Rikiuoti pagal:
Rodyti:
DW1 Durų langų daviklis su radijo bangų 433MHz siųstuvu
DW1 Durų langų daviklis su radijo bangų 433MHz siųstuvuDW1 yra durų ir langų aliarmo jutiklis. Durų pavojaus signalai gali veikti su Sonoff RF Bridge 433. DW1 durų pavojaus jutiklis aptinka atidarymo ..
Judesio daviklis PIR2 su radijo bangų 433MHz siųstuvu
Judesio daviklis PIR2 su radijo bangų 433MHz siųstuvuPIR2 yra 433MHz RF PIR judesio jutiklis, skirtas žmogaus aptikimui. Judesio jutiklis gali dirbti su Sonoff RF Bridge 433, siunčiančiu žmogaus aptik..
Jungiklis Sonoff liečiamas sieninis
Sonoff liečiamas sieninis jungiklisSonoff Local Wall Touch Switch yra liečiamas 1 mygtuko sieninis jungtukas, kuris gali įjungti / išjungti šviesą ar kitus prietaisus vietoje. LED apšvietimas leidžia ..
Jungiklis Sonoff liečiamas sieninis virštinkinis jungiklis su RF
Sonoff liečiamas sieninis virštinkinis jungiklis su RFWall Panel Sticky RF Remote switch yra prisilietimu bei radijo bangomis valdomas virštinkinis šviesos jungiklis. Po sėkmingo susiejimo su 433 MHz ..
Jungiklis Sonoff T1 EU 1CH 1 kanalo išmanusis liečiamas sieninis
Sonoff T1 EU 1CH 1 kanalo išmanusis liečiamas sieninis jungiklisSonoff Local Wall Touch Switch yra liečiamas 1 mygtuko sieninis jungtukas, kuris gali įjungti / išjungti šviesą ar kitus prietaisus viet..
Jungiklis Sonoff T1 EU 2CH 2 kanalų išmanusis liečiamas sieninis jungiklis
Sonoff T1 EU 2CH 2 kanalų išmanusis liečiamas sieninis jungiklisSonoff Local Wall Touch Switch yra liečiamas 1 mygtuko sieninis jungtukas, kuris gali įjungti / išjungti šviesą ar kitus prietaisus viet..
Jungiklis Sonoff Wi-Fi išmanusis liečiamas sieninis
Sonoff Wi-Fi išmanusis liečiamas sieninis jungiklisSonoff Wifi Wall Touch Switch yra 1 mygtuko „WiFi“ sieninis jungtukas, kuris suporuotas su „iOS“ / „Android“ programėle "eWeLink“ per „WiFi“ ryšį lei..
Sonoff 4CH Pro R2 4 kanalų išmanusis jungiklis
Sonoff 4CH Pro R2 4 kanalų išmanusis jungiklisSonoff 4CH R2 Pro yra 4 kanalų „WiFi“ jungiklis ir palaiko 4 elektros prietaisų prijungimą ir atskirą valdymą įjungimo / išjungimo mygtukais arba „iOS“ / ..
Sonoff 4CH R2 4 kanalų išmanusis jungiklis
Sonoff 4CH R2 4 kanalų išmanusis jungiklisSonoff 4CH R2 yra keturių kanalų jungikliai su DIN bėgelio tvirtinimu. Sonoff 4CH R2 palaiko 4 elektros prietaisų prijungimą ir atskirą valdymą įjungimo / išj..
Sonoff B1 išmanioji dimeriuojama RGB spalvų LED lemputė
Sonoff B1 išmanioji dimeriuojama RGB spalvų LED lemputėSonoff B1 yra reguliuojama E27 LED lemputė, kuri leidžia keisti šviesos spalvą ir ryškumą nuotoliniu būdu, "eWelink" programėlės pagalba. Taip pa..
Sonoff Basic išmanusis jungiklis
Sonoff Basic išmanusis jungiklisSonoff Basic yra „WiFi“ pagalba valdomas intelektualus jungiklis, suteikiantis vartotojams galimybę savo namus valdyti išmaniai. Tai nuotolinio valdymo maitinimo jungik..
Sonoff Bridge išmanusis valdiklis su RF nuotoliniu valdymu
Sonoff Bridge išmanusis valdiklis su RF nuotoliniu valdymuSonoff RF Bridge 433 gali konvertuoti daugumą 433MHz radijo dažniu valdomų įrenginių į belaidžius, valdomus WiFi pagalba. "eWeLink" programėlė..
Sonoff Dual 2 kanalų išmanusis jungiklis
Sonoff Dual 2 kanalų išmanusis jungiklisSonoff Dual yra „Wi-Fi“ 2 išėjimų jungiklis, kuris gali apimti ir savarankiškai valdyti du prijungtus prietaisus ar apšvietimą. Sonoff Dual apima 2 vnt. Sonoff ..
Sonoff Pow R2 išmanusis elektros energijos apskaitos jungiklis
Sonoff Pow išmanusis elektros energijos apskaitos jungiklisSonoff Pow R2 yra 16A WiFi išmanusis elektros energijos apskaitos jungiklis su ribojimo galimybe.Sonoff Pow R2 jungiklis gali apsaugoti jūsų ..
Sonoff RF išmanusis jungiklis su RF nuotoliniu valdymu
Sonoff RF išmanusis jungiklis su RF nuotoliniu valdymuSonoff RF jungiklis yra Sonoff Basic versija su 433,92 MHz RF imtuvo moduliu. Šis belaidis jungiklis gali būti naudojamas kartu su RF nuotolinio v..
Rodoma 1 iki 15 iš 20 (2 Puslapis)