Prekės kodas: HU 5931/11
Likutis: Turime
349.95€
Be PVM: 289.21€


Oro drėkintuvas ir valytuvas Philips HU5931

Ar norite, kad jūsų namuose būtų švarus oras be pavojingų alergenų, turinčių pakankamai drėgmės, kuri taip pat yra maloniai kvėpuojanti? Šis kombinuotas 2-in-1 drėkintuvas ir valytuvas leis jums tai padaryti. „Philips“ sertifikuota technologija naudoja labai efektyvią valymo ir drėkinimo sistemą, apsaugančią nuo trigubos apsaugos nuo bakterijų ir pelėsių. Tiesiog pasirinkite pageidaujamą drėkinimo laipsnį ir tada tiesiog patikrinkite dabartines reikšmes skaitmeniniame ekrane. Pats prietaisas praneš apie jus, kad reikia pakeisti filtrą ir dėžę arba, kai reikia, ištuštinti vandens baką.
Sveika oro garantija

Prietaisas praneša jums, kad reikia pakeisti filtrą. Jo naudojimo trukmę lemia vidinės taršos laipsnis, oro srautas ir darbo laikas. Jei filtras laiku nepakeistas, prietaisas automatiškai nustoja veikti, kad jis neveiktų neveiksmingai.


philips ac4080


Clean Air CA604B4 Įvairūs ventiliatoriaus greičio režimai

Pasirinkite iš skirtingų ventiliatoriaus greičio režimų arba patogiai pasirinkite automatinį greitį.
NanoProtect filtras

„Nano Protect“ filtras aktyviai pašalina 99% bakterijų * ir filtruoja 0,02 µm ** priemaišų, įskaitant smulkias dulkes, paplitusią alergeną ir bakterijas.

Philips AC4080


Clean Air CA604B


NanoCloud technologija

Unikali „Philips NanoCloud“ technologija užtikrina trigubą apsaugą nuo bakterinių infekcijų. Absorbcijos filtras ant drėkintuvo užfiksuoja dideles daleles, pvz., Žmogaus plaukus ar gyvūnų plaukus ir dulkes, o sugeria sausą orą. Išplėstinė garavimo sistema tada higieniškai hidratuoja orą be bakterijų. Sveikas oras iš drėkintuvo tolygiai plečiasi į kambarį ir yra malonus kvėpuoti.

Trijų lygių greitis

Nustatykite optimalų oro srautą pagal savo poreikius 3 ventiliatoriaus greičiu.Clean Air CA604B
Clean Air CA604BLaikmačio nustatymai ir šviesos išjungimas

Skaitmeninis jutiklinis ekranas palengvina laikmačio nustatymą nuo 1 iki 8 valandų ir užtikrina nepriekaištingą veikimą. Naktį galite išjungti šviesos diodų ekraną, kad jis netrukdytų miegoti.Automatinis rėžimas

Protingas jutiklis matuoja oro kokybę ir drėgmę patalpoje ir automatiškai reguliuoja jį.


Clean Air CA606