Rikiuoti pagal:
Rodyti:
Secure Indoor Temperature Sensor Temperatūros Jutiklis
Temperatūros Jutiklis Secure Indoor Temperature Sensor Secure temperatūros jutiklis yra skirtas tiksliam temperatūros matavimui. Susietas su išmanių namų sistema, jis siųs informaciją į centrinį ..
Secure Temperatūros Ir Drėgmės Jutiklis
Temperatūros Ir Drėgmės Jutiklis Secure Secure temperatūros ir drėgmės jutiklis yra skirtas tiksliam temperatūros ir drėgmės matavimui. Susietas su išmanių namų sistema, jis siųs informaciją..
Šildymo Katilo Modulis Secure Z-Wave controlled Boiler Actuator
Šildymo Katilo Modulis Secure Z-Wave controlled Boiler Actuator Secure katilo relės modulis yra skirtas nuotoliniam šildymo katilo valdymui ir jo automatizuotam veikimui. Jis gali būti valdo..
Šildymo Katilo Relės Modulis Secure Actuator
Šildymo Katilo Relės Modulis Secure Actuator Secure katilo relės modulis yra skirtas nuotoliniam šildymo katilo valdymui ir jo automatizuotam veikimui. Jis gali būti valdomas, naudojant Secu..
Termostatas Secure Programmable Room Thermostat with Receiver
Termostatas Secure Programmable Room Thermostat with ReceiverSecure yra išmanus, programuojamas termostatas. Šis termostatas skirtas išmaniam šildymo sistemos valdymui. Naudodami šį termostatą jūs gal..
Termostatas Secure Su Relės Moduliu
Termostatas Secure Su Relės ModuliuSecure yra išmanus termostatas, šis termostatas skirtas išmaniam šildymo sistemos valdymui. Naudodami šį termostatą jūs galėsite nuotoliniu būdu ir automatizuotai va..
Termostatas Secure Timer Controlled Thermostat
Termostatas Secure Timer Controlled Thermostat Secure Timer Controlled Thermostat yra išmanus termostatas, skirtas nuotoliniam šildymo sistemos valdymui ir automatizavimui. Jis veikia kartu su&nb..
Termostatas Secure Wall Thermostat Gen5
Termostatas Secure Wall Thermostat Gen5 Secure yra išmanus termostatas skirtas išmaniam šildymo sistemos valdymui. Naudodami šį termostatą jūs galėsite nuotoliniu būdu ir automatizuotai vald..
Termostato Komplektas Secure Kit Thermostat with Controller
Termostato Komplektas Secure Kit Thermostat with Controller Secure termostato komplektas pavers jūsų šildymo sistemą išmania. Komplektas skirtas combi-boiler šildymo sistemoms. Komplektas sudaryt..
Rodoma 1 iki 9 iš 9 (1 Puslapis)