Kiekviename produkto puslapyje siekiame nurodyti kitus produktus, su kuriais įrenginys yra "Suderinamas". Yra keletas suderinamumo tipų: suderinami (compatible) arba galintys veikti kartu (interoperable). Tai panašu, tačiau yra keletas skirtumų į kuriuos atkreipiame dėmesį apačioje.

Suderinamas (compatible)

Suderinami produktai yra tos pačios bazinės technologijos produktai, ir gali tiesiogiai veikti kartu.

Šis apibrėžimas daugiausia taikoma Z-Wave įrenginiams. Dauguma Z-Wave įrenginių turėtų sėkmingai veikti kartu, tačiau, kadangi jie turi tiek daug funkcijų ir variantų, todėl ne visada ši prielaida galios. Tai ypač aktualu  Z-Wave valdikliams. Hausis.lt suteikia suderinamų įrenginių statusą, įsitikinusi, kad jie pilnai geba veikti kartu. Šis statusas jums padės išsirinkti produktus, kurie užtikrintai veiks kartu tiek su naujais įrenginiais, tiek su įrenginiais, kuriuos jau naudojate. 

Sąveikaujantys (interoperable)

Kai kurie įrenginiai gali veikti kartu su kitų technologijų įrenginiais, tokiems produktams yra suteikiamas “sąveikaujantys" statusas.

Šio tipo produktai neveikia vienas su kitu tiesiogiai, bet per vieną iš sistemos vietinių valdiklių, internetą arba debesų technologijos paslaugas (pvz.: IFTTT). Keletas tokio suderinamumo pavyzdžių galėtų būti: "Nest" sistema veikianti kartu su "Z-Wave" sistema, "Philips Hue" veikianti su "Z-Wave" sistema ir pan.

Viena arba kelios sistemos

Daugelio žmonių noras yra turėti vieną sistemą, kuri valdytų visus namų automatizavimo aspektus.

Tai reiškia, kad norima vienos sistemos, kurią būtų galima paprastai valdyti, naudojant vieną telefono programėlę arba tai daryti naršyklės ekrane . Naudojant mūsų išvardintus sistemų tipus “compatible” ir “interoperable” šį tikslą galima pasiekti ir turėti vieną patogią sistemą jūsų namų automatikos valdymui.

Daugeliu atvejų viską galima pasiekti naudojant vieną technologiją, pvz., "Z-Wave". Tačiau vieną sistemą galima sukurti ir su “sąveikaujančiais” įrenginiais, tuo atveju, jei jie yra labiau tinkami jūsų norimoms išmaniųjų namų užduotims atlikti.

Kai kuriais atvejais geriau turėti atskiras sistemas - tai reiškia, kad galite pasirinkti geriausią sistemą tinkančią tam tikriems tikslams. Geriausias atskiros sistemos pavyzdys, būtų atskirų erdvių šildymo sistema, naudodamiesi šia sistema galėsite veiksmingai ir lengvai valdyti šildymą. Tai, kad ji bus atskira sistema, nėra didelė problema, nes, tokiai sistemai nereikalingas didelis dėmesys ir pagrindinis jos tikslas yra užtikrinti šildymo reguliavimo funkciją, be didesnės poreikių įvairovės. Skirtingai nei iš šildymo sistemos, iš apšvietimo sistemos norima kur kas daugiau, apšvietimo sistema naudojama kur kas intensyviau, bei pagal įvairove skirtingų poreikių. Taigi šiuo atveju dvi sistemos nėra blogas dalykas.

Kaip išsirinkti suderinamus įrenginius Hausis.lt paruodutvėje

Mūsų parduotuvėje jūs galėsite lengvai pasirinkti suderinamus ir sąveikaujančius produktus. Taipogi, mes stengiamės pateikti instrukcijas, kaip sujungti skirtingų technologijų įrenginius bendram veikimui. 

Kaip tai veikia?

Kiekvieno produkto puslapyje mes stengiamės pateikti įrenginių sąrašą su kuriais produktas yra suderinamas. Tačiau, jei jums iškilo problemų rasti, ar tam tikras produktas yra suderinamas - kreipkitės į mūsų specialistus ir mes suteiksime jums visą informaciją, bei rekomendacijas apie to produktų suderinamumą.