Sveikas oras iš drėkintuvo tolygiai plečiasi į kambarį ir yra malonus kvėpuoti.

Trijų lygių greitis

Nustatykite optimalų oro srautą pagal savo poreikius 3 ventiliatoriaus greičiu.Clean Air CA604B
Clean Air CA604BIšmanusis laikmatis

Prietaisą galima pradėti naudoti iš anksto nustatytu valandų skaičiumi. Po 1, 4 ar 8 valandų oro valytuvas automatiškai išsijungia.
Automatinis rėžimas

Protingas jutiklis matuoja oro kokybę ir drėgmę patalpoje ir automatiškai reguliuoja jį.


Clean Air CA606